20 Eylül 2011, Salı 11:40:20

"İŞTE SİZE BİR İPUCU"

AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık, bu hafta kabin ve kokpit ekibine bazı tüyolar verdi...
  • 6000 kişi alıyor sadece thy den. ha birde dışarıda yükselen kulelere bak bakalım bunları kim satın alabiliyor. sizin hedefinizin orası olması lazım. 500 bine 1 milyona ev alıyorlar. araştırın didikleyin. vicdanın rahatlar o zaman. yerinizde oturacağınıza çalışın kendinize yatırım yapın. abarta abarta bi hal oldunuz maaşları.
  • KİRALAMA SİSTEMİ ÖRNEKLERİ DÜNYADA MEVCUT. İYİDE OLUR.ÇOK YÜKSEK OLAN MAAŞLARADA ÇEKİ DÜZEN GELİR.ÖZELLERLE ,THY MAAŞLARININ YAKLAŞMASI KAMU VİCDANINIDA RAHATLATIR.TÜRKİYEDE KAÇ KİŞİ BU MAAŞLARI ALABİLİYOR.
  • yıllarca nöbetten birilerinin yerine sefere gitmekten bıktım. kaytarıkçılar şirket malı deniz yemeyen keriz mentalitesi ile biz uçarken bodrum dingildiyerek bize keriz muamelesi yapıyordu. İşte gün geldi devran döndü. Çok iyi para kazanıyoruz. buradaki esas sorun kazandığımızı hak ediyor muyuz?
  • arkadaslar yatın kalkın thy e dua edın ...gelın ozel sektorun halını bır gorun içler açısı sızın aldıgınız bır maası bızler 3 ayda alıyoruz ..ha yaptıgımız uçuslar gerçekten sızınklerınden farkı yok ...aramızda uçurum gıtgıde buyuyo bu gıdıse kımsede dur dıyemıyor..
Geçen hafta yazdığı yazı nedeniyle bazı personel tarafından eleştirildiğini ifade eden Kıdık, bu hafta daha detaylı açıklamalar yaptı.

Türk Hava Yolları kabin ve kokpit ekibinin para konusuna fazla takıldığını ifade eden deneyimli gazeteci, amacının onlara yol göstermek olduğunu ifade etti. Yazdığı yazıda anlatılmak istenen konuların es geçildiğini belirten Kıdık, bu yazısında çok önemli bir noktaya değindi.

*THY hangi kararı alacak?
*Kabin ve kokpiti neler bekliyor?
*İşten çıkarmalar sürecek mi?
*Neden 'THY üzerinden geçinen asalaklar var' dedi

İşte o yazı:"İŞTE SİZE BİR İPUCU"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
6000 kişi alıyor sadece thy den. ha birde dışarıda yükselen kulelere bak bakalım bunları kim satın alabiliyor. sizin hedefinizin orası olması lazım. 500 bine 1 milyona ev alıyorlar. araştırın didikleyin. vicdanın rahatlar o zaman. yerinizde oturacağınıza çalışın kendinize yatırım yapın. abarta abarta bi hal oldunuz maaşları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KİRALAMA SİSTEMİ ÖRNEKLERİ DÜNYADA MEVCUT. İYİDE OLUR.ÇOK YÜKSEK OLAN MAAŞLARADA ÇEKİ DÜZEN GELİR.ÖZELLERLE ,THY MAAŞLARININ YAKLAŞMASI KAMU VİCDANINIDA RAHATLATIR.TÜRKİYEDE KAÇ KİŞİ BU MAAŞLARI ALABİLİYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yıllarca nöbetten birilerinin yerine sefere gitmekten bıktım. kaytarıkçılar şirket malı deniz yemeyen keriz mentalitesi ile biz uçarken bodrum dingildiyerek bize keriz muamelesi yapıyordu. İşte gün geldi devran döndü. Çok iyi para kazanıyoruz. buradaki esas sorun kazandığımızı hak ediyor muyuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaslar yatın kalkın thy e dua edın ...gelın ozel sektorun halını bır gorun içler açısı sızın aldıgınız bır maası bızler 3 ayda alıyoruz ..ha yaptıgımız uçuslar gerçekten sızınklerınden farkı yok ...aramızda uçurum gıtgıde buyuyo bu gıdıse kımsede dur dıyemıyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000