04 Temmuz 2009, Cumartesi 11:05:57

İKİ OLAY ADAM BULUŞTU

Türk Hava Yolları eski Yer Hizmetleri Başkan Yardımcısı Hamit Kahveci’nin şu anda nerede olduğunu biliyor musunuz? İşte cevabı…
  • Şükrü CAN tanıdığım insanlar içerisinde ''ADAM GİBİ ADAM''diyebileceğim sayılı kişilerden bir kaçıdır.Sizlerinde tanımasını isterdim.Geçmişi unuttanlar resim karesini hatırlasın..? İyi günler..
  • hamıtle sukru beyı nasıl kıyarlarsınız sukru bey adam gibi adamdır
  • Şükrü Beyin ne kadar seveni Takdir edeni varsa Onlardan fazla da sevmeyeni ve takdir etmeyeni var. Thy kurtuldu O nerede çalışırsa çalışsın Allah yolunu başarılı etsin ama asla THY na dönmesin.THY Dünya havayolları olma yolunda yürüyor.
  • Sukru Bey e lutfen laf etmeyin onun thy de neler yapmaya calistigini herkes biliyor. tamam insan elestrilebilir ama bu sizide kucultuyor... bu kadar kuculmeyin bari Saygilar

Hac operasyonunda THY ekiplerinin konaklayacağı otellerden rüşvet aldığı gerekçesiyle 10 ay hapis cezasına çarptırılan THY Yer Hizmetleri eski Başkan Yardımcısı Hamit Kahveci, bu görevinden ayrıldıktan sonra Türkiye’den çok uzaklara gitti. Hem de tüm Türk kamuoyunun yakından tanıdığı eski bir mesai arkadaşının yanına.

Peki Kahveci, nerede ve hangi tanıdık isimle aynı havayolu şirketinde çalışıyor?

İşte cevabı...

Hamit Kahveci, rüşvet suçlamalarıyla geçen stres dolu günlerin ardından uzunca bir süre herhangi bir kurumda görev almadı. Ancak, Kahveci Nijerya’dan gelen bir teklife ‘hayır’ diyemedi. Teklifi yapan kişi ise RJ uçaklarının gönderilmesi şerefine apronda deve kestiği için THY’den uzaklaştırılan eski Uçak Bakım Başkanı Şükrü Can idi. THY macerasını olaylı bir şekilde sonlandıran ikili şu sıralarda Nijerya’da bir havayolu şirketinin başarısı için ter döküyor.

©AirportHaber.com

İKİ OLAY ADAM BULUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
Şükrü CAN tanıdığım insanlar içerisinde ''ADAM GİBİ ADAM''diyebileceğim sayılı kişilerden bir kaçıdır.Sizlerinde tanımasını isterdim.Geçmişi unuttanlar resim karesini hatırlasın..? İyi günler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
hamıtle sukru beyı nasıl kıyarlarsınız sukru bey adam gibi adamdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Şükrü Beyin ne kadar seveni Takdir edeni varsa Onlardan fazla da sevmeyeni ve takdir etmeyeni var. Thy kurtuldu O nerede çalışırsa çalışsın Allah yolunu başarılı etsin ama asla THY na dönmesin.THY Dünya havayolları olma yolunda yürüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sukru Bey e lutfen laf etmeyin onun thy de neler yapmaya calistigini herkes biliyor. tamam insan elestrilebilir ama bu sizide kucultuyor... bu kadar kuculmeyin bari Saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000