15 Mayıs 2013, Çarşamba 16:25:44

HAVA-İŞ SENDİKASI YENİ KARAR ALDI

Hava-İş sendikası grevin başlamasının ardından yönetim olarak toplanarak yeni bir karar aldı. İşte üyelere duyurulan o karar.
  • çadır nerede çadır?? Bu nasıl sendikadırki daha çadır kuramadı....
  • Sendika Üyeleri Sendikaya karşı GREV yaptı ; GREV Grevi
  • Merak ediyorum bu sendika ağasını thy calışanlarımı secıyor Thy emekli calısanları sendıka yonetımını ele almalıdır bu yonetım ve duzen tumden degısmelıdır
  • Sendika başkanı açıklama yapıyor. Bir günde 218 seferin yapılamadığını söylüyor. Kime söylüyor? oplanmış olan yaklaşık 100 kişiye...Adama gülerler arkadaş. 200 küsür uçuş grev nedeniyle yapılamıyor ve senin topladığın kişi 100 kişi...Nerede bu uçuşların iptaline neden olanlar diye sormazlar mı? Peki işten atılan 305 kişi nerede? Topladığın kişilerin büyük kısmı da THY mensubu olmayanlar... Bırak bu konuda kamuoyunu yanıltmaya dönük yalanlar söylemeyi...En son açığa çıkan yalanından sonra güvenilirliğin zaten kalmadı..

Hava-İş Yönetim Kurulu toplantısından çıkan karar, üyelere böyle duyuruldu:

Değerli üyelerimiz,

Grevimiz yeni başlıyor. Artık yarından itibaren greve katılan tüm üyelerimizle birlikte THY Genel Müdürlüğü önüne grev çadırımızı kuracağız ve diğer faaliyetlerimizi buradan yönlendireceğiz. Yarın ve sonraki günler saat 10.00-17.00 arasında sürecek etkinliğimize katılımınız grevimiz için çok önemlidir. Herkesi bu alana davet ediyoruz.

Öte yandan sendika az önce bir mesaj daha yayınladı. Mesajda  “THY yönetimi ile sendika yönetimi arasında görüşme olduğu ve anlaşma sağlanacağı tamamen doğru olmayan bir bilgi ve dedikodudur. Bu kapsamda bir toplantı yoktur” denildi.

HAVA-İŞ SENDİKASI YENİ KARAR ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (209)

Çadır? ~ 5 yıl önce
çadır nerede çadır?? Bu nasıl sendikadırki daha çadır kuramadı....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olayın Özeti ; ~ 5 yıl önce
Sendika Üyeleri Sendikaya karşı GREV yaptı ; GREV Grevi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeni sendika ~ 5 yıl önce
Merak ediyorum bu sendika ağasını thy calışanlarımı secıyor Thy emekli calısanları sendıka yonetımını ele almalıdır bu yonetım ve duzen tumden degısmelıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MÜFETTİŞ ~ 5 yıl önce
Sendika başkanı açıklama yapıyor. Bir günde 218 seferin yapılamadığını söylüyor. Kime söylüyor? oplanmış olan yaklaşık 100 kişiye...Adama gülerler arkadaş. 200 küsür uçuş grev nedeniyle yapılamıyor ve senin topladığın kişi 100 kişi...Nerede bu uçuşların iptaline neden olanlar diye sormazlar mı? Peki işten atılan 305 kişi nerede? Topladığın kişilerin büyük kısmı da THY mensubu olmayanlar... Bırak bu konuda kamuoyunu yanıltmaya dönük yalanlar söylemeyi...En son açığa çıkan yalanından sonra güvenilirliğin zaten kalmadı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kalite farkı ~ 5 yıl önce
dünyanın en komik sendikası ve sendika başkanı. almış yanına diğer parti ve sendikalardan adamları grev yapıyor. Bi THY çalışanlarında ki kaliteye bak bi de sendika personelindeki kaliteye bak. Bırak grev yapmayı onların yanında durmaya utanırsın.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000