20 Kasım 2014, Perşembe 17:44:23

İŞTE TGS'NİN YENİ KIYAFETİ

Türk Hava Yolları ve Havaş ortaklığındaki TGS yer hizmetleri şirketinin yeni üniformaları belli oldu.
  • TGS çalışanının kanını emdiği sömürdüğü çalışanını hasta ettiği haksızlık yaptığı adam kayırmacılık yaptığı işi bilmez cahilleri başımıza şef müdür yapıp çalışanına artistlik yaptırdığı yetmedi gibi şimdide çalışanını şaklabana benzetecek..
  • bu kıyafetleri TGS ye bedava verdiler galiba. yhm ni otel resepsiyon görevlisine harekatcılarıda zabıta memuruna benzetmişler.harekatçılar apronda seyyar satıcı mı kovalıcak.TGS bu kıyafetler ile THY temsil edemez etse etse palyaçoları temsil eder.
  • Kardesim sizi zorlami TGS de calistiriyorlar kafaniza silah mi dayadilar çalışacaksınız diye dusarda bu ise girmek icin binlerce insanlar can atiyor isine gelmiyorsa calismazsin ekmek yediğin yeri kotuleme.sagda solda bu hayinliktir alcakliktir...
  • Tam bir pazarlama stratejisi var yerde insanlar bu kıyafeti görmemek için direk uçmak isteyecek :)

Turkish Ground Services (TGS) yeni sezon kıyafetlerini seçti. Kurulduğundan bu yana aynı kıyafetleri kullanan TGS’nin bir süredir devam eden yeni kıyafet seçiminde karar verildi.

Birkaç küçük değişiklik sonrası kullanılmaya başlanacak olan kıyafetler henüz personele dağıtılmadan tartışmalar da başladı.

Özellikle kadın çalışanlar için seçilen pembe renkli kıyafet çalışanlar tarafından beğenilmedi. İddialı bir pembe renkli ceket ile mor pantolonun tercih edildiği yeni üniformanın tasarım çizgileri de geçer not almadı. Erkek çalışanlar için seçilen modellerde de yine açık renkler tercih edildi.

TGS’nin üniformaların son haline ilişkin kararını birkaç gün içinde vereceği kaydedildi.

İşte tartışılacak o kıyafet;©AirportHaber ÖZEL

İŞTE TGS'NİN YENİ KIYAFETİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (238)

al burdan yak.. ~ 3 yıl önce
TGS çalışanının kanını emdiği sömürdüğü çalışanını hasta ettiği haksızlık yaptığı adam kayırmacılık yaptığı işi bilmez cahilleri başımıza şef müdür yapıp çalışanına artistlik yaptırdığı yetmedi gibi şimdide çalışanını şaklabana benzetecek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kıyafete gell.. ~ 3 yıl önce
bu kıyafetleri TGS ye bedava verdiler galiba. yhm ni otel resepsiyon görevlisine harekatcılarıda zabıta memuruna benzetmişler.harekatçılar apronda seyyar satıcı mı kovalıcak.TGS bu kıyafetler ile THY temsil edemez etse etse palyaçoları temsil eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HALKINİÇiNDEN ~ 3 yıl önce
Kardesim sizi zorlami TGS de calistiriyorlar kafaniza silah mi dayadilar çalışacaksınız diye dusarda bu ise girmek icin binlerce insanlar can atiyor isine gelmiyorsa calismazsin ekmek yediğin yeri kotuleme.sagda solda bu hayinliktir alcakliktir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen Çok Biliyorsun ~ 3 yıl önce
Bir yerde çalışıyorsun orada ekmek yiyorsun diye sana zulmetmelerine izin mi vermen gerekiyor? Sen çalışan hakkı diye birşey duymadın mı? Sen çalıştığın yerden para alıyorsan emeğinin karşılığını alıyorsun hatta TGS'de emeğinin karşılığını alamadığın gibi bir de şaklaban kıyafetleri giydirmeye çalıştırıyorlar.
ehe ~ 3 yıl önce
Tam bir pazarlama stratejisi var yerde insanlar bu kıyafeti görmemek için direk uçmak isteyecek :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000