29 Nisan 2016, Cuma 09:01:15

İsrail THY ile uçuyor

THY haftada 63 seferle Türkiye-İsrail arasında binlerce yolcu taşıyor.
  • Tüm türk firmaları için daha çok gidilecek yol var .eğer ters giden bir durum olmazsa 91 değil 150 olur seneye
  • katilere boykot gelsin
  • Diger sirketlere daha ucuz ve luks olmasindan dolayi THY tercih ediyoruz.baglantili ucuslarda istanbula kadar nerdeyse bedava ucuyoruz.Dost ulke Turkiyeyi seviyoruz....
  • israilliler çıkarlarına düşkündürler,hesaplarını da gayet iyi bilirler, bilet fiyatı çok hesaplı olmasa thy'nı tercih etmezler !

İsrail’in Yedioth Aharonot gazetesi, sıcak dalgası ile başlayan 2016 yaz mevsiminin Ben Gurion Havaalanı için daha da sıcak geçeceğini belirtiyor. Geçtiğimiz yıla göre havaalanından geçen yolcu sayış yüzde 14 arttı.

Havaalanına en çok sefer yapan şirket, İsrail’in  ulusal havayolu EL AL haftada 311 ile liderliği elinde bulundururken, ardından 63 seferle THY, 42 ile Aeroflot ve  Easy Jet geliyor.

İstanbul-Tel Aviv rotasını THY ile paylaşan  diğer Türk özel havayollarının seferleri de hesaba katıldığında İstanbul-Tel Aviv arası toplam uçuş sayısı haftada 91’i buluyor.

İsrail THY ile uçuyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Thy ~ 2 yıl önce
Tüm türk firmaları için daha çok gidilecek yol var .eğer ters giden bir durum olmazsa 91 değil 150 olur seneye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b ~ 2 yıl önce
katilere boykot gelsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TLV ~ 2 yıl önce
Diger sirketlere daha ucuz ve luks olmasindan dolayi THY tercih ediyoruz.baglantili ucuslarda istanbula kadar nerdeyse bedava ucuyoruz.Dost ulke Turkiyeyi seviyoruz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tlv ~ 2 yıl önce
israilliler çıkarlarına düşkündürler,hesaplarını da gayet iyi bilirler, bilet fiyatı çok hesaplı olmasa thy'nı tercih etmezler !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
787 ~ 2 yıl önce
Sanki bizim millet pahali olsunda nasil olursa olsun diye ucuyor. Avrupanin en low cost destinasyonlari turkiyede. Boyle mantiksiz yorum gormedim. Ayrica yorumlarin bazilari nefret soylemleriyle dolu.
787 ! ~ 2 yıl önce
Sen önce kendi yorumuna baksan nasıl olur? Neyin ne olduğunu bilmeden sallıyorsun! Millet,bir çok yere direk uçtuğu için thy'na muhtaç ve ne fiyat koyarsa vermeye mecbur! Amerika'da vergi dahil 550 dolara bilet satıyor aynı bileti buradan almaya kalksan 800 doları geçiyor! Thy'nin Türkiye'den yurtdışına ve yurtdışından Türkiye'ye bilet fiyatlarına bir bak,incele sonra abuk sabuk yorum yap!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000