06 Kasım 2010, Cumartesi 17:20:02

"HAVAYOLUMUZA ORTAK ARIYORUZ"

Kıbrıs Türk Hava Yolları'nın iflas etmesinin ardından, devlet-özel sektör ortaklığıyla kurulması planlanan yeni havayolu şirketinde hissedar olmak isteyenlerden başvuru kabul ediliyor.
  • daha çok beklersiniz
  • kendi ayakları üzerinde durabilecek özerk yapıyla çalışacak bir Havayoluna KKTC nin acil olarak ihtiyacı vardır. Çünkü özel şirketlerin insiyatifi haline gelen KKTC ye uçuşlarda uygulanan fiatlarda KTHY bir denge unsuruydu özel şirketlerin özel çabaları ile KTHY ortadan kalktıktan sonra fiatların geldiği nokta ortada bu sbepten dolayı Yeni KTHY ihtiyaç vardır. Her Koşulda ama özerk bir yapı ile... ülkesini seven bayrağını seven her birey katkı koymalı.
  • kendi elleriyle batırdılar kthy'yi.kktc halkı genel olarak bizlerden nefret eder.bunu bilmeyen yoktur.adanın güney kesimine gider gelirler ..
  • KKTC iflas edecek denildiği günlerde Adada bulunan zenginlner verelim istediğiniz parayı dediler KTHY batmasın dediler. Yakın Doğu Üniversitesi sahibi gibi kişilere sus yoksa elindekileride kaybedersin dedi devlet şimdide ortak arıyor.. Kendi kuyusunu kazmak isteyenler hisse alır.
KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı'nın gazetelerde bugün yayımlanan ilanına göre yeni havayolundan blok hisse almak isteyenlerin, 9 Kasım Salı günü mesai bitimine kadar bakanlığa başvurması gerekiyor. 
 
"KKTC havayolunu yeniden bayrak taşıcıyı olarak göklerde uçurabilmek için hükümetin kararıyla bakanlığın çalışmalarının son aşamaya geldiği" belirtilen ilana göre, yeni hava yolu devlet ve özel sektör ortaklığıyla kurulacak. 
 
İlanda, "Halkımızın yeni kurulacak havayolumuzun ortaklığında yer alması en büyük arzumuzdur" denildi.
"HAVAYOLUMUZA ORTAK ARIYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
daha çok beklersiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kendi ayakları üzerinde durabilecek özerk yapıyla çalışacak bir Havayoluna KKTC nin acil olarak ihtiyacı vardır. Çünkü özel şirketlerin insiyatifi haline gelen KKTC ye uçuşlarda uygulanan fiatlarda KTHY bir denge unsuruydu özel şirketlerin özel çabaları ile KTHY ortadan kalktıktan sonra fiatların geldiği nokta ortada bu sbepten dolayı Yeni KTHY ihtiyaç vardır. Her Koşulda ama özerk bir yapı ile... ülkesini seven bayrağını seven her birey katkı koymalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kendi elleriyle batırdılar kthy'yi.kktc halkı genel olarak bizlerden nefret eder.bunu bilmeyen yoktur.adanın güney kesimine gider gelirler ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KKTC iflas edecek denildiği günlerde Adada bulunan zenginlner verelim istediğiniz parayı dediler KTHY batmasın dediler. Yakın Doğu Üniversitesi sahibi gibi kişilere sus yoksa elindekileride kaybedersin dedi devlet şimdide ortak arıyor.. Kendi kuyusunu kazmak isteyenler hisse alır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000