30 Nisan 2009, Perşembe 10:33:53

Havalimanı personeli maske ve eldivenle çalışıyor

Dünya’ya salgın haline gelen ‘Domuz Gribi’nden korunmak için Atatürk Havalimanı’nda her geçen gün tedbirler daha da arttırılıyor.
  • bu uygulamayı ilk olarak apronda çelebi başlatmıştır içhatta bile maske ve eldiven kullanımı zorunlu olmuştur.. Neden hep celebi kötüleniyor anlamıyoruz Celebı Ata Ops
  • BUNUN ADI TAHRİKTİR!! HELE HELE BAŞTA THY YAPIYOR NASIL MANTIK? BU KONUDA TEMAS OLUYOR DİYE DÜŞÜNÜLSE BİLE LAVABOYA GİDER ELLERİNİ YIKARSIN HERZAMANKİ YAPTIĞIN GİBİ. NEDEN DÜNYAYA AÇILAN YÜZÜMÜZE MASKE TAKMAK ZORUNDA HİSSEDİYORUZ KENDİMİZİ. HENÜZ BİR VAKAYA BİLE RASTLANMAMIŞKEN HEMEN BU KADAR KATI DAVRANMAK ÜLKEMİZ İÇİN ÜRKÜTÜCÜ OLMUYORMU?
  • herkesi maske ile karşılıorım adam ürküor ne bu yaw:)bi bu eksikti bi kriz bi bu:) saw ops.....
  • uçağa harekatçılar olarak eldiven maske ile çıkmaya başladık bu sefer kaptanlarda istemeye başladı..buna biri dur desin yakında papaz olcaz kaptanlarla:)

Sağlık Bakanlığı'nın uygulama koyduğu termal kameranın ardından, domuz gribinden korkan havalimanı personeli maske ve eldiven takmaya başladı.

Atatürk Havalimanı’nda başta Türk Hava Yolları ve Çelebi’nin personeli olmak üzere domuz gribi virüsünden korunmak için yüz maskesi ve eldiven takmaya başladı. Dün transit salonda başlayan uygulama bugün de check-in kontuarlarında başladı. Uygulama sabah saatlerinde Türk Hava Yolları’nın check-in kontuarlarında görevli personeline yüz maskesi dağıtmasıyla başladı. Ardından Çelebi Yer Hizmetleri de terminalde yolcuyla temas halindeki tüm personeline eldiven dağıttı.

Grip

Grip

Grip

Havalimanı personeli maske ve eldivenle çalışıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
bu uygulamayı ilk olarak apronda çelebi başlatmıştır içhatta bile maske ve eldiven kullanımı zorunlu olmuştur.. Neden hep celebi kötüleniyor anlamıyoruz Celebı Ata Ops

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BUNUN ADI TAHRİKTİR!! HELE HELE BAŞTA THY YAPIYOR NASIL MANTIK? BU KONUDA TEMAS OLUYOR DİYE DÜŞÜNÜLSE BİLE LAVABOYA GİDER ELLERİNİ YIKARSIN HERZAMANKİ YAPTIĞIN GİBİ. NEDEN DÜNYAYA AÇILAN YÜZÜMÜZE MASKE TAKMAK ZORUNDA HİSSEDİYORUZ KENDİMİZİ. HENÜZ BİR VAKAYA BİLE RASTLANMAMIŞKEN HEMEN BU KADAR KATI DAVRANMAK ÜLKEMİZ İÇİN ÜRKÜTÜCÜ OLMUYORMU?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
herkesi maske ile karşılıorım adam ürküor ne bu yaw:)bi bu eksikti bi kriz bi bu:) saw ops.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
uçağa harekatçılar olarak eldiven maske ile çıkmaya başladık bu sefer kaptanlarda istemeye başladı..buna biri dur desin yakında papaz olcaz kaptanlarla:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000