09 Ocak 2015, Cuma 12:25:48

İSRAİL'İ THY UÇURDU

Türk Hava Yolları 2014 yılı sonunda İsrail’de en çok hava trafiği olan havayolu oldu.
  • Siki guvenlik Tetbiri alsinlar. Neden ucmasin israil bu. ticaret meselesidir. Israilde gelir herkes de gelir THY. Nasil oraya rahat gidiyor. Onlarda gelecek. THY. Butun dunyaya ucacak. Yolu acik olsun Uzaylar THY nin olsun.
  • Arkadaşlar saçmalamayın, siyasetle ticaretin ilişkisi olmamalı, bölgede böyle bir fırsat varsa Lufthansa Air France değerlendireciğine THY değerlendirmeli. Bu maddi akış, marka kuvveti ülkemizde olmalı. Devlet kavgalı olabilir, ancak THY özel bir şirket sayılmalı ve özel hareket etmelidir. Kendi havayolunuz nasıl davranırdıysa THY de öyle davranmalı.
  • İsrail merkezli havayolları neden Türkiye'ye uçuş gerçekleştiremiyorlar ?
  • Sanli fetih

Türk Hava Yolları 2014 yılı sonunda İsrail’de en çok hava trafiği olan havayolu oldu. 2013 yılında da firma aynı unvana sahip olmuştu. İsrail yasalarının içerdiği güvenlik maddeleri dolayısıyla İsrailli havayolu şirketleri Türkiye'ye uçuş gerçekleştiremiyor.

İsrail’in açıkladığı resmi verilere göre geçen yıl İsrail’de 690 bin yolculuk hava trafiğine sahip olan THY bu trafiğini 2013 yılına göre yüzde 19 artırdı. THY 2013 yılında İsrail’de 582 bin yolculuk hava trafiğine sahipti. THY’den sonra yabancı havayolları arasında İsrail’e ve İsrail’den uçuşlarda 385 bin yolcu sayısına ulaşan Lufthansa ikinci havayolu oldu. Öte yandan geçen yıl İsrail’in en büyük havalimanı olan Ben-Gurion Havalimanı’na 14.6 milyon yolcu giriş çıkış yaptı. Bu rakam 2013 yılına göre yüzde 6 artış gösterdi. İsrail yasalarının içerdiği güvenlik maddeleri dolayısıyla İsrailli havayolu şirketleri Türkiye'ye uçuş gerçekleştiremiyor.

İSRAİL'İ THY UÇURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Siki guvenlik Tetbiri alsinlar. Neden ucmasin israil bu. ticaret meselesidir. Israilde gelir herkes de gelir THY. Nasil oraya rahat gidiyor. Onlarda gelecek. THY. Butun dunyaya ucacak. Yolu acik olsun Uzaylar THY nin olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar saçmalamayın, siyasetle ticaretin ilişkisi olmamalı, bölgede böyle bir fırsat varsa Lufthansa Air France değerlendireciğine THY değerlendirmeli. Bu maddi akış, marka kuvveti ülkemizde olmalı. Devlet kavgalı olabilir, ancak THY özel bir şirket sayılmalı ve özel hareket etmelidir. Kendi havayolunuz nasıl davranırdıysa THY de öyle davranmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kürşet hoca ~ 4 yıl önce
İsrail merkezli havayolları neden Türkiye'ye uçuş gerçekleştiremiyorlar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
güvenlik ~ 4 yıl önce
israil havayollarından ve varılacak havayolu yönetiminden çok özel güvenlik muamelesi talep ediyor. türkiye'deki işletmeci firmalar -ki o da an itibariyle sadece TAV- buna yanaşmadığı için israil devlet hv. otoritesi israil firmalarına izin vermiyor. kısaca durum bu.
.. ~ 4 yıl önce
Uçaklarda silahlı güvenlikleri var SGHM otoritesi bu nedenden dolayı israil tarafından uçuşlara izin vermiyor.
cevap ~ 4 yıl önce
Kendi silahli guvenlik gorevlilerini Turkiye'de kullandiklari havaalanlarina yerlestirmek istiyorlar. Bunada devlet izin vermiyor.
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sanli fetih

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000