21 Kasım 2012, Çarşamba 17:19:40

HAVADA İKRAM SKANDALI!

Havayolu müşterilerine verilen yiyeceklerin hazırlandıkları mutfakların hamamböceği, karınca, sinek ve fare pisliklerinin yuvası olduğu iddia edildi.
  • Yemek evde yenir,disarida eglenilir.Illaki disarda yemek zorundaysan kesinlikle iyi pismis yemekler tercih edilmeli..Turkiye'deki lokantalar inanilmaz pis,ozellikle luks olanlar..Mutfaginin kapisinda,giris yasaktir diyen yerden yemek yemek,buyuk cesaret.
  • Sevgili Okurlar ve Yorumcular, kimse kimsenin kara kasina kara gözüne bakip da yemegine ödül vermiyor hele hele Avrupa´da. THY yemeklerinden kime ne olmus veya kac kisi sikayet etmis bugüne dek? Sadece el insaf... Ayrica ben sahsen yemegin icinden öyle birsey ciktigina inanmiyorum. Hoscakalin, dostca kalin ama gaza gelmeyin:) Haydi eyivallah...
  • lokanta lar ne kadar sağlklı
  • THY NİN B KAPISINDA BULUNAN YEMEKHANESİNDE YEMEKLER TAM BİR FACİA.NİMETE LAF EDİLMEZ AMA.B KAPISINDA TGS BİNASININ ALTINDA BULUNAN YEMEKHANENİN PERSONELİ HER NE KADAR GÜLERYÜZLÜ OLSADA PORSİYONLARI KÜÇÜK , YEMEKLERİ LEZZETSİZ ...THY NİN BEKARDA DAN KURTULMASI LAZIM.YAPIN DELİKANLI GİBİ GİZLİ BİR ANKET BAKIN BAKALIM NE SONUÇ ÇIKACAK...

Bu çarpıcı gelişmeyi ortaya çıkartan Amerikan ABC televizyonunda yayınlanan  20/20 adlı haber programı.

SonHaber.nl adlı sitede yer alan habere göre; ABC’nin 20/20 haber programında, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) kayıtlarına dayandırılarak verilen haberde, geçtiğimiz 4 yıl içerisinde 1500’den fazla olayla karşılaşıldığı belirtildi.

Ülkenin uçak yemekleri konusunda  en büyük catering firması olan LSG Sky Chefs şirketinin mutfağında bile karıncalar, canlı ve ölü sinekler ve hamamböceklerinin ortaya çıktığı belirtiliyor.

Sağlık müfettişi Roy Costa ABC’ye verdiği açıklamada “Eğer bir ortamda böcek varsa, bu böceklerin yemeklere karışma oranı da yüksek olur” derken, “Bu tür alanlarda böcek ve kemirgen pislikleri kesinlikle tolere edilemez. Bu tür unsurların bir araya gelmesi potansiyel bir saatli bomba vazifesi görür” dedi.

Bu konuda adı geçen firmalardan biri olan Gate Gourmet ise konu hakkında yaptığı açıklamada “FDA’nın bulguları, halk sağlığını risk altına alacak şeklinde belirtilmemiştir” denildi.

Öte yandan AirportHaber'de geçtiğimiz Pazartesi günü benzer bir olayı gündeme getirmiş, Türk Hava Yolları'nın Atina-İstanbul seferini yapan uçağında yolcuya ikram edilen sandviçin içerisinde vida çıktığını açıklamıştı.

"THY'DE İKRAM SKANDALI!" HABERİ İÇİN TIKLAYIN

HAVADA İKRAM SKANDALI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Yemek evde yenir ~ 6 yıl önce
Yemek evde yenir,disarida eglenilir.Illaki disarda yemek zorundaysan kesinlikle iyi pismis yemekler tercih edilmeli..Turkiye'deki lokantalar inanilmaz pis,ozellikle luks olanlar..Mutfaginin kapisinda,giris yasaktir diyen yerden yemek yemek,buyuk cesaret.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hedef THY Yemekleri Mi? ~ 6 yıl önce
Sevgili Okurlar ve Yorumcular, kimse kimsenin kara kasina kara gözüne bakip da yemegine ödül vermiyor hele hele Avrupa´da. THY yemeklerinden kime ne olmus veya kac kisi sikayet etmis bugüne dek? Sadece el insaf... Ayrica ben sahsen yemegin icinden öyle birsey ciktigina inanmiyorum. Hoscakalin, dostca kalin ama gaza gelmeyin:) Haydi eyivallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tokatlı ~ 6 yıl önce
lokanta lar ne kadar sağlklı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVAYI BİLMEMDE THY NİN YEMEKHANESİ FACİA ~ 6 yıl önce
THY NİN B KAPISINDA BULUNAN YEMEKHANESİNDE YEMEKLER TAM BİR FACİA.NİMETE LAF EDİLMEZ AMA.B KAPISINDA TGS BİNASININ ALTINDA BULUNAN YEMEKHANENİN PERSONELİ HER NE KADAR GÜLERYÜZLÜ OLSADA PORSİYONLARI KÜÇÜK , YEMEKLERİ LEZZETSİZ ...THY NİN BEKARDA DAN KURTULMASI LAZIM.YAPIN DELİKANLI GİBİ GİZLİ BİR ANKET BAKIN BAKALIM NE SONUÇ ÇIKACAK...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YEMEKHANELER KÖTÜ....YEMEKLER KÖTÜ...SERVİSLER KÖTÜ... ~ 6 yıl önce
SADECE ORASI MI?? GELİN KARGO YEMEKHANESİNE DE GÖRÜN...YEMEKLERİN KALİTESİZLİĞİNE ZATEN SÖYLENECEK SÖZ YOK..HELAL OLSUN THY NA..ÖDÜL ALIYOR BİLMEM NE AMA ÇALIŞANINA EN KÖTÜ KALİTEDE YEMEK VERİYOR..O KONULARDA DA EN KÖTÜ YEMEK VEREN KURULUŞ ÖDÜLÜNÜ KESİN ALIR!!!SERVİSLER DE AYRI REZALET...ÇALIŞANINA VERDİĞİ DEĞERİN NE OLDUĞU YEMEK VE SERVİS REZİLLİĞİNDEN BELLİ!!!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000