10 Ocak 2018, Çarşamba 17:19:27

İlker Aycı prim müjdesini böyle verdi

Türk Hava Yolları'nda çalışanlara verilecek prim, İlker Aycı tarafından açıklandı.
  • allah razı olsun buyuk baskan safşirketinide ayırmadığın için allah gğle güle yemek nasip etsin bu kış kıyamet gününde
  • BU BAŞARIDA SADECE TEKNİK AŞ VE TGS NİN PAYI YOK. BİZ TAŞERON İŞÇİLERİNDE PAYI VAR.KİMİ MALZEME TAŞIYOR (LOJİSTİK) KİMİ MALZEMEYİ DEPODAN BİN BİR ZORLUKLA ALIYOR (DEPO) AMA İŞ İKRAMİYEYE GELİNCE SADECE TEKNİK AŞ VE TGS ÖNE ÇIKARILIYOR.ALLAHIN DA BİR HESABI VARDIR. VERECEĞİNİZ 1 İKRAMİYE İLE KİMİ ÇOCUĞUNA ELBİSE ALACAK KİMİ DE EŞİNE DOSTUNA GÜZEL BİR YEMEK YEDİRECEK. AYIPTIR AYIP !!!
  • Allahın Adaleti Gecikmez İlker Bey Taşerona 100 Lira Zammı Verirken Eliniz Titriyo Primleri Verdiğiniz Adamların Maaşı 5000 tl maaş alıyo en az 1600 liraya çalışıyoruz Biraz Adaletli Davransanız Keşke 10000 tane taşeron var bünyeniz de ama hep kadroluya hep kadroluya kar ayıklayıp neşeniz yerindeyse 5 tepede iltifat yağmuruna tutuluyosanız taşeron işçilerinde payı vardır siz bu açıklamaları yaptıktan sonra bu insanlar nasıl bi psikolojiyle işe gelicek keşke azcık aklınıza gelmiş olsaydı Rabbim Görüyo yaptığınız ayrımcılığı Allaha havale ediyorum her çıkışın bi inişi vardır
  • Şu kabin memurlarına verilen paraya yazık dünyada bu kadar çogu ingilizce bilmiyor düzgün servis yapamıyor

Türk Hava Yolları'nda çalışanlara verilecek prim, İlker Aycı tarafından açıklandı.

Antalya'da düzenlenen zirvede verilecek prim miktarlarını açıklayan Aycı, alkış yağmuruna tutuldu. Müdür ve üzeri yöneticilere iki, diğer çalışanlara ise bir maaş prim açıklaması yapan İlker Aycı, prim miktarlarının uzun değerlendirmeler sonucunda belirlendiğini açıkladı.

Verilecek prim miktarlarını ilk kez AirportHaber açıklamıştı. TIKLAYINIZ...

İşte o anlar:

İlker Aycı prim müjdesini böyle verdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (242)

çayır ağası ~ 5 ay önce
allah razı olsun buyuk baskan safşirketinide ayırmadığın için allah gğle güle yemek nasip etsin bu kış kıyamet gününde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAŞERON ~ 6 ay önce
BU BAŞARIDA SADECE TEKNİK AŞ VE TGS NİN PAYI YOK. BİZ TAŞERON İŞÇİLERİNDE PAYI VAR.KİMİ MALZEME TAŞIYOR (LOJİSTİK) KİMİ MALZEMEYİ DEPODAN BİN BİR ZORLUKLA ALIYOR (DEPO) AMA İŞ İKRAMİYEYE GELİNCE SADECE TEKNİK AŞ VE TGS ÖNE ÇIKARILIYOR.ALLAHIN DA BİR HESABI VARDIR. VERECEĞİNİZ 1 İKRAMİYE İLE KİMİ ÇOCUĞUNA ELBİSE ALACAK KİMİ DE EŞİNE DOSTUNA GÜZEL BİR YEMEK YEDİRECEK. AYIPTIR AYIP !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güvenlik ~ 6 ay önce
Allahın Adaleti Gecikmez İlker Bey Taşerona 100 Lira Zammı Verirken Eliniz Titriyo Primleri Verdiğiniz Adamların Maaşı 5000 tl maaş alıyo en az 1600 liraya çalışıyoruz Biraz Adaletli Davransanız Keşke 10000 tane taşeron var bünyeniz de ama hep kadroluya hep kadroluya kar ayıklayıp neşeniz yerindeyse 5 tepede iltifat yağmuruna tutuluyosanız taşeron işçilerinde payı vardır siz bu açıklamaları yaptıktan sonra bu insanlar nasıl bi psikolojiyle işe gelicek keşke azcık aklınıza gelmiş olsaydı Rabbim Görüyo yaptığınız ayrımcılığı Allaha havale ediyorum her çıkışın bi inişi vardır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doktor ~ 6 ay önce
Şu kabin memurlarına verilen paraya yazık dünyada bu kadar çogu ingilizce bilmiyor düzgün servis yapamıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasta ~ 6 ay önce
Doktor sen sadece servise göre değerlendiriyorsan bizde seni iyi edemediğin hastalara göre değerlendirelim. O insanların iş yükünün içinde servis en son ve en az önemli kısım. Kabin memurları acil bir durumda sen emniyetli bir şekilde uçağı tahliye et diye var.
Avukat:) ~ 6 ay önce
Doktor beyin soylemek istedigi sadece Ingilizceyle ilgili ki buda cok dogru malesef. Eski bir kabin memuru olarak soyluyorumki kabin memurlari piyasadan cok daha fazla maas almalarina ragmen kendilerine yatirim yapmiyorlar. Ancak altlarina araba cekmenin derdindeler.Iki kur ingilizce kursu al desen kimse gelmez.
Hastaya ~ 6 ay önce
Km nin ilk görevi yolcuya servis yapmaktır yoksa kalkan 10 ucaktan 5i düşmüyor kaç tane km düşen uçaktan çıkmış

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000