04 Temmuz 2015, Cumartesi 13:18:33

İlkey Aycı bu kez de tulum giydi

TGS üniforması giyerek uçak temizleyen THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, bu kez tulum giydi, teknisyen oldu.
  • Neyine cevap yazamadim apple store ni yazamadigimi kastediyorsan iyi bak ne soylemisim sana aptl stor :)
  • Aslinda tum mevzu bu zihniyetin isciye karsi olan yaklasiminda... Isci (lisansli teknisyen falan farketmez emegiyle calisan uretim yapan herkes iscidir) asgari ucretten fazla alamaz, oyle ucaga falan binip yurtdisina tatile gidemez, ikramiye desen mazallah... Clk kalifiye olursa bugunku parayla 2.000 tl coktur bile disarda gezen binler issiz var dimi ama. Tabi cikilan teknisyen alim ilanlarina kac kisinin basvurdugu gercegi yuzlerine tokat gibi carpsa da bu onlari daha da hirslandirmaktan baska ise yaramaz zira hangarlara doldurduklari ucagin ucmasinda hemen hicbir katkisi olmayan koyunlarin kendilerine biat etmelerinden baska bir ise yaramadigini bir kez daha idrak ederler. Iste bunun icin kediye aslani bogdurarak teknisyene verdikleri gorece yuksek ucreti dusurmeye ugrasiyorlar ki hangarlardaki koyunlar uyanmasin kendilerine biat etmeye devam etsinler.
  • Teknikci degilmisiniz benim dilim teknisyen demeye varmiyor bir sahsi itibari var o sifatin da ahl o sifatta adam yok
  • Arkadaşlar burada yapılan yorumlar hiç hoş değil sadece birbirimize düştüğümüz açıkça ortada unutmayalım ki biz 305 zamanında birlikte ayakta dik duramadık. Şimdi hat böyle yaptı revizyon söyle yaptı deneyelim tek bir sendika altında toplanalım ve bu sendika bize dayatılan olmasın herkes hür iradesi ile seçim yapsın ki bazı şeyler değişebilsin.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, dün gece Uçak Teknisyenleri Derneği UTED yönetimi ile birlikte THY Teknik A.Ş’yi ziyaret etti. Gece yarısı teknisyen tulumu giyerek Teknik A.Ş’ye gelen İlker Aycı, çalışanların sorunlarını dinledi.

THY Teknik çalışanlarının fiziksel ortamla ilgili sorunlarını dinleyen Aycı, iki hangarı da dolaştı. 

Teknisyenlerin çalışma sahaları ile birlikte dinlenme ve soyunma odalarını da gezen Aycı, fiziki şartların daha da iyileştirileceği sözünü verdi ve “ İhmal edilen noktaları düzelteceğiz” dedi.

İlker Aycı, THY Teknik A.Ş’de yaklaşık 4 saat  kaldı. Hat bakıma geçerek burada 100 civarında teknisyenle birlikte sahur yapan İlker Aycı, sendikal süreç hakkında da “ Gerilim olmasın” mesajı verdi.

THY’nin marka değerinin yükseltilmesi için aynı hedefe doğru birlikte çaba gösterdiklerinin altını çizen Aycı, bu amaçla her türlü gayreti göstereceğini de vurguladı.

İlker Aycı, geçtiğimiz haftalarda TGS kıyafeti giyerek THY uçaklarında temizlik işçileriyle birlikte uçak temizlemişti.

©Airporthaber.com


 

İlkey Aycı bu kez de tulum giydi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (192)

Apptl stor ~ 3 yıl önce
Neyine cevap yazamadim apple store ni yazamadigimi kastediyorsan iyi bak ne soylemisim sana aptl stor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
miyaw ~ 3 yıl önce
Aslinda tum mevzu bu zihniyetin isciye karsi olan yaklasiminda... Isci (lisansli teknisyen falan farketmez emegiyle calisan uretim yapan herkes iscidir) asgari ucretten fazla alamaz, oyle ucaga falan binip yurtdisina tatile gidemez, ikramiye desen mazallah... Clk kalifiye olursa bugunku parayla 2.000 tl coktur bile disarda gezen binler issiz var dimi ama. Tabi cikilan teknisyen alim ilanlarina kac kisinin basvurdugu gercegi yuzlerine tokat gibi carpsa da bu onlari daha da hirslandirmaktan baska ise yaramaz zira hangarlara doldurduklari ucagin ucmasinda hemen hicbir katkisi olmayan koyunlarin kendilerine biat etmelerinden baska bir ise yaramadigini bir kez daha idrak ederler. Iste bunun icin kediye aslani bogdurarak teknisyene verdikleri gorece yuksek ucreti dusurmeye ugrasiyorlar ki hangarlardaki koyunlar uyanmasin kendilerine biat etmeye devam etsinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Apptl stor ~ 3 yıl önce
Teknikci degilmisiniz benim dilim teknisyen demeye varmiyor bir sahsi itibari var o sifatin da ahl o sifatta adam yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
apple store ~ 3 yıl önce
Daha yoruma cevap yazamiyorsun, baskasinin sifatini begenmiyorsun,seni ak koyun seniiii :)
tc-jpv ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar burada yapılan yorumlar hiç hoş değil sadece birbirimize düştüğümüz açıkça ortada unutmayalım ki biz 305 zamanında birlikte ayakta dik duramadık. Şimdi hat böyle yaptı revizyon söyle yaptı deneyelim tek bir sendika altında toplanalım ve bu sendika bize dayatılan olmasın herkes hür iradesi ile seçim yapsın ki bazı şeyler değişebilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bak ~ 3 yıl önce
tek sendikada toplandık zaten. onun adı birleşik metal iş.. gelmeyenler sadece hat bakım memur ve muhendisler.. hat bakım ismini kimlerle birlikte andığımıza bir bakın...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000