04 Ekim 2016, Salı 18:35:40

İşte İstanbul Yeni Havalimanı pistinin son hali

İstanbul Grand Airport (İGA) sosyal medya hesabından paylaştığı video ile yeni havalimanında yapımı devam eden pist-1'in son halini paylaştı. Türk Hava Yolları'na da teklif yapılan twite THY'den cevap gecikmedi.
  • 3.havalimani acilsin, avrupanin önemli havayollari kriz yasar. 2023 de avrupa nasil olcak cok merak ediyorum.
  • IGA artik ya acilacak ya da acilacak. Buradan artik geriye donus yok. 2018 Nisan olmasa bile Ekim 2018 hedefi tutturulabilir saniyorum. Mevcut havaalani artik limite ulasti. Su anda gorulen rahatlama gecici, teror ve Darbe rezaleti etkisi. Seney Haziran'dan itibaren ayni sorunlar yasanmaya devam eder.
  • Ekiplerin cogu atakoy florya yesilkoy halkalida oturuyor 2018 de bitecek sekilde halkali-yeni havalimani metrosunu unutmayalim lutfen gayrettepe metrosuna el atildi ama halkali metrosundan haber yok
  • Para bitti.

İstanbul'da yapımı devam eden yeni havalimanının pist çalışmaları devam ediyor. 

İstanbul Grand Airport'un sosyal medya hesabından paylaşılan videoda pist hakkında kısa bilgiler verildi. 

2018 yılının ilk çeyreğinde açılması planlanan yeni havalimanının ilk fazında yer alacak Pist-1'in uzunluğu 3 bin 750 metre, genişliği ise 60 metre olacak. Öte yandan Türk Hava Yolları ile etkileşimli paylaşılan gönderiye, THY de çok geçmeden cevap verdi. 

İGA'nın "İstanbul Yeni Havalimanı’nda Pist 1 çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Sizi bekliyoruz :) @TK_TR" gönderisine THY'nin cevabı ise "İstanbul Yeni Havalimanı çalışmaları biter bitmez yeni evimize iniş yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz! @igairport" oldu.

İşte İstanbul Yeni Havalimanı pistinin son hali

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

Cok iyi ~ 2 yıl önce
3.havalimani acilsin, avrupanin önemli havayollari kriz yasar. 2023 de avrupa nasil olcak cok merak ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik ~ 2 yıl önce
sen ampulu gectin, florasan tozu cekiyorsun herhalde?
Bu Alan ~ 2 yıl önce
IGA artik ya acilacak ya da acilacak. Buradan artik geriye donus yok. 2018 Nisan olmasa bile Ekim 2018 hedefi tutturulabilir saniyorum. Mevcut havaalani artik limite ulasti. Su anda gorulen rahatlama gecici, teror ve Darbe rezaleti etkisi. Seney Haziran'dan itibaren ayni sorunlar yasanmaya devam eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dostum ~ 2 yıl önce
en küçük esnaftan tut en büyük fabrikalara kadar krizi görmüyormusun sen. Hava yollarında çalışanlar için yarın garantisi yok. neyin rahatlığı ile böyle yazıyorsunuz anlayamadım.
Ekip ~ 2 yıl önce
Ekiplerin cogu atakoy florya yesilkoy halkalida oturuyor 2018 de bitecek sekilde halkali-yeni havalimani metrosunu unutmayalim lutfen gayrettepe metrosuna el atildi ama halkali metrosundan haber yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ekibe ~ 2 yıl önce
Kardeş belediye seni buradan duymaz :)
Para ~ 2 yıl önce
Para bitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000