09 Nisan 2012, Pazartesi 14:02:46

İHALEDE PAZARLIK AŞAMASI BAŞLADI

Aydın Çıldır Havaalanı ihalesi bugün Ankara'da yapılıyor.
  • Bak bakalım bu sayfada saat 14:15 te takılıp kalmış.Güncel olduğu için olayı bu sayfadan takip ediyorduk ama başka kaynaktan THY nin ihaleyi aldığını öğrendik
  • Sen ne içiyorsan bize de söyle... İyi oku başlıkları http://www.airporthaber.com/iste-cildir-ihalesinin-sampiyonu-39019h.html
  • bir ACT Havayolu çalışanı olarak, şirketimiz hakkında şikayetler nedir diye bakıyorum. 15 tane şikayet olduğunu görüyorum, ancak baktığımda sadece 1 tanesinin ACT ile alakalı olduğunu görüyorum. Sanırım sizlere listedeki ilk havayolu ACT Havayolu olduğundan dolayı, kişiler dikkat etmeden otomatik olarak gönderiyorlar. Sizden ricam, en azından sizler şikayetleri okuyup, sınıflandırma yapabilirsiniz. Sizin gibi ciddi bir haber sitesinin bunu gözden kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum.
  • sözüm ona güncel ihale bitti thy kazandı hala sizden haber yok birdr güncel diye başlık atıyorsunuz ayıp ayıp
Airporthaber'in Ankara'dan takip ettiği Çıldır Havaalaanı ihalesi az önce Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nde başladı. İhaleye THY'nin yanı sıra Sunexpress Havayolları da katılıyor.

Şu anda her iki şirket teklif zarflarını ihale komisyonuna sundu. Açık artırma usulü yapılacak ihaleyi, en yüksek kar payı veren şirket kazanacak. THY'nin uçuş okulu kurma projesi sebebiyle büyük önem verdiği Çıldır Havaalanı, şartnameye göre yolcu uçakları tarafından da kullanılabilecek.

Az önce ihale komisyonu tarafından dış zarfların açılma işlemine geçildi.

THY adına ihaleye Kazım Çalışkan, Menderes Çakıcı ve Atila Lise katılırken Sunexpress adına Ramazan Zorlu, Ali Uysal, Birsen Marmara ve Aytunç Alp yer alıyor.

14:15
Sunexpress ve THY son tekliflerini verdi. İhalede açık artırma usulüne geçildi. 

14:12
Sunexpress tekrar salona girdi. Son teklifler alınıyor.

14:11
Sunexpress de ikinci teklifini verdi. THY son teklif için Mavi Salon'da.

14:08

İkinci teklifini veren THY salondan ayrıldı. Yeni teklifini vermek üzere Sunexpress salona girdi.

14:05
Sunexpress de teklifini verdi. THY ikinci teklifini vermek üzere salona alındı.

14:01

İhalede pazarlık aşamasının ilk teklifini THY vererek salondan ayrıldı. Şu anda Sunexpress teklif veriyor.

13:56
İhalede iç zarfların açılma işlemi de tamamlandı. İhale salonunda yalnız firma temsilcileri kaldı. Komisyon şu anda firma temsilcileri ile pazarlık aşamasına geçti.

13:49

Evrakların incelenmesi şu an bitti. İhale komisyonu üyelerini yerlerini aldı. İhale komisyonu başkanı Zafer Topuz, iç zarfların açılımını yapıyor. 

12:50

Aydın Çıldır Havalimanı'nın işletme ihalesi için bekleyiş sürüyor. İhale komisyonu ihaleye katılan firmaların evraklarını incelemesinin ardından dosyaları şimdi de hukuçular inceliyor. 

11:24


İhale Komisyonu tarafından firmaların dış zarflarının açılma işlemi devam ediyor. Bu işlemin ardından iç zarflar açılarak pazarlık oturumuna geçilecek.

10:27

İlk teklifi veren THY'nin zarfı açıdı. Şimdi Sunexpress'in zarfı açılıyor.


İhaleye ilişkin ayrıntıları sadece Airporthaber'den takip edebilirsiniz. İHALEDE PAZARLIK AŞAMASI BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 6 yıl önce
Bak bakalım bu sayfada saat 14:15 te takılıp kalmış.Güncel olduğu için olayı bu sayfadan takip ediyorduk ama başka kaynaktan THY nin ihaleyi aldığını öğrendik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sen ne içiyorsan bize de söyle... İyi oku başlıkları http://www.airporthaber.com/iste-cildir-ihalesinin-sampiyonu-39019h.html

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bir ACT Havayolu çalışanı olarak, şirketimiz hakkında şikayetler nedir diye bakıyorum. 15 tane şikayet olduğunu görüyorum, ancak baktığımda sadece 1 tanesinin ACT ile alakalı olduğunu görüyorum. Sanırım sizlere listedeki ilk havayolu ACT Havayolu olduğundan dolayı, kişiler dikkat etmeden otomatik olarak gönderiyorlar. Sizden ricam, en azından sizler şikayetleri okuyup, sınıflandırma yapabilirsiniz. Sizin gibi ciddi bir haber sitesinin bunu gözden kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sözüm ona güncel ihale bitti thy kazandı hala sizden haber yok birdr güncel diye başlık atıyorsunuz ayıp ayıp

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000