27 Şubat 2009, Cuma 18:09:05

İŞTE KABİN MEMURLARININ SON DURUMU

Amsterdam’da düşen THY uçağının kabin memuru olan Ulvi Murat Eskin hayatını kaybetti…
  • www.perihanozden.com
  • Amsterdam uçuşuna gelmek için sabahın 5 inde kalkıp gelen ekibimiz neden hep arka planda ?? Neden basında sadece yolcular ve kaptanlar konuşuldu... ?? Kulaklık mulaklık boş işler angarya işler bunlar!! Yok menüsü yok kulaklığı bu ne yaa ?? sadece kabin memurlarını kullanıyolar sonuna kadr kullanıyolar başka bişey deil.. onların canı filan onların emniyeti önemli deil bu şirkette .. THY nin önemsemediği ekibini basın neden önemsesin gerçi dimii !! Bu kazadan sonra uçuşa gidemedim ve gidemeyeceğim de .. o yuzden ptesi günü istifamı werdim.. Allah hepimizi korusun we kurtarsın.... Yaşamını yitirenler nur içinde yatsın.. Hastanede yatan meslektaşlarımıza da acil şifalar diliyorum...
  • neden haber yok? böyle mi olmalıydı? tv de 3 gün yayınlandıktan sonra yerini seçim karmaşasına mı bırakmalıydı bu olay? biz en ufak türbülansta bile artık korku dolu gözlerle birbirimize bakarken, uyuyamazken, kader arkadaşlarımızdan alacağımız en ufak bir iyi haberle sevinebilmeyi umut ederken şirket büyükleri uyuyabiliyorlar mı acaba? dün murat ' ın arkasından yaşlı gözlerle bakarken diğer 3 arkadaşımızı da düşündüğümüzü biliyorlar mı acaba?
  • bu zamana kadar ikramlardaki çesitlilik ve müşteriyi daha çok besleme olayı yüzünden bu kazada insanları kaybettiğimize veya bazılarının yaralandıklarına inanmaktayım. insanları homini gırtlak beslemekle vs. bu şirket büyüyemez.Ayrıca ikramdaki bu angarya çalışanların hayatından daha önemli olamaz. Bu mesleğin kanla yazılan kuralları vardır.Ancak görüyorum ki dökülen onca kan verilen bu kadar şehit hala bir şeyleri düzeltmemiş. hala kulaklık toplamak uğruna insanlar ölüyor. yazık bu zihniyete çok yazık. bakın lufthansa bir tek kazaya kurban vermemiş neden ? onlar için önemli olan insan hayatı insanları doyurmak değil.

Hollanda’nın Amsterdam şehrindeki Schiphol Havalimanı’nda düşen Türk Hava Yolları uçağının kabin memurluğunu yapan Ulvi Murat Eskin’in hayatını kaybettiği öğrenildi.

Ayrıca kabin amiri Figen Eren’in sol ayağında komplikasyon olduğu, kabin memurlarından Yasemin Vural ve Perihan Özden’in ise vücudunun belirli yerlerinde kırıklar olduğu ancak genel durumlarının iyi olduğu gelen bilgiler arasında.

İŞTE KABİN MEMURLARININ SON DURUMU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 9 yıl önce
www.perihanozden.com

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Amsterdam uçuşuna gelmek için sabahın 5 inde kalkıp gelen ekibimiz neden hep arka planda ?? Neden basında sadece yolcular ve kaptanlar konuşuldu... ?? Kulaklık mulaklık boş işler angarya işler bunlar!! Yok menüsü yok kulaklığı bu ne yaa ?? sadece kabin memurlarını kullanıyolar sonuna kadr kullanıyolar başka bişey deil.. onların canı filan onların emniyeti önemli deil bu şirkette .. THY nin önemsemediği ekibini basın neden önemsesin gerçi dimii !! Bu kazadan sonra uçuşa gidemedim ve gidemeyeceğim de .. o yuzden ptesi günü istifamı werdim.. Allah hepimizi korusun we kurtarsın.... Yaşamını yitirenler nur içinde yatsın.. Hastanede yatan meslektaşlarımıza da acil şifalar diliyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
neden haber yok? böyle mi olmalıydı? tv de 3 gün yayınlandıktan sonra yerini seçim karmaşasına mı bırakmalıydı bu olay? biz en ufak türbülansta bile artık korku dolu gözlerle birbirimize bakarken, uyuyamazken, kader arkadaşlarımızdan alacağımız en ufak bir iyi haberle sevinebilmeyi umut ederken şirket büyükleri uyuyabiliyorlar mı acaba? dün murat ' ın arkasından yaşlı gözlerle bakarken diğer 3 arkadaşımızı da düşündüğümüzü biliyorlar mı acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu zamana kadar ikramlardaki çesitlilik ve müşteriyi daha çok besleme olayı yüzünden bu kazada insanları kaybettiğimize veya bazılarının yaralandıklarına inanmaktayım. insanları homini gırtlak beslemekle vs. bu şirket büyüyemez.Ayrıca ikramdaki bu angarya çalışanların hayatından daha önemli olamaz. Bu mesleğin kanla yazılan kuralları vardır.Ancak görüyorum ki dökülen onca kan verilen bu kadar şehit hala bir şeyleri düzeltmemiş. hala kulaklık toplamak uğruna insanlar ölüyor. yazık bu zihniyete çok yazık. bakın lufthansa bir tek kazaya kurban vermemiş neden ? onlar için önemli olan insan hayatı insanları doyurmak değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000