21 Kasım 2011, Pazartesi 21:47:06

IRAK UÇUŞLARINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

Irak hükümetinin Türkiye'den gelecek uçaklara getirdiği uçuş yasağı az önce kaldırıldı.
  • THY-MUSUL yolcu sayıları çok komik rakamlar. Acaba ileriye dönük olarak mı düşünülüyor. Konuyu bilen arkadaşlar yanıtlayabilir mi? Sayılar çok düşük , Musul daha feci. Prestij? Devlet politikası? Yoksa kaz gelecek yer olarak mı görülüyor?
  • BAĞDAT , ÖZELLİKLE ERBİL VE SÜLEYMANİYE'DEN GELEN MİSAFİRLERİMİZ SAYESİNDE TÜRKİYE 'DE BİNLERCE AİLENİN GEÇİMİNİ SAĞLAMASINDA KATKILARI OLDUĞUNU BİLİYORMUYDUNUZ?BUNLARI DÜŞÜNÜPTE YORUMLARINIZI YAPMANIZI RİCA EDİYORUM.
  • kapatin iki tane sinir kapisini 1 hafta 2 hafta aclik tan olurler muatap bile almaya gerek yok
  • açılsa ne olur kapansa ne olur bizim havayolu şirketleri de kazanmayı versin 3 mil. $ bizde mısıra uçarız kuwait' e uçarız olmadı afrikaya uçarız somaliye gideriz olmadı suriye' ye bomba olur yağarız ne bu yaaaa komik :)
 Irak hükümetinin Türkiye'den gelecek havayolu şirketlerine yönelik uyguladığı uçuş yasağı 24 saatin sonunda kaldırıldı.

Yasaktan hemen sonra Türk ve Iraklı yetkililer arasındaki yoğun görüşme trafiği sonuç verdi. 

Türkiye'den başta THY olmak üzere Atlasjet, Pegasus ve MNG Kargo'yu ilgilendiren uçuş yasağı, yaklaşık 30 dakika önce kaldırıldı.

Yasağın kaldırıldığı havayolu şirketlerine ve Türk sivil havacılığına iletildi. 

Yasağın kaldırılmasından hemen sonra havayolu şirketleri Irak'a yapacakları operasyonları yeniden düzenlemeye başladı. Bu geceden itibaren Irak'a uçuşların yapılabileceği bildirildi.

©AirportHaber.com ÖZEL
IRAK UÇUŞLARINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
THY-MUSUL yolcu sayıları çok komik rakamlar. Acaba ileriye dönük olarak mı düşünülüyor. Konuyu bilen arkadaşlar yanıtlayabilir mi? Sayılar çok düşük , Musul daha feci. Prestij? Devlet politikası? Yoksa kaz gelecek yer olarak mı görülüyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
BAĞDAT , ÖZELLİKLE ERBİL VE SÜLEYMANİYE'DEN GELEN MİSAFİRLERİMİZ SAYESİNDE TÜRKİYE 'DE BİNLERCE AİLENİN GEÇİMİNİ SAĞLAMASINDA KATKILARI OLDUĞUNU BİLİYORMUYDUNUZ?BUNLARI DÜŞÜNÜPTE YORUMLARINIZI YAPMANIZI RİCA EDİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kapatin iki tane sinir kapisini 1 hafta 2 hafta aclik tan olurler muatap bile almaya gerek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
açılsa ne olur kapansa ne olur bizim havayolu şirketleri de kazanmayı versin 3 mil. $ bizde mısıra uçarız kuwait' e uçarız olmadı afrikaya uçarız somaliye gideriz olmadı suriye' ye bomba olur yağarız ne bu yaaaa komik :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000