09 Ocak 2014, Perşembe 15:46:31

HAVA İŞ'TEN FLAŞ AÇIKLAMA

Hava İş Sendikası, THY ile görüşmeleri devam eden 305 konusuna ilişkin bir açıklama yaptı.
  • Boşa kafa yormayın... tazminatı nı alanda almayanda bir şekilde eşit duruma getirilecek. Niye insanların kafalarını bulandırıyorsunuz hatta aralarını açmaya çalışıyorsunuz. İnanın ki sizin kadar düşünmüyordur 305 bunu. Ayrıca bugüne kadar sanki çok hak hukuk için kılınızı kıpırdattınız da şimdi ahkam kesiyorsunuz!!! 305 ve aileleri haricinde kimse yorum yapmasın artık. ..
  • Bu haberlerdeki haberdar soyadı tanıdık geliyor ...!!! Bunlar daha iyi günleriniz
  • siz daha cooook atıllayı arıyacaksınız !!!!!
  • Turk pilotlardan avron kartı icin 10 tl az,daha fazla alınmalı.1000tl versinler.nasil olsa sesleri cikmaz,çıkamaz..

Hava İş Sendikası, THY ile görüşmeleri devam eden 305 konusuna ilişkin bir açıklama yaptı. 

Sendika, işten çıkarılan 305 personelden işe dönmek isteyenler için yapılan görüşmelerin tahmin edilenden daha uzun sürebileceğini vurgulayarak, üyelerden anlayış göstermelerini istedi.

Yapılan açıklama:

Değerli Üyelerimiz,

Aralık ayının sonunda uzun süredir mağdur olan, işten çıkarılan 305 THY çalışanın işe iadeleri konusunda sendikamızın THY yönetimi ile anlaşmaya vardığını ve dönmek isteyenlerin tamamının THY’deki işlerine geri döneceklerine dair bilgiyi sizlerle paylaştık.

İşe geri dönecek 305 kişinin bazılarının davası devam etmekte olup, bazıları tazminatlarını alarak farklı yerlerde çalışmaya başlamıştır. Yönetimimiz ve THY yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen komisyon toplantılarında bu durumların hepsi tek tek değerlendirilmektedir. Sendikamızın amacı maksimum kazançla üyelerimizin işlerine geri dönmelerini sağlamaktır. O nedenle süreç beklenenden biraz daha uzun olmaktadır.

Bir buçuk yılı aşkın süredir bu zorluklarla boğuşan siz değerli üyelerimizden ve ailelerinden beklentimiz, kazanımların daha fazla olması için bize biraz daha anlayış gösterip sabırlı olmanızdır. Sendika yönetimi olarak Ocak ayı bitmeden 305 üyemizin evinde uzun zamandır yitirilmiş huzur ve mutluluğu yeniden oluşturacağımızdan eminiz.

Siz değerli üyelerimizden aldığımız güç ve destekle gerçekleştirdiğimiz kazanımlarımızı, olumlu gelişmeleri web sitemizden duyurmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla…

HAVA İŞ'TEN FLAŞ AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

... ~ 4 yıl önce
Boşa kafa yormayın... tazminatı nı alanda almayanda bir şekilde eşit duruma getirilecek. Niye insanların kafalarını bulandırıyorsunuz hatta aralarını açmaya çalışıyorsunuz. İnanın ki sizin kadar düşünmüyordur 305 bunu. Ayrıca bugüne kadar sanki çok hak hukuk için kılınızı kıpırdattınız da şimdi ahkam kesiyorsunuz!!! 305 ve aileleri haricinde kimse yorum yapmasın artık. ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu haberlerdeki haberdar soyadı tanıdık geliyor ...!!! Bunlar daha iyi günleriniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atillaaaa ~ 4 yıl önce
siz daha cooook atıllayı arıyacaksınız !!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Turk pilotlardan avron kartı icin 10 tl az,daha fazla alınmalı.1000tl versinler.nasil olsa sesleri cikmaz,çıkamaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000