13 Haziran 2012, Çarşamba 10:55:52

HAVA-İŞ'İ ŞOKE EDECEK KARAR!

Hava-İş'in havacılık kolunda görev yapan personelin grev yapmasının yasaklanmasına ilişkin yasaya karşı başlattığı eylem, artık Atatürk Havalimanı'nda yapılamayacak...
  • insanların ekmeksiz kalmasına bu sendika neden olmuştur. o nedenle zarar sendikadan tahsil edilmeli ve tek suçu yasal hakkını kullanan(raporda yasal haktır) yada eylemle alakası olmayan ve işten atılanlar tekrar işe alınmalıdır.
  • arkadasım yasanılan surecte sen sendıkayı suclu bulmuyomusun.hep hırsızın sucu yokmu dıyrsunuz evet var ama onun ısı hırsızlık degılmı zaten.eger sendıka buna canak tutuysa asılsuclu sendıka degılmı.sendıkasızlasalım demıyoruz bız sendıkaya yenı kan dıyoruz.tayyıpe padısah dıyorsunuz ya atılayın ondan farkı ne 23 sene olmus yapısmıs gıtmıyor.nerde genclerın onunu acmak nerede kurum ıcı demokrası.hee haklar varmıs kazanılan.kusura bakma ama thy yı dunya sırketlerı arasına sokan da bu yonetım ozaman onlarda gıtmesın.turkıyeyı her yıl buyuyen ekonomık guc halıne getırende bu ıktıdar onlarda gıtmesın ozaman.nedır bu yaa takım tutar gıbı partı tutarsınız.hıcmı oz elestırı yapmıyorsunuz.heee herkes suclu sendıka en dogrusunu yaptı gıdın bu sendıkanın pesınden daha sızz.80 lerın kafasıyla 2012 de degısen duzene kafa tutun.sıyasete alet olun davanızı derıdınızı unutup 2013 de yapılacak secımlerde hukumetı yıpratmaya calısın.yenı hukumet gelınce sızı el ustunde tutar emın olun.kaybedıyorsunuz.
  • ne camur insansiniz madem uye parasi diyorsunuz uye olmayin uye degilsenizde benim param sizi ilgilendirmez
  • cottolo 44 de sunu iyi bilki iscinin hic hakki olmaz.bu dunya kuralidir para kimde ise o hep haklidir.istedigi zaman calistirir istedigi zaman simdik oldugu gibi kapinin onune koyar.isverene hic hic karsi gelinmez.ne tekim hep oyle olmustur.

İstanbul Vali Yardımcısı ve Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Aydın Başkanlığı'nda toplanan Atatürk Havalimanı Güvenlik Komisyonu Olağan Toplantısı dün bir karar alarak, eylem yapılmasına yasak getirdi.

Alınan karar gereği Atatürk Havalimanı sınırları içerisinde her türlü eylem ve gösteri yasaklandı.

Konuya ilişkin AirportHaber'e konuşan Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Aydın; "Yaptığımız güvenlik komisyonu toplantısında böyle bir karar alındı. Atatürk Havalimanı sınırları içerisinde artık eylem ve gösteri yapılamayacak. Bu kararımızı Atatürk Havalimanı'nda faaliyet gösteren tüm şirketlerin imzalamasının ardından Hava-İş Sendikası'na tebliğ edeceğiz. Bu da yaklaşık olarak 1 haftalık bir zaman alacak. Ondan sonra kararı bildireceğiz" şeklinde konuştu.

Bu kararın ardından gözler Atatürk Havalimanı'nda 16 gündür hem yasayı hem de THY'nin işten çıkardığı 305 personelin işe alınması için eylemini sürdüren Hava-İş Sendikası'na çevrildi.

HAVA-İŞ'İ ŞOKE EDECEK KARAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
insanların ekmeksiz kalmasına bu sendika neden olmuştur. o nedenle zarar sendikadan tahsil edilmeli ve tek suçu yasal hakkını kullanan(raporda yasal haktır) yada eylemle alakası olmayan ve işten atılanlar tekrar işe alınmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cottolo44' e ~ 6 yıl önce
arkadasım yasanılan surecte sen sendıkayı suclu bulmuyomusun.hep hırsızın sucu yokmu dıyrsunuz evet var ama onun ısı hırsızlık degılmı zaten.eger sendıka buna canak tutuysa asılsuclu sendıka degılmı.sendıkasızlasalım demıyoruz bız sendıkaya yenı kan dıyoruz.tayyıpe padısah dıyorsunuz ya atılayın ondan farkı ne 23 sene olmus yapısmıs gıtmıyor.nerde genclerın onunu acmak nerede kurum ıcı demokrası.hee haklar varmıs kazanılan.kusura bakma ama thy yı dunya sırketlerı arasına sokan da bu yonetım ozaman onlarda gıtmesın.turkıyeyı her yıl buyuyen ekonomık guc halıne getırende bu ıktıdar onlarda gıtmesın ozaman.nedır bu yaa takım tutar gıbı partı tutarsınız.hıcmı oz elestırı yapmıyorsunuz.heee herkes suclu sendıka en dogrusunu yaptı gıdın bu sendıkanın pesınden daha sızz.80 lerın kafasıyla 2012 de degısen duzene kafa tutun.sıyasete alet olun davanızı derıdınızı unutup 2013 de yapılacak secımlerde hukumetı yıpratmaya calısın.yenı hukumet gelınce sızı el ustunde tutar emın olun.kaybedıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uye parasi ~ 6 yıl önce
ne camur insansiniz madem uye parasi diyorsunuz uye olmayin uye degilsenizde benim param sizi ilgilendirmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
cottolo 44 de sunu iyi bilki iscinin hic hakki olmaz.bu dunya kuralidir para kimde ise o hep haklidir.istedigi zaman calistirir istedigi zaman simdik oldugu gibi kapinin onune koyar.isverene hic hic karsi gelinmez.ne tekim hep oyle olmustur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000