21 Kasım 2009, Cumartesi 14:45:52

İstanbul uçağı İzmir'e indi, yolcular isyan etti!

Türk Hava Yolları'nın Pekin - İstanbul uçağı İzmir'e indi...
  • yolcusun be kardeşim uçağı satın almadın ya.zaten hepimiz yolcuyuz..
  • yaw şaka bi tarafa.hakkaten bizim yolcuların yaptıkları benim anlattığım hikaye gibi saçma komik.ama sadece suçu yolculara bulmayın. yönetimlerde de suç var adam gibi bilgilendirme yok ilgi yok
  • kokteyl düzenlediler falan.tebrikleri kabul ettim dönemin Cumhurbaşkanı, başbakanı aradı tebrik ettiler. naaparsınız tecübeli pilot olmak zor tabi ne demişler kule kalkışıma kızlar inişime hastaaa:)))))))
  • verdim sinyal, çevirdim istanbula doğru uçağı. kuledeki çocuklara "gençler ben geliyorum hazırlığınızı yapın".kuledekiler "abi in izmire, burada işin çok zor" dedi. ben naaptım yine güldüm.yaklaştım AHL'ye 0624'de asfaltı ağlata ağlata indim.tabii inince herkez bir alkış bir alkıış sormayıııın :))))

Türk Hava Yolları'nın Pekin-İstanbul seferini yapan ve bu sabah İstanbul'a inmesi planlanan uçağı, İzmir'e divert etti. Uçağın, uçuş ekibinin görev sürelerinin dolması nedeniyle İzmir'e indiği öğrenildi.

İstanbul'a inmeyi beklerken İzmir'e inen uçağın yolcuları bu duruma isyan etti. Olaya tepki gösteren yolculara İstanbul'dan yeni bir uçuş ekibinin gönderileceği tahmin ediliyor.

İstanbul uçağı İzmir'e indi, yolcular isyan etti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Misafir ~ 9 yıl önce
yolcusun be kardeşim uçağı satın almadın ya.zaten hepimiz yolcuyuz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yaw şaka bi tarafa.hakkaten bizim yolcuların yaptıkları benim anlattığım hikaye gibi saçma komik.ama sadece suçu yolculara bulmayın. yönetimlerde de suç var adam gibi bilgilendirme yok ilgi yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kokteyl düzenlediler falan.tebrikleri kabul ettim dönemin Cumhurbaşkanı, başbakanı aradı tebrik ettiler. naaparsınız tecübeli pilot olmak zor tabi ne demişler kule kalkışıma kızlar inişime hastaaa:)))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
verdim sinyal, çevirdim istanbula doğru uçağı. kuledeki çocuklara "gençler ben geliyorum hazırlığınızı yapın".kuledekiler "abi in izmire, burada işin çok zor" dedi. ben naaptım yine güldüm.yaklaştım AHL'ye 0624'de asfaltı ağlata ağlata indim.tabii inince herkez bir alkış bir alkıış sormayıııın :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000