10 Ocak 2018, Çarşamba 17:19:27

İlker Aycı prim müjdesini böyle verdi

Türk Hava Yolları'nda çalışanlara verilecek prim, İlker Aycı tarafından açıklandı.
  • Allahın Adaleti Gecikmez İlker Bey Taşerona 100 Lira Zammı Verirken Eliniz Titriyo Primleri Verdiğiniz Adamların Maaşı 5000 tl maaş alıyo en az 1600 liraya çalışıyoruz Biraz Adaletli Davransanız Keşke 10000 tane taşeron var bünyeniz de ama hep kadroluya hep kadroluya kar ayıklayıp neşeniz yerindeyse 5 tepede iltifat yağmuruna tutuluyosanız taşeron işçilerinde payı vardır siz bu açıklamaları yaptıktan sonra bu insanlar nasıl bi psikolojiyle işe gelicek keşke azcık aklınıza gelmiş olsaydı Rabbim Görüyo yaptığınız ayrımcılığı Allaha havale ediyorum her çıkışın bi inişi vardır
  • Şu kabin memurlarına verilen paraya yazık dünyada bu kadar çogu ingilizce bilmiyor düzgün servis yapamıyor
  • erken kapattığınız ucakları en iyi biz görüyoruz teknik bant yapıştırır kaçar tgs merdiveni bırakır gider securityde çöp toplarsın koltuk temizlersn yolcu görmesn bu pisliği diye yolcuyu sıkıştrdıkları otobüsleri hazır olmayan ucaga dayayıp yağmur çamur kabine gelmemesi gereken bagajlarla bütün ucakta yer sorunu olur nasılsa ucakta 4 hostes var 180 kişiyi daracık koltuklara yerlrştirirler siz erken kapatında nasılsa rızkına göz diktiğiniz haram ettiğiniz insanlar halleder o yolcunun sayenizde ettiği küfürleri yiyerek geri kazanmak için kendi derdimizi bırakıp gülümseyerek saatler geciriyoruz ve kazanıyoruz karsılığınıda alıp o ucakları ucuruyoruz ekmeğinizi kazanıyorsunuz biz haram etmiyoruz kimseye bu rızkı veren Allah sizede fazlasını versin keşke sizlerde hakkınızı alsanızda hakkını verseniz işlerinizin!! kimseyi aşağılamak haddim değil işini layıgıyla yapan kul hakkı yemeyip nefret duymayan kardeşlerime sözüm yok Allah yardımcınız olsun!!
  • Yanbu yeni müdürü de prim alacak mı ?

Türk Hava Yolları'nda çalışanlara verilecek prim, İlker Aycı tarafından açıklandı.

Antalya'da düzenlenen zirvede verilecek prim miktarlarını açıklayan Aycı, alkış yağmuruna tutuldu. Müdür ve üzeri yöneticilere iki, diğer çalışanlara ise bir maaş prim açıklaması yapan İlker Aycı, prim miktarlarının uzun değerlendirmeler sonucunda belirlendiğini açıkladı.

Verilecek prim miktarlarını ilk kez AirportHaber açıklamıştı. TIKLAYINIZ...

İşte o anlar:

İlker Aycı prim müjdesini böyle verdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (241)

Güvenlik ~ 6 gün önce
Allahın Adaleti Gecikmez İlker Bey Taşerona 100 Lira Zammı Verirken Eliniz Titriyo Primleri Verdiğiniz Adamların Maaşı 5000 tl maaş alıyo en az 1600 liraya çalışıyoruz Biraz Adaletli Davransanız Keşke 10000 tane taşeron var bünyeniz de ama hep kadroluya hep kadroluya kar ayıklayıp neşeniz yerindeyse 5 tepede iltifat yağmuruna tutuluyosanız taşeron işçilerinde payı vardır siz bu açıklamaları yaptıktan sonra bu insanlar nasıl bi psikolojiyle işe gelicek keşke azcık aklınıza gelmiş olsaydı Rabbim Görüyo yaptığınız ayrımcılığı Allaha havale ediyorum her çıkışın bi inişi vardır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doktor ~ 10 gün önce
Şu kabin memurlarına verilen paraya yazık dünyada bu kadar çogu ingilizce bilmiyor düzgün servis yapamıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasta ~ 9 gün önce
Doktor sen sadece servise göre değerlendiriyorsan bizde seni iyi edemediğin hastalara göre değerlendirelim. O insanların iş yükünün içinde servis en son ve en az önemli kısım. Kabin memurları acil bir durumda sen emniyetli bir şekilde uçağı tahliye et diye var.
Avukat:) ~ 7 gün önce
Doktor beyin soylemek istedigi sadece Ingilizceyle ilgili ki buda cok dogru malesef. Eski bir kabin memuru olarak soyluyorumki kabin memurlari piyasadan cok daha fazla maas almalarina ragmen kendilerine yatirim yapmiyorlar. Ancak altlarina araba cekmenin derdindeler.Iki kur ingilizce kursu al desen kimse gelmez.
Hastaya ~ 6 gün önce
Km nin ilk görevi yolcuya servis yapmaktır yoksa kalkan 10 ucaktan 5i düşmüyor kaç tane km düşen uçaktan çıkmış
tgs ~ 10 gün önce
erken kapattığınız ucakları en iyi biz görüyoruz teknik bant yapıştırır kaçar tgs merdiveni bırakır gider securityde çöp toplarsın koltuk temizlersn yolcu görmesn bu pisliği diye yolcuyu sıkıştrdıkları otobüsleri hazır olmayan ucaga dayayıp yağmur çamur kabine gelmemesi gereken bagajlarla bütün ucakta yer sorunu olur nasılsa ucakta 4 hostes var 180 kişiyi daracık koltuklara yerlrştirirler siz erken kapatında nasılsa rızkına göz diktiğiniz haram ettiğiniz insanlar halleder o yolcunun sayenizde ettiği küfürleri yiyerek geri kazanmak için kendi derdimizi bırakıp gülümseyerek saatler geciriyoruz ve kazanıyoruz karsılığınıda alıp o ucakları ucuruyoruz ekmeğinizi kazanıyorsunuz biz haram etmiyoruz kimseye bu rızkı veren Allah sizede fazlasını versin keşke sizlerde hakkınızı alsanızda hakkını verseniz işlerinizin!! kimseyi aşağılamak haddim değil işini layıgıyla yapan kul hakkı yemeyip nefret duymayan kardeşlerime sözüm yok Allah yardımcınız olsun!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 9 gün önce
UÇAK İÇERİSİNDE TRANSİT YOLCULARA KOŞUN UÇAK SİZİ BEKLİYOR DİYEREK GÖNDERİP YER HİZMETLERİ BEĞENMEDİĞİNİZ TGS NİN BAŞINA SARIYORSUNUZ YHM ÇÖZÜYOR ELHAMDÜLİLLAH. DAHA PASAPORT KONTROL NE İŞE YARAR GÜVENLİK KONTROLÜ HANGİ YOLCULAR İÇİN ONU BİLMEZLER KAFALARINA GÖRE YOLCU YÖNLENDİRİR UÇAK KAÇIRTIRLAR. TGS ONUDA ÇÖZER SİZ SICAK YATAĞINIZA DOĞRU İLERLERKEN. YOLCU KABİN İÇİNDE WCHR BEKLER BİRAN ÖNCE ÇIKIP GİDELİM DİYE YOLCUYU ÇIKARIR AYAKTA BEKLETİR UÇAĞI KAPATIR GİDRSİNİZ TGS ONUDA ÇÖZER ELHAMDÜLİLLAH. EN AZ 1,0 SEVİYE İSTENEN İNGİLİZCENİN 0,3 ÜNÜ BİLMEYEN KBN M LERLE DOLU THY. DEPORTE YOLCU NASIL TESLİM ALINIR,EDİLİR BİLMEZSİNİZ TGS HALLEDER DEFALARCA YAŞANMIŞTIR. EN İYİ YAPTIĞINIZ İŞ BİRBİRİNİZİ POFPOFLAMAK. PARANIZDA SİZİN OLSUN PULUNUZDA AMA EMEK VEREN İNSANLARI ELEŞTİRİRKEN HADDİNİZİ BİLİN. HERKESİN İŞİ KENDİNE.
Adem Taşkent ~ 11 gün önce
Yanbu yeni müdürü de prim alacak mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000