23 Şubat 2009, Pazartesi 08:13:56

"Helal olsun Candan Karlıtekin"

Sabah Gazetesi yazarlarından Mehmet Barlas, Candan Karlıtekin'i fasıl gecesiyle ilgili tabrik etmiş...
  • pavarotti olsa ne olur , yoruma bak.
  • Ne güzel işte sahneye çıksın, imamlık yapsın , Kuşum Aydınla yakışırlar birbirlerine. Havacılığın da yakasını bıraksın...
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • millet ekmek bulamıyor yemeye bunlar fasıl geçiyorlar. işte candan aga ile fasıl geçmişin varsa sultanahmette nargile cafe işletirken getirilip thy ye başkan yapılırsın (namıdeğer nargileci hüseyin keskin). vay be. haa birde kontrolsuz büyüyerek devlet garantisini arkalarına alıp meşur olmaya bakıyorlar.

THY Yönetim Kurulu Başkanı olan Candan Karlıtekin hem müthiş bir 'musikisever' ve hem de müthiş bir tenor. O gece Cevdet Çağla' nın Kürdâr 'Senin coşkun suların koynuna mehtap alamaz' ve Sultanâh 'Kaçıncı faslı bahar bu solar gider emelim' şarkılarını seslendirdi.
BEŞ: Candan Bey bu şarkıları 'yerinden' okudu. Bu her babayiğidin harcı bir iş değil. Eskileri saymazsak tiz nevada sesi titremeyen pek az tenor vardır. Helal olsun ona.

Mehmet BARLAS /
SABAH

"Helal olsun Candan Karlıtekin"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
pavarotti olsa ne olur , yoruma bak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ne güzel işte sahneye çıksın, imamlık yapsın , Kuşum Aydınla yakışırlar birbirlerine. Havacılığın da yakasını bıraksın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
millet ekmek bulamıyor yemeye bunlar fasıl geçiyorlar. işte candan aga ile fasıl geçmişin varsa sultanahmette nargile cafe işletirken getirilip thy ye başkan yapılırsın (namıdeğer nargileci hüseyin keskin). vay be. haa birde kontrolsuz büyüyerek devlet garantisini arkalarına alıp meşur olmaya bakıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000