18 Haziran 2017, Pazar 19:07:32

İngilizler THY uçağındaki yolcuyu darp etti

Türk Hava Yolları'nın (THY) Londra- İstanbul seferini yapan uçağında sınır dışı edilen bir yolcu İngiliz yetkililer tarafından darp edildi.
  • Reise göstermeyin, bunu görürse hemen vatandaşlık verir, sonra eyy İngiltere, bizden insanlık öğren diye elli gün konuşur
  • Kabin ekip hostes pilot bunlar cicekmi topluyordu acaba
  • Bilerek thy ucagini sectiler, imajini kotulemek icin. Pis ter kokmus ingilizler
  • aglence alem yapiyolar

Türk Hava Yolları'nın (THY) Londra- İstanbul seferini  yapan uçağında sınır dışı edilen bir yolcu İngiliz yetkililer tarafından darp edildi.

THY'nin dün gerçekleştirdiği Londra- İstanbul seferi öncesinde sınır dışı edildiği iddia edilen bir yolcunun İngiliz Göçmen Bürosu yetkilileri tarafından darp edildiği belirtildi.

Afgan yolcunun “Gerçekten nefes alamıyorum” diyerek bağırdığı, kimi yolcuların da “Suratına yumruk atıyor. Bunu yapmaya hakkınız yok” sözleri ile Afgan yolcuya yapılan şiddete tepki gösterdiği görülüyor.

RT haber sitesinin de yayımladığı videoda, Afgan yolcuyu darp eden kişinin bir İngiliz yetkili olduğu iddia ediliyor. İngiliz Güvenlik Güçleri tarafından sınır dışı edildiği zannedilen edilen Afgan yolcu “Lütfen bu görüntüleri basına gönderin. Afganım. İtalyan belgelerim var ama beni Afganistan’a geri gönderiyorlar” sözleriyle duruma isyan ettiği görülüyor.

AirportHaberin edindiği bilgilere göre; Deport edilen yolcu İngiltere'den ayrılmamak için uçakta sorun çıkarmaya başladı. Bunun üzerine THY uçağının kaptan pilotu yolcunun uçaktan indirilmesini talep etti. Olaya göçmen bürosu yetkilileri de dahil oldu ancak THY pilotu sorunlu yolcu prosedürünü uygulayarak yolcuyu uçurmadı. 

İngilizler THY uçağındaki yolcuyu darp etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Tc ~ 1 yıl önce
Reise göstermeyin, bunu görürse hemen vatandaşlık verir, sonra eyy İngiltere, bizden insanlık öğren diye elli gün konuşur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 1 yıl önce
Kabin ekip hostes pilot bunlar cicekmi topluyordu acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dur Yolcu ~ 1 yıl önce
Sn yolcu ucak daha kapı kapatmamış, adamın başında İngiliz görevli bir bayan ve İngiliz göçmen polisi bir adam var, yaptıklarını tasvip etmiyor olsam da her ülkeye öyle elimizi kolumuzu sallayarak giremiyoruz kaldı ki vizemiz bile olsa almama hakları var, kanunlar böyle iken ekipten pilottan beklentiniz nedir tam anlayamadım
Thy ~ 1 yıl önce
Bilerek thy ucagini sectiler, imajini kotulemek icin. Pis ter kokmus ingilizler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alemcizekizmirair ~ 1 yıl önce
aglence alem yapiyolar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000