19 Mart 2009, Perşembe 11:52:23

İşte SunExpress'in 20. yıl özel uçağı

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığında 1989 yılında kurulan SunExpress Havayolları, sektörde 20. yılını kutluyor.
  • Check in hizmetini yer hizmetleri kuruluşu verebilir. Demek ki iyi denetlenmiyorlar. Kimin verdiğinden ziyade nasıl verildiği daha önemlidir. Sorumlusu sunexpress olmuyor mu ?
  • check-in hizmetini sunexpress ya da firmalar değil havaalanının yer hizmetleri verir.
  • Türkiyede yer bulunmayınca binilecek havayolu kategorisinde. Tanıtımını yapamıyor. Ve check in de biraz daha güleryüzlü olmalı.
  • ne zaman bir SunExpress haberi olsa illa alman ortaklı şirket olduğunu bahane ederek laf atanlar var. memleketi satıyor baştaki şahsiyetler ona ses çıkaran yok. tabi oralardan çıkarları var. bunun dışında daha başka bir şey soylemeye gerek yok SunExpress 2006 yılında başladı iç hat uçuşlarına ve bugunku ulaştığı noktaya bakarsanız başarılı olduğunu görürsünüz, tabi bakanlar önce "görmeyi" öğrenmesi gerek

20. yaşına merhaba diyen SunExpress, bu kapsamda özel olarak tasarlanmış logolarla giydirilen uçağını, uçurmaya başladı.

İşte SunExpress’in 20. yılını temsil eden özel logolu o uçağı:

SunExpress (TC-SUJ)

İşte SunExpress'in 20. yıl özel uçağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 9 yıl önce
Check in hizmetini yer hizmetleri kuruluşu verebilir. Demek ki iyi denetlenmiyorlar. Kimin verdiğinden ziyade nasıl verildiği daha önemlidir. Sorumlusu sunexpress olmuyor mu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
check-in hizmetini sunexpress ya da firmalar değil havaalanının yer hizmetleri verir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Türkiyede yer bulunmayınca binilecek havayolu kategorisinde. Tanıtımını yapamıyor. Ve check in de biraz daha güleryüzlü olmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ne zaman bir SunExpress haberi olsa illa alman ortaklı şirket olduğunu bahane ederek laf atanlar var. memleketi satıyor baştaki şahsiyetler ona ses çıkaran yok. tabi oralardan çıkarları var. bunun dışında daha başka bir şey soylemeye gerek yok SunExpress 2006 yılında başladı iç hat uçuşlarına ve bugunku ulaştığı noktaya bakarsanız başarılı olduğunu görürsünüz, tabi bakanlar önce "görmeyi" öğrenmesi gerek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000