18 Ocak 2016, Pazartesi 22:11:42

İlker Aycı tebdili kıyafetle denetime çıktı

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, beraberinde THY Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay ve THY Basın Müşaviri Yahya Üstün'den oluşan heyetle kurumun bütün birimlerini tebdili kıyafetle ziyaret etti.
  • Sayın başkanım asıl işi yapan taşeronlarla ilgili bi çalışma olucakmı en azından işçi kadrosu
  • ilker başkanım o tedbili kıyafeti bir gün kabin ünıforması olarak giyip bir dolaşın kabin ekipleri içinde de bizi kimler yönetiyor bir görün. işi gücü sadece kontrol kabin amirlerini kafaya takmış ve bunların gereksiz olduğunu söyleyip, sadece birşeyler yapıyor görünür olmak için, işlevde aynı olan ama sadece adını değiştirip SUPERVISOR lık sistemini dayatan, K.K.A lerine sadece siyah giyin diye kıyafete odaklanıp, ekibin ne sorunları var yatılarda, kış şartlarında mesai aşımlarında ne yaparlar, otel nöbeti,ev nöbeti kapris nöbeti, ekip planlamanın EGo lu dayatmalarından bi haber olan KHB nı sy N.Çolağı da bir işitin.işitin ki, yöneticiliği sadece sağda solda bağırmak, yada insanları rencide edecek şekilde azarlamak yolu ile motive ettiğni sanan bu başkanlara da gereğini söyleyiniz.KHB lığı fokurduyor.Herkes bir sonraki atamada kendini başkan görüp işleri sallamış durumda. koltuğun ağırlığı kalmamış, herkes birbirinin kuyusunu kazarken ne güvenliği,ne hizmeti,ne kalitesi sy Ayci?
  • İzmir Ramp Müdürünü tam 20 yıldır tanırım ve 14 yıl Havaş Ramp'ta beraber omuz omuza çalıştık.Rize'li Hacı Yaşar amcanın adam gibi yetiştirdiği, 1 kuruş harama tenezzül etmeyecek kadar dürüst,bulunduğu makama en alttan çalışarak,tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş,simsiyah saçlarını Ramp'ta ağartmış bir şahsiyettir.Tgs Ramp Müdürü Hamdi bey için bu iftirayı atan arkadaslara sesleniyorum İftira atmak çok günahtır.Kimin servisle,kimin özel aracıyla işe gelip gittiği hiçkimseyi ilgilendirmez.Hamdi bey çalışanlarına Hz.Ömer adaletiyle davranan adam gibi adamdır.
  • İzmir istasyonu müdürleri adam gibi adamdır hepsi bu yorumu yapan kişinin kişiliğinden şüphe duyması lazım yukarda Allah var

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, beraberinde THY Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay ve THY Basın Müşaviri Yahya Üstün'den oluşan heyetle kurumun bütün birimlerini tebdili kıyafetle ziyaret etti.

Son günlerde etkili olan kötü hava koşullarından dolayı başta İstanbul Atatürk Havalimanı olmak üzere bazı seferlerde iptale gidilmiş ancak THY yolcularının mağdur edilmemesi için kurum adeta seferber edilmişti. Sadece geçtiğimiz hafta yapılan sefer iptali için 9 bin yolcunun otel hizmetinden yararlanması sağlanmıştı.

Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetiyle bilinen THY'de tüm birimler olası kriz durumlarına karşı hazırlıkta.. İlker Aycı ve ekibi de THY'nin tüm birimlerini tebdili kıyafet giyerek tek tek inceledi. (ensonhaber)İlker Aycı tebdili kıyafetle denetime çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (95)

taseron ~ 2 yıl önce
Sayın başkanım asıl işi yapan taşeronlarla ilgili bi çalışma olucakmı en azından işçi kadrosu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilker bey KHB? ~ 2 yıl önce
ilker başkanım o tedbili kıyafeti bir gün kabin ünıforması olarak giyip bir dolaşın kabin ekipleri içinde de bizi kimler yönetiyor bir görün. işi gücü sadece kontrol kabin amirlerini kafaya takmış ve bunların gereksiz olduğunu söyleyip, sadece birşeyler yapıyor görünür olmak için, işlevde aynı olan ama sadece adını değiştirip SUPERVISOR lık sistemini dayatan, K.K.A lerine sadece siyah giyin diye kıyafete odaklanıp, ekibin ne sorunları var yatılarda, kış şartlarında mesai aşımlarında ne yaparlar, otel nöbeti,ev nöbeti kapris nöbeti, ekip planlamanın EGo lu dayatmalarından bi haber olan KHB nı sy N.Çolağı da bir işitin.işitin ki, yöneticiliği sadece sağda solda bağırmak, yada insanları rencide edecek şekilde azarlamak yolu ile motive ettiğni sanan bu başkanlara da gereğini söyleyiniz.KHB lığı fokurduyor.Herkes bir sonraki atamada kendini başkan görüp işleri sallamış durumda. koltuğun ağırlığı kalmamış, herkes birbirinin kuyusunu kazarken ne güvenliği,ne hizmeti,ne kalitesi sy Ayci?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmir Havaş Ramp ~ 2 yıl önce
İzmir Ramp Müdürünü tam 20 yıldır tanırım ve 14 yıl Havaş Ramp'ta beraber omuz omuza çalıştık.Rize'li Hacı Yaşar amcanın adam gibi yetiştirdiği, 1 kuruş harama tenezzül etmeyecek kadar dürüst,bulunduğu makama en alttan çalışarak,tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş,simsiyah saçlarını Ramp'ta ağartmış bir şahsiyettir.Tgs Ramp Müdürü Hamdi bey için bu iftirayı atan arkadaslara sesleniyorum İftira atmak çok günahtır.Kimin servisle,kimin özel aracıyla işe gelip gittiği hiçkimseyi ilgilendirmez.Hamdi bey çalışanlarına Hz.Ömer adaletiyle davranan adam gibi adamdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cop cop ~ 2 yıl önce
İzmir istasyonu müdürleri adam gibi adamdır hepsi bu yorumu yapan kişinin kişiliğinden şüphe duyması lazım yukarda Allah var

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000