25 Şubat 2014, Salı 09:15:21

HAVA-İŞ İNGİLİZCE EĞİTİMİ İÇİN ANLAŞTI

Türk Hava Yolları çalışanlarının bağlı olduğu Hava-İş Sendikası, İngilizce eğitimi için anlaşma yapıldığını duyurdu.
  • Bu ay neden herkese ingilizce sinavi planlandigi anlasildi yine birileri para yiyecek! Bravo
  • Anlasma detaylarini ve fiyatlari bilmiyorum. Yalniz Ingilterede Cambridge de aile yaninda kalarak dil okuluna gitmek isterseniz fiyatlar soyledir. Okul haftalik 110-130 £, aile yani konaklama (size bir oda veriyorlar sabah kahvalti ve aksam birlikte yemek) 115-150 £ arasi okullar yakin oluyor genelde 1,5-2 km civari ister 30£ bisiklet kiralayin ister 30-40£ bilet alin ister yuruyun. Birde tabii sair harcamalar icin haftalik en az 40-50£ gerekli. Okula yurumeyi ve sair harcamalari minimumda tutarsaniz haftalik 300£ minimumla gecirirsiniz. Ingilterede hemen hemen her yerde bircok aile bu yolla gelir sagliyor. Ha birde kur kur ilerletiyorlar. Kimse sanmasin ki 3ay kalip sular seller gibi ogrenirim. Adamlar isi cozmus ayni bizdeki gibi yaymislar. Benim bizzat ilgilendigim akrabam 14 ayda beginnerden advance oldu. Ancak gunde 4-5 saat ders calisarak. Ailesi de 4 defa degisti 5. Aile adam ingiliz kadin filipinli iki cocuklu bir aileydi. Bu fiyatlar 2010 fiyatlaridir. Aile secimi sizdedir ancak oyle bizdeki gibi aramayin. Cogu sabah sandevicinizi paketler gider aksam mikrodalgada buzu cozer verir. Ancak filipinli vs sicak insanlara denk gelirseniz ve cocuklu bir aile olursa cocuklardan ogrenirsiniz. Birde ya anne ya da baba kesinlikle ingiliz olmali. Cunku digerleri dili ve kullanimini bilmiyor. Gitmek isteyene bilgi vermek istedim. Sendikanin ise yurtdisi dil egitimi anlasmasi yapmasina anlam veremedim. Bir de versant sinavi var o da yetki icin ve yetki sirket icin gerekli neden parasini calisanlar oduyor diyecegine alet olmus kendisi calisanlara odetiyor. SENDIKANIN Once sirketlerle oturup bu parayi sirketlerin odemesi icin calismasi gerekir. Yakinda dernek gibi lisans satmaya da kalkarlarsa sasirmam.
  • Her iki seçenekte cok pahalı !! Değişik bi anlaşma olmuş.
  • Yaklaşık 2 ya önce Üsküdar Amerikan Kültür ile görüştüm. IELTS hazırlık bire bir ders 60tl idi. Nakit verince 50tl oluyordu. Şimdi aynı dersin saati 65tl + KDV. Hemde bize özel indirimli hali bu. Ya 2014e girdikten epeyce zam yaptılar, ya Üsküdar daki şubeleri diğerlerinden çok pahalı ya da THY ye özel önce bindirim sonra indirim yaptılar...

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava-İş), üyelerinin İngilizce dil eğitimi konusunda iki ayrı anlaşma imzaladığını duyurdu.

Hava-İş Sendikası, imzalanan anlaşmalarla ilgili olarak "Değerli üyelerimiz, sendikamız yabancı dil eğitim programları ve sınavları ile ilgili English Zenith Dil Okulu ve Amerikan Kültür Derneği ile anlaşma yapmıştır" denildi.

English Zenith Dil Okulu ve Amerikan Kültür Derneği ile yapılan anlaşma sonucu üyeler, İngiltere ve Mlata'da dil eğitimlerini alma imkanına sahip olacak.

HAVA-İŞ İNGİLİZCE EĞİTİMİ İÇİN ANLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

İngiliZce sinavi ~ 4 yıl önce
Bu ay neden herkese ingilizce sinavi planlandigi anlasildi yine birileri para yiyecek! Bravo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Anlasma detaylarini ve fiyatlari bilmiyorum. Yalniz Ingilterede Cambridge de aile yaninda kalarak dil okuluna gitmek isterseniz fiyatlar soyledir. Okul haftalik 110-130 £, aile yani konaklama (size bir oda veriyorlar sabah kahvalti ve aksam birlikte yemek) 115-150 £ arasi okullar yakin oluyor genelde 1,5-2 km civari ister 30£ bisiklet kiralayin ister 30-40£ bilet alin ister yuruyun. Birde tabii sair harcamalar icin haftalik en az 40-50£ gerekli. Okula yurumeyi ve sair harcamalari minimumda tutarsaniz haftalik 300£ minimumla gecirirsiniz. Ingilterede hemen hemen her yerde bircok aile bu yolla gelir sagliyor. Ha birde kur kur ilerletiyorlar. Kimse sanmasin ki 3ay kalip sular seller gibi ogrenirim. Adamlar isi cozmus ayni bizdeki gibi yaymislar. Benim bizzat ilgilendigim akrabam 14 ayda beginnerden advance oldu. Ancak gunde 4-5 saat ders calisarak. Ailesi de 4 defa degisti 5. Aile adam ingiliz kadin filipinli iki cocuklu bir aileydi. Bu fiyatlar 2010 fiyatlaridir. Aile secimi sizdedir ancak oyle bizdeki gibi aramayin. Cogu sabah sandevicinizi paketler gider aksam mikrodalgada buzu cozer verir. Ancak filipinli vs sicak insanlara denk gelirseniz ve cocuklu bir aile olursa cocuklardan ogrenirsiniz. Birde ya anne ya da baba kesinlikle ingiliz olmali. Cunku digerleri dili ve kullanimini bilmiyor. Gitmek isteyene bilgi vermek istedim. Sendikanin ise yurtdisi dil egitimi anlasmasi yapmasina anlam veremedim. Bir de versant sinavi var o da yetki icin ve yetki sirket icin gerekli neden parasini calisanlar oduyor diyecegine alet olmus kendisi calisanlara odetiyor. SENDIKANIN Once sirketlerle oturup bu parayi sirketlerin odemesi icin calismasi gerekir. Yakinda dernek gibi lisans satmaya da kalkarlarsa sasirmam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Her iki seçenekte cok pahalı !! Değişik bi anlaşma olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yaklaşık 2 ya önce Üsküdar Amerikan Kültür ile görüştüm. IELTS hazırlık bire bir ders 60tl idi. Nakit verince 50tl oluyordu. Şimdi aynı dersin saati 65tl + KDV. Hemde bize özel indirimli hali bu. Ya 2014e girdikten epeyce zam yaptılar, ya Üsküdar daki şubeleri diğerlerinden çok pahalı ya da THY ye özel önce bindirim sonra indirim yaptılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000