13 Ağustos 2011, Cumartesi 14:38:24

İSTANBUL'U BAKAN ÇAĞLAYAN GETİRECEK!

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, ABD'nin Seattle şehrinde bulunan Boeing firmasını ziyaret ederek, THY için üretilen Boeing 777 uçağını teslim alacak. Uçağın ilk seferiyle de Türkiye'ye dönecek.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Ne oldu 1 milyon dolara Kevin Costner'li first class reklamlari. Thy first class uygulamasinin hesabini kim verecek acaba? Eger basarili olsa idi yeni ucaklarda da first class devam ederdi. Feel like a star ?
  • Ekonomi bakanı hangi sıfatla Seattle a gidiyor ve amaç ne? Acaba para kokusu mu var???
  • turistik gezi yazıklar olsun hem de milletin parasıyla biz çalış çabala vergi ödeyelim bunlar milletin parası ile gezsin dursun
Geçtiğimiz günlerde AirportHaber'de yayınladığımız Türk Hava Yolları'nın 11. Boeing 777-300ER tipi uçağı, ilk seferini 19 Ağustos tarihinde gerçekleştirecek.

Seferin ilk konuğu ise Boeing firmasıyla temasa hazırlanan ve bugün Amerika yolcusu olan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan olacak.

Beraberindeki bilişim ve savunma sanayi sektör temsilcileri ve iş adamlarından oluşan bir heyetle, Seattle ve San Francisco'ya resmi bir ziyaret gerçekleştirecek olan bakan Çağlayan, Türkiye'nin ABD pazarındaki varlığının çeşitlendirilerek artırılmasını teminen temaslarda bulunacak.

Bakan Çağlayan, Seattle'da bulunan Boeing firmasını ziyaret edecek, THY için üretilen Boeing 777 uçağını teslim alacak ve ilk sefer ile Türkiye'ye dönecek.

(Samanyolu)
İSTANBUL'U BAKAN ÇAĞLAYAN GETİRECEK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ne oldu 1 milyon dolara Kevin Costner'li first class reklamlari. Thy first class uygulamasinin hesabini kim verecek acaba? Eger basarili olsa idi yeni ucaklarda da first class devam ederdi. Feel like a star ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ekonomi bakanı hangi sıfatla Seattle a gidiyor ve amaç ne? Acaba para kokusu mu var???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
turistik gezi yazıklar olsun hem de milletin parasıyla biz çalış çabala vergi ödeyelim bunlar milletin parası ile gezsin dursun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000