04 Mart 2012, Pazar 14:59:03

İŞTE KAZADA HAYATINI KAYBEDEN THY HOSTESİ (GÜNCELLENDİ)

Evliliklerinin birinci yılı dolmadan talihsiz kaza sebebiyle ölüm onları ayırdı. Phuket’ten gelen acı haberi AirportHaber duyurmuştu. Elim kazada hayatını kaybeden Nergis Tınç’ın resmine AirportHaber ulaştı.
  • allah geri de kalanlara sabır versin dualarımız seninle... nergis mekanın cennet olsun
  • başımız sağolsun. ailemizin bir bireyinin acısını içimizde yaşıyoruz. dayanmak cok zordur böyle bir acıya allah serkan kardeşimize sabır versin.
  • Gercekten çok acı...bu dahi tarıfıne yetersız...Serkan arkadasımıza derin uzuntu ile bassaglıgı ve sabır ,biricik esi Nergis arkadasımıza Allahtan rahmet diliyoruz...Nurlar içinde olsun...Sonucta hepimiz bir aileyiz ve biliyorum ki hepimizin gozunden akan aynı gözyası...Başımız sagolsun... PEGASUS HAVAYOLLARI EKİP ODASI
  • allah rahmet eylesin.Tınç ailesinin ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.Allah sabır versin dualarımız sizinle .
Yıllık izinlerini geçirmek üzere tatile gittikleri Phuket adasında trafik kazası geçiren Nergis Tınç sevenlerini gözyaşına boğdu.

Türk Hava Yolları çalışanlarını da üzüntüye boğan kazada hayatını kaybeden Nergis Tınç’ın cenazesinin ne zaman Türkiye’ye geleceği netlik kazanmadı.

İşte trafik canavarının ayırdığı genç çift; ©AirportHaber

İŞTE KAZADA HAYATINI KAYBEDEN THY HOSTESİ (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 6 yıl önce
allah geri de kalanlara sabır versin dualarımız seninle... nergis mekanın cennet olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
başımız sağolsun. ailemizin bir bireyinin acısını içimizde yaşıyoruz. dayanmak cok zordur böyle bir acıya allah serkan kardeşimize sabır versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Gercekten çok acı...bu dahi tarıfıne yetersız...Serkan arkadasımıza derin uzuntu ile bassaglıgı ve sabır ,biricik esi Nergis arkadasımıza Allahtan rahmet diliyoruz...Nurlar içinde olsun...Sonucta hepimiz bir aileyiz ve biliyorum ki hepimizin gozunden akan aynı gözyası...Başımız sagolsun... PEGASUS HAVAYOLLARI EKİP ODASI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
allah rahmet eylesin.Tınç ailesinin ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.Allah sabır versin dualarımız sizinle .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000