29 Ağustos 2013, Perşembe 09:05:59

HAVAYOLU ŞİRKETLERİ RUSYA'YI FETHEDECEK

Türkiye'den dört havayolu şirketi Rusya ile Türkiye arasında yeni seferlere başlamaya hazırlanıyor.
  • onur önce iç hatlarda uçmayı öğrensin.
  • St. Petersburg'a neden Sabiha Gökçen'den uçuşlar yapılamıyor. Engeller nedir? Türkler de vizesiz olduğundan yoğun talep gösterecektir. Karşılıklı kazan kazan olacak bir kulvar olur.
  • Türk şirketleri yönetim ve maliyet kontrolü konusundaki deneyimleriyle Rus'ların tozunu atar. O nedenle Ruslar ilk fırsatta kısıt getireceklerde.
  • Atlasjet`in St. Petersburg`a ucmasini unutun. Destinasyon Nijnekamsk.

Rus İzvestiya Gazetesi'nde yayınlanan habere göre, THY, Atlasjet, Onur Air ve Pegasus Havayolları Rusya ile Türkiye arasında yeni uçuşlara başlayacak.

Haberde, geçtiğimiz Nisan ayında Türkiye ve Rusya Sivil Havacılık yetkililerinin gerçekleştirdiği toplantılardan iki ülke arasında karşılıklı seferlerin arttırılması kararının çıktığı hatırlatıldı. Haberde ayrıca Türkiye'nin Moskova Büyükelçiliği tarafından SHGM'nin yeni uçuşlara izin verdiği yönündeki açıklamasına yer verildi.

İzvestiya'nın haberinde THY'nin Rusya'daki mevcut rotalarına dört yeni hattın ekleneceği belirtildi. Buna göre, THY önümüzdeki dönemde İstanbul'dan Astrakhan, Stavropol, Mahaçkale ve Nalçik'e uçuşlara başlayacak.

İstanbul'dan Sabiha Gökçen'den Omsk ve Krasnodar şehirlerine uçan Pegasus Havayolları ise Sabiha Gökçen'den gerçekleştirdiği bu uçuşlarına Moskova-İstanbul hattını da eklemeye hazırlanıyor.

Habere göre, Onur Air Antalya-Moskova arasında direkt seferlere başlarken Atlasjet de İstanbul'dan Rusya'da bir destinasyona uçmayı planlıyor.

HAVAYOLU ŞİRKETLERİ RUSYA'YI FETHEDECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

er ~ 5 yıl önce
onur önce iç hatlarda uçmayı öğrensin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
St. Petersburg'a neden Sabiha Gökçen'den uçuşlar yapılamıyor. Engeller nedir? Türkler de vizesiz olduğundan yoğun talep gösterecektir. Karşılıklı kazan kazan olacak bir kulvar olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Türk şirketleri yönetim ve maliyet kontrolü konusundaki deneyimleriyle Rus'ların tozunu atar. O nedenle Ruslar ilk fırsatta kısıt getireceklerde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlasjet ~ 5 yıl önce
Atlasjet`in St. Petersburg`a ucmasini unutun. Destinasyon Nijnekamsk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000