09 Ağustos 2010, Pazartesi 12:55:52

İŞTE HAYATINI KAYBEDEN 3 THY PERSONELİ

Türk Hava Yolları bu sabah yaşanan elim kaza ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.
  • ÜLKEMİZE BU TAŞERON BELASINI GETİRENLER BİRİLERİNİN MASA BAŞINDA OTURARAK PARA KAZANABİLECEĞİ DÜZENİ KURARKEN ARADA GİDECEK CANLARI VE MALLARI DÜŞÜNMÜŞLERDİR TABİKİ TAŞERONLARA VEREREK UCUZA HİZMET ALINMASINA SEBEP OLAN SİSTEM DÜN YİNE CAN ALDI İLERDE GELECEK GÜNLERDE YİNEDE ALACAK BU SON OLMAYACAK O SERVİSİN ŞOFÖRÜ THY PERSONELİ OLSA NE KADAR MAAŞ ALIYOR OLACAKTI KAZA YAPAN SERVİS GÜNDE KAÇ KEZ SERVİS ÇEKİYOR HİÇ İNCELENDİMİ SERVİSİ BİTİRİNCE BAŞKA KAÇ TANE DAHA SERVİS ÇEKECEK NEREYE YETİŞMEYE ÇALIŞIYORDU ACABA BİLİNMEZ AMA NEREYE YETİŞTİRDİĞİ ANLAŞILDI ALLAH RAHMET EYLESİN DEMEKTEN BAŞKA ELİMİZDEN GELEN TEK BİR ŞEY VAR VATANDAŞLIK GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRİP GEREKLİ CEVABI SANDIKTA VERMEK.............
  • Ölen arkadaşlarımız öldü. Bize gerekli dersleri çıkarıp üzerimize düşeni yapmak varken yine cinnet psikolojisiyle saldıracak yer arıyoruz. Her fırsatı siyasi görüşümüzü ifade etme zemini olarak görüyoruz. Bu çok ayıp. Allah arkadaşlarımıza rahmet etsin.
  • Bende eski THY çalışanı olarak öncelikle ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Benim zamanımdada aynı sorunlar vardı. Bu yöneticiler geceleri nasıl rahat uyuyorlar?
  • saçma sapan yorum diye başlık atan yazan arkadaş tuzun kuru sanırm..insanlar içi yanmış ve burda denetimsiz servis kullanan kişilerden bahsediyor insanların .dikkate alınmayan dilekçe ve şikayetlerdende bahsediliyor.. sen orda insanların yorumunu kızıyorsun..allah kimsenin başına vermesin gereksiz konuşma bence ...

Bu sabah, çalışanlarımızı taşıyan firmaya ait servis aracının kaza yapması sonucu üç mesai arkadaşımızı kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz.

07:00-15:00 vardiyası için Yakacık’tan Atatürk Hava Limanı’na personel taşıyan servis aracı saat 06:00 civarında Şirinevler mevkiinde kaza yapmış olup üç mesai arkadaşımız vefat etmiş, ikisi ağır on iki arkadaşımız yaralanarak yakındaki hastanelerde tedavi altına alınmış, beş arkadaşımız ayakta tedavi edilerek taburcu edilmiştir.

Vefat eden mesai arkadaşlarımızın isimleri:
 


Orhan AVCI,
 

Selçuk ULUDAĞ,Fatih EKEN (İTEMSAN)


Aramızdan ayrılan arkadaşlarımıza Allah’ tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralanan arkadaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

TÜRK HAVA YOLLARI A.O.
Basın Müşavirliği

İŞTE HAYATINI KAYBEDEN 3 THY PERSONELİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Misafir ~ 8 yıl önce
ÜLKEMİZE BU TAŞERON BELASINI GETİRENLER BİRİLERİNİN MASA BAŞINDA OTURARAK PARA KAZANABİLECEĞİ DÜZENİ KURARKEN ARADA GİDECEK CANLARI VE MALLARI DÜŞÜNMÜŞLERDİR TABİKİ TAŞERONLARA VEREREK UCUZA HİZMET ALINMASINA SEBEP OLAN SİSTEM DÜN YİNE CAN ALDI İLERDE GELECEK GÜNLERDE YİNEDE ALACAK BU SON OLMAYACAK O SERVİSİN ŞOFÖRÜ THY PERSONELİ OLSA NE KADAR MAAŞ ALIYOR OLACAKTI KAZA YAPAN SERVİS GÜNDE KAÇ KEZ SERVİS ÇEKİYOR HİÇ İNCELENDİMİ SERVİSİ BİTİRİNCE BAŞKA KAÇ TANE DAHA SERVİS ÇEKECEK NEREYE YETİŞMEYE ÇALIŞIYORDU ACABA BİLİNMEZ AMA NEREYE YETİŞTİRDİĞİ ANLAŞILDI ALLAH RAHMET EYLESİN DEMEKTEN BAŞKA ELİMİZDEN GELEN TEK BİR ŞEY VAR VATANDAŞLIK GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRİP GEREKLİ CEVABI SANDIKTA VERMEK.............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ölen arkadaşlarımız öldü. Bize gerekli dersleri çıkarıp üzerimize düşeni yapmak varken yine cinnet psikolojisiyle saldıracak yer arıyoruz. Her fırsatı siyasi görüşümüzü ifade etme zemini olarak görüyoruz. Bu çok ayıp. Allah arkadaşlarımıza rahmet etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bende eski THY çalışanı olarak öncelikle ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Benim zamanımdada aynı sorunlar vardı. Bu yöneticiler geceleri nasıl rahat uyuyorlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
saçma sapan yorum diye başlık atan yazan arkadaş tuzun kuru sanırm..insanlar içi yanmış ve burda denetimsiz servis kullanan kişilerden bahsediyor insanların .dikkate alınmayan dilekçe ve şikayetlerdende bahsediliyor.. sen orda insanların yorumunu kızıyorsun..allah kimsenin başına vermesin gereksiz konuşma bence ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000