06 Ekim 2010, Çarşamba 12:20:33

HUZURLARINIZDA "TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE"

“Turkish Airlines Euroleague” şeklindeki yeni logonun tanıtımı İspanya’nın Barselona kentinde yapıldı…
  • Ordaki logo, Euroleague'in halihazırda kullandığı logo. Sadece yanına Turkish Airlines ibaresi eklenmiş.
  • BU NE YA ALLAH AŞKINA??? HİÇ UYMAMIŞ, HİÇ YAKIŞMAMIŞ BU LOGO!! YENİ LOGOYU ÜRETECEK HİÇMİ BİR TÜRK YOKTUDA BU ADAMLARIN LOGOSUNU GÖRÜCÜYE ÇIKARIYORSUNUZ!!! OLMAMIŞ!!!!
  • logo dahil her şey ne kadar ilkel ve geri... masanın ortasına uçak maketi koymakla olmuyor bu işler... gerçekten yazık... çok yazık...
  • THY bir Türkiye markası, Avrupa markası ve Dünya markası... Tebrikler THY... Darısı diğer havayollarımıza...

Türk Hava Yolları’nın Avrupa Basketbol Ligi (Euroleague - Eurolig) için sponsor olması dolayısıyla oluşturulan yeni logonun tanıtımı İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen bir törenle tanıtıldı. 

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, törende yaptığı konuşmada, Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu olarak Avrupa’nın en büyük basketbol organizasyonu olan Eurolig’in ana sponsoru olmaktan dolayı çok heyecanlı olduklarını ve bundan gurur duyduklarını söyledi.

 Eurolig’in yeni logosu, bu ligin mevcut logosunun başına “Turkish Airlines “ eklenerek her iki logonun birleşimini oluşturuldu. Yeni logo her iki kurumun grafik özelliklerini birleştiriyor ve değerlerini  Avrupa’daki basketbol seyircilerine tanıtmayı amaçlıyor. Türk Hava Yolları’nın en büyük pazarı olan ve 70’ten fazla kente uçulan Avrupa’da bu logo ile Türk Hava Yoları’nın marka bilinirliği daha etkili olarak artırılmış olacak.

 Yeni Turkish Airlines Euroleague logosu her iki kuruluş arasındaki bütünsel ortaklığın hayata geçirilmesinde atılan ilk adımlardan biri olacak.

Avrupa’nın en büyük basketbol organizasyonu olan Euroleague Basketball ile 5 yılı opsiyonlu olmak üzere 10 yıllık isim hakkı sponsorluğu için 26 Temmuz 2010 tarihinde anlaşmaya varılmıştı. 
 


HUZURLARINIZDA "TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ordaki logo, Euroleague'in halihazırda kullandığı logo. Sadece yanına Turkish Airlines ibaresi eklenmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BU NE YA ALLAH AŞKINA??? HİÇ UYMAMIŞ, HİÇ YAKIŞMAMIŞ BU LOGO!! YENİ LOGOYU ÜRETECEK HİÇMİ BİR TÜRK YOKTUDA BU ADAMLARIN LOGOSUNU GÖRÜCÜYE ÇIKARIYORSUNUZ!!! OLMAMIŞ!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
logo dahil her şey ne kadar ilkel ve geri... masanın ortasına uçak maketi koymakla olmuyor bu işler... gerçekten yazık... çok yazık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY bir Türkiye markası, Avrupa markası ve Dünya markası... Tebrikler THY... Darısı diğer havayollarımıza...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000