22 Temmuz 2016, Cuma 00:51:10

İlker Aycı demokrasi yürüyüşünde

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, girişilen hain darbe girişimine karşı demokrasi yürüyüşü eylemine katıldı.
  • Baskanim,helal olsun vatan icin nobettesiniz fakat asil yapmaniz gereken, thy yi fetoculerden temizlemek, meydanlarda asker uniformasi giymis teroristlerin namlularinin onunde durmak nasil bir vatan sevgisi ise ,kurumdaki fetoculeri ihbar etmek,memleketi bunlardan temizlemekde hepimizin o sehitlere olan borcudur,gorduk iste bunlarin nasil hain oldugunu,tamamen gizlilik icinde islerini hallediyorlar,su andan itibaren kahrolsun fetullah gulen,bu adam hain zaten bile derler,lutfen cok dikkatli olun,ve bir not, esb teknikte olanlarada dikkat edin,darbe girisiminden onceki aylarda yasanan gelismelere dikkat edin lutfen, ve esas onemli nokta,dis meydanlardaki teknisyenler,ince elenip sık dokunulması gereken yerler,cunku kimsenin yapamadigini,thy teknik tulumu giymis fetocu alcaklar yapabilir,Rabbim muhafaza buyursun,Allah yardimciniz olsun
  • Ulan ne leş kargaları var burada.. Bu dönemde bile asalak kültürünüzün bir emaresi olarak b.k atmaya o yoldan beslenmeye çalışmaya devam ediyorsunuz.. Utanmaz arlanmazlar..
  • Helal olsun size baskanim ulkemiz icin tek yurek
  • 15 Temmuz akşamı baskomutana darbe girişiminde bulunan ve halka mermi sıkan alçaklar hepsi teker teker hesap verecek bedel odeyeceklerr bunlara destek veren her kimse halkın gözünde VATAN HAINIDIR .

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, girişilen hain darbe girişimine karşı demokrasi yürüyüşü eylemine katıldı.

Aycı; 'Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla toplandık. Çocuklarımız için, ülkemizin geleceği için toplandık. İnşallah bu kutlu yürüyüşü devam ettireceğiz. Biz vazgeçmedikçe, onlara hayır dedikçe hangi kisveye bürünürlerse bürünsünler, arkalarına kimi alırlarsa alsınlar aynı cevabı alacaklardır.

Bu kadar insan seli Dini için, ülkesi için devleti için ayağa kalkan halkın ayak sesleridir. Biz şehitlerimiz için, torunlarımız çocuklarımız için, daha doğmamışlarımız için ayaktayız. Bu yolda yürümeye devam edeceğiz.

Rengi dili dini ne olursa olsun herkesi bizimle beraber demokrasiye savunmaya ve dua etmeye çağırıyoruz' dedi.

İlker Aycı demokrasi yürüyüşünde

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (71)

Teknik cok onemli ~ 2 yıl önce
Baskanim,helal olsun vatan icin nobettesiniz fakat asil yapmaniz gereken, thy yi fetoculerden temizlemek, meydanlarda asker uniformasi giymis teroristlerin namlularinin onunde durmak nasil bir vatan sevgisi ise ,kurumdaki fetoculeri ihbar etmek,memleketi bunlardan temizlemekde hepimizin o sehitlere olan borcudur,gorduk iste bunlarin nasil hain oldugunu,tamamen gizlilik icinde islerini hallediyorlar,su andan itibaren kahrolsun fetullah gulen,bu adam hain zaten bile derler,lutfen cok dikkatli olun,ve bir not, esb teknikte olanlarada dikkat edin,darbe girisiminden onceki aylarda yasanan gelismelere dikkat edin lutfen, ve esas onemli nokta,dis meydanlardaki teknisyenler,ince elenip sık dokunulması gereken yerler,cunku kimsenin yapamadigini,thy teknik tulumu giymis fetocu alcaklar yapabilir,Rabbim muhafaza buyursun,Allah yardimciniz olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
APU ~ 2 yıl önce
Ulan ne leş kargaları var burada.. Bu dönemde bile asalak kültürünüzün bir emaresi olarak b.k atmaya o yoldan beslenmeye çalışmaya devam ediyorsunuz.. Utanmaz arlanmazlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yasemin ~ 2 yıl önce
Helal olsun size baskanim ulkemiz icin tek yurek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
halk ~ 2 yıl önce
15 Temmuz akşamı baskomutana darbe girişiminde bulunan ve halka mermi sıkan alçaklar hepsi teker teker hesap verecek bedel odeyeceklerr bunlara destek veren her kimse halkın gözünde VATAN HAINIDIR .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000