07 Mart 2009, Cumartesi 10:29:55

İKİ DAKİKA UÇAK İNMEYECEK

Türk Hava Yolları’nın Amsterdam’da düşen uçağında yaşamını yitirenler için bugün anma töreni düzenlenecek. İki dakika hayat duracak, uçaklar inmeyecek, tren seferleri yapılmayacak.
  • imf ile bu haberin bağdaştırmasını yaptınya helal olsun.. senin piyasadan haberin yok arkadaş.. akp iktidar olduğunda imf ye olan borç 58 milyar dolardı şimdi 8 milyar dolar.. bol kepçeden anlamadan salla nasıl olsa ortam müsait... sol zihniyet ve yavru muhalefetide arkanıza aldınız kardeş kardeş gecinin. az kaldı bekleyin yine milletin tokadını ensenizde hissedeceksiniz saygılarımla
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • yalan yalan thy yönetim kadrosununda devletin evcili olduğudamı yalan! tayyibin seçim seçim diye anamızı allak bullak ettiğide yalandır zaten... bir şeysöyleyelimmi imfden borç almasak adamlar bize borç vermese anında biter bü ülke memurlar maaş bile alamaz!
  • Bu zihniyet ne Müslüman olabilir ne Türk hatta insan bile olamaz.Airporthaber editörleri Bu yorumları yorumlamakla bu zihniyete pirim veriyorsunuz. Okuyucunuz olarak bu yorumları görmek istemiyoruz.

Hollanda`da bugün iki dakika hayat duracak. Türk Hava Yolları uçağında hayatını kaybedenler için anma töreni düzenlenecek. Schipol Havalimanı yakınındaki bir hangarda düzenlenecek tören için olaganüstü önlemler alındı. Yerel saatle saat 12:00’de başlayacak tören iki dakikalık saygı duruşuyla başlayacak.

Saygı duruşu süresince hiçbir uçak iniş yapmayacak. Uçakların dışında tren seferleri de duracak.

Havalimanı ve çevresinde bütün bayraklar ise yarıya indirilecek.

©AirportHaber.com

İKİ DAKİKA UÇAK İNMEYECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 9 yıl önce
imf ile bu haberin bağdaştırmasını yaptınya helal olsun.. senin piyasadan haberin yok arkadaş.. akp iktidar olduğunda imf ye olan borç 58 milyar dolardı şimdi 8 milyar dolar.. bol kepçeden anlamadan salla nasıl olsa ortam müsait... sol zihniyet ve yavru muhalefetide arkanıza aldınız kardeş kardeş gecinin. az kaldı bekleyin yine milletin tokadını ensenizde hissedeceksiniz saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yalan yalan thy yönetim kadrosununda devletin evcili olduğudamı yalan! tayyibin seçim seçim diye anamızı allak bullak ettiğide yalandır zaten... bir şeysöyleyelimmi imfden borç almasak adamlar bize borç vermese anında biter bü ülke memurlar maaş bile alamaz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu zihniyet ne Müslüman olabilir ne Türk hatta insan bile olamaz.Airporthaber editörleri Bu yorumları yorumlamakla bu zihniyete pirim veriyorsunuz. Okuyucunuz olarak bu yorumları görmek istemiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000