13 Haziran 2014, Cuma 13:21:22

IRAK'TAN GELECEK UÇAKLARDA BOŞ KOLTUK YOK!

Irak'ta yaşanan gelişmelerin ardından bölgeyi terk etmek isteyenlerin karşılaştığı en büyük sorunların başında uçak bileti sıkıntısı geliyor.
  • Taseron fsc adli yorumcuya... Elini vicdanina koy ve nankorluk etme! Sirketin ne zaman seni yariyolda birakti. Anan oldugunde aramadi mi? Cocugun oldugunda cicek gondermedi mi? Hastayim dedin de ise gel mi dedi? Cebine her ne olursa olsun her sartta parani koymadi mi? Neyini eksik etti bu sirket? O sozlesmeyi imzalarken hangimize vaadler verdilerde yapmadilar. Sen yanlis sirketle karistiriyorsun herhalde. Bu arada ozur diliyorum sirket sozunu soyledigim icin biz aileyiz cunku sirket degiliz. Sirket ticarette ailemizin aldigi addir. Herkes iyi okusun iyi bilsin doco ve doconun flying chefleri hallerinden gayet mutludur ve rahat calisma ortamina sahiptirler. Maaslarimiz gayet yeterlidir aile gecindirenimuz bolca mevcut aglamasin kimse maas az diye. Yaptigimiz is belli ne eksik ne fazla.. Biliriz ki ayin 5inde maasimiz eksiksiz hesaptadir. Biliriz ki basimiz sikistiginda arkamizda tum sef kardeslerimiz kardesce abice ablaca yanimizdadir. Hepimiz birbirimizi taniriz ismen biliriz. Biz docoyuz ve bu tarz yazilari gorunde gulup geciyoruz ama curukleri de ayikliyoruz. Bu boyle biline...
  • Bu havacılık sektörünü hic anlayamadım tüm calisanlari bir havali arkadas ,şimdide kabın ekipleri aşçıyı aşağılıyor , kokpit ekibi fırsat bulunca ekibi aşağılıyor , aşçı fırsatını bulunca temizliği aşağılıyor nesiniz arkadas bu bir is o kadar yapar maaşınızı alır faturalarınızı ödersiniz.Disarda da baska hiçbir ise yaramazsınız
  • Abileriniz, yani fc'lerin maaşı gayet iyi, hakları da. Hatta thy uçuculardan daha iyi standartları var. Ya onlar gibi ol ya da olmak için çalış. Burdan alakasızca yazmakla olmuyor.
  • Thy bilet satışını sadece kendi vatandaşlarimiza yapmalı bence

Irak'ta yaşanan olayların ardından bölgeyi terk etmek isteyenlerin en büyük sorunu uçak bileti. Ülkeye dönüş yapmak isteyen vatandaşların bilet bulamıyor.

Türk Hava Yolları ve Irak Havayolları'nın hem tarifeli hem de ek seferlerinde çok az sayıda boş koltuk kaldığı öğrenildi.

THY'nin resmi internet sitesinden geçtiğimiz Salı günü yapılan açıklamada, "Musul’daki olağanüstü durum nedeniyle tüm Musul seferlerimiz 20 Haziran’a (dahil) kadar iptal edilmiştir" ifadeleri kullanılmıştı.

Öte yandan AirportHaber'in edindiği bilgiye göre Türk Hava Yolları'nın kısa süre sonra konuya ilişkin bir basın açıklaması geçeceği öğrenildi.

Dışişleri Bakanlığı da bölgede yaşanan gelişmeler sonrası, "Mevcut koşullarda vatandaşlarımızın Irak’tan ayrılmalarına ilişkin planlamayı yaparken, güvenlik durumunun daha da bozulması ihtimalini de dikkate alarak en ihtiyatlı ve emniyetli hareket tarzını benimsemeleri tavsiye edilmektedir"Irak'ta yaşanan olayların ardından bölgeyi terk etmek isteyenlerin en büyük sorunu uçak bileti. Ülkeye dönüş yapmak isteyen vatandaşların bilet bulamıyor" denilmişti.

Dışişleri Bakanlığı, Türk vatandaşlarının Bağdat, Basra, Necef, Süleymaniye ve Erbil havalimanlarını Irak’tan havayoluyla ayrılma esnasında kullanabilecekleri güzergahlar arasında göstermişti.

IRAK'TAN GELECEK UÇAKLARDA BOŞ KOLTUK YOK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Taseron fsc adli yorumcuya... Elini vicdanina koy ve nankorluk etme! Sirketin ne zaman seni yariyolda birakti. Anan oldugunde aramadi mi? Cocugun oldugunda cicek gondermedi mi? Hastayim dedin de ise gel mi dedi? Cebine her ne olursa olsun her sartta parani koymadi mi? Neyini eksik etti bu sirket? O sozlesmeyi imzalarken hangimize vaadler verdilerde yapmadilar. Sen yanlis sirketle karistiriyorsun herhalde. Bu arada ozur diliyorum sirket sozunu soyledigim icin biz aileyiz cunku sirket degiliz. Sirket ticarette ailemizin aldigi addir. Herkes iyi okusun iyi bilsin doco ve doconun flying chefleri hallerinden gayet mutludur ve rahat calisma ortamina sahiptirler. Maaslarimiz gayet yeterlidir aile gecindirenimuz bolca mevcut aglamasin kimse maas az diye. Yaptigimiz is belli ne eksik ne fazla.. Biliriz ki ayin 5inde maasimiz eksiksiz hesaptadir. Biliriz ki basimiz sikistiginda arkamizda tum sef kardeslerimiz kardesce abice ablaca yanimizdadir. Hepimiz birbirimizi taniriz ismen biliriz. Biz docoyuz ve bu tarz yazilari gorunde gulup geciyoruz ama curukleri de ayikliyoruz. Bu boyle biline...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu havacılık sektörünü hic anlayamadım tüm calisanlari bir havali arkadas ,şimdide kabın ekipleri aşçıyı aşağılıyor , kokpit ekibi fırsat bulunca ekibi aşağılıyor , aşçı fırsatını bulunca temizliği aşağılıyor nesiniz arkadas bu bir is o kadar yapar maaşınızı alır faturalarınızı ödersiniz.Disarda da baska hiçbir ise yaramazsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ressus ~ 4 yıl önce
Sen dışarda ne yapabilirsin acaba? Biz bisey yapamayız doğru senin gibilere vasıf öğretiriz.Avm de ucak ucuracak halin yok.plajlarda mağazalarda kapıda açmıyacağına göre.sen ayın 10unda param yokken biz soframıza alırız o yüzden kime nereden baktığına dikkat et boynun ağrımasın
Taşeron'a ~ 4 yıl önce
Abileriniz, yani fc'lerin maaşı gayet iyi, hakları da. Hatta thy uçuculardan daha iyi standartları var. Ya onlar gibi ol ya da olmak için çalış. Burdan alakasızca yazmakla olmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Thy bilet satışını sadece kendi vatandaşlarimiza yapmalı bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000