11 Nisan 2012, Çarşamba 09:33:31

HAVA MUHALEFETİ THY'YE YARAMIYOR

Türk Hava Yolları’nın İstanbul – Soçi seferini yapan TK 295 sefer sayılı İstanbul – Soçi uçağı, Soçi’de yaşanan hava muhalefeti nedeniyle Samsun’a iniş yaptı.
  • işin anlam veremediğim tarafı bu site her fırsatta THY ve ona bağlı tüm personeli karalamaya yönelik bir girişim içerisinde.Bu haberleri koyarken kafası SAĞLAM birileri tarafından denetlenmediği açıkça bellidir.Peki sorarım o zaman bu adamlar başarılı bir final gerçekleştirse buraya taşırmısınız?
  • laleli thy yanlısı yazıyordu, bu thy karşıtı yazıyor... moscow lions vardı. bu kesin o
  • Peki hava muhalafeti THY'na yaramadı da kime yaradı? Hava muhalefetinden mefaat sağlayan bir havayolu şirketi var ise onu yazar mısınız?
  • Sürekli ´Krasnodar´dan ´diye yorum yazan arkadaşım, sen pilot musun? Ben hiç zannetmiyorum, pilot olma heveslisi 15 yaşında bir çocuk gibi yazıyorsun yorumlarını.
Yaşanan hava muhalefeti nedeniyle Samsun Havaaalanı’nda az önce havalanan yolcu uçağının tekrar Soçi’ye gideceği, görüş mesafesinde düzelme varsa iniş yapacağı, aksi takdirde uçağın İstanbul’a döneceği belirtildi.

Şangay seferine 5 saat rötar

TK 027 sefer sayılı Şangay – İstanbul seferini yapacak yolcu uçağının 05:45’te Atatürk Havalimanı’na inmesi planlanıyordu. Fakat Şangay Havalimanı’nda yaşanan yoğunluk nedeniyle seferin 5 saat gecikmeli olarak yapıldığı ve uçağın 9:45’te Atatürk Havalimanı’na iniş yapacağı belirtildi.

Sefer önce iptal oldu sonra tekrar konuldu

Türk Hava Yolları’nın Denizli – İstanbul seferini yapacak yolcu uçağı, Denizli’de sabah saatlerinde görüş mesafesinin 100 metreye kadar düşmesi sonucu iptal edildiği açıklandı. Yoğun sisin kalktığı şu dakikalarda tekrar sefere verilen uçağın Atatürk Havalimanı’na gelmek için havalandığı öğrenildi.

©AirportHaber.com

HAVA MUHALEFETİ THY'YE YARAMIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
işin anlam veremediğim tarafı bu site her fırsatta THY ve ona bağlı tüm personeli karalamaya yönelik bir girişim içerisinde.Bu haberleri koyarken kafası SAĞLAM birileri tarafından denetlenmediği açıkça bellidir.Peki sorarım o zaman bu adamlar başarılı bir final gerçekleştirse buraya taşırmısınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
laleli thy yanlısı yazıyordu, bu thy karşıtı yazıyor... moscow lions vardı. bu kesin o

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Peki hava muhalafeti THY'na yaramadı da kime yaradı? Hava muhalefetinden mefaat sağlayan bir havayolu şirketi var ise onu yazar mısınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sürekli ´Krasnodar´dan ´diye yorum yazan arkadaşım, sen pilot musun? Ben hiç zannetmiyorum, pilot olma heveslisi 15 yaşında bir çocuk gibi yazıyorsun yorumlarını.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000