19 Mart 2014, Çarşamba 15:22:50

HAVA İŞ TARİHİNDE BİR İLK YAŞANDI!

Hava İş yönetiminin 24 yıl sonra değişmesinin ardından THY'den ilk kez bir yönetici sendikayı ziyaret etti.
  • bu resimden kaç kişi hangi isnatlarla thy den kovuldu... vay be
  • Guzel bir goruntu olmus,sendika ve is veren beraberce calisanlar icin guzel calismalar yapilir.Kavgadan uzak,yikici degil yapici uyesi icin calisan iste gercek sendika yonetimi hayirli olsun hepimiz icin.
  • Yusuf Bolayırlı,Başta olmak üzere daha öncede sendika ziyaretleri yapıldı.Bu bir ilk değildir bilgilerinize.
  • rapor nedenı ıle ıs aktı fesh edılenler ıcınde bıseyler yapılsın..kac yıldır dogru duzgun bı ıs bulamadım perısan haldeyım..haksız yere 1 yılda 20 gun raporum var dıye ısten cıkarıldım sendıka sesımızı duy !!!!!!

Hava İş yönetiminin 24 yıl sonra değişmesinin ardından THY'den ilk kez bir yönetici sendikayı ziyaret etti.

Atilay Ayçin başkanlığındaki Hava İş yönetimiyle Toplu İş Sözleşmesi (TİS) süreçleri dışında görüşmeyen THY yönetimi, yapılan son seçimde sendika yönetiminin değişmesiyle tabuları da yıkmış oldu. Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Öztürk Hava İş'i ziyaret ederek başarılar diledi.

Hava İş'in Bakırköy'deki Genel Merkezi'ne giderek sendika yönetimiyle bir araya gelen Öztürk'ün, hem başarı dileklerini ilettiği hem de işe dönüş süreciyle ilgili fikir alış verişinde bulunduğuu öğrenildi. 

Bu ziyaretle birlikte sendika tarihinde bir ilk yaşanarak THY yönetiminden bir yönetici ilk kez Hava İş'i ziyaret etmiş oldu.

HAVA İŞ TARİHİNDE BİR İLK YAŞANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Bu resim ~ 2 yıl önce
bu resimden kaç kişi hangi isnatlarla thy den kovuldu... vay be

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Guzel bir goruntu olmus,sendika ve is veren beraberce calisanlar icin guzel calismalar yapilir.Kavgadan uzak,yikici degil yapici uyesi icin calisan iste gercek sendika yonetimi hayirli olsun hepimiz icin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilgi ~ 4 yıl önce
Yusuf Bolayırlı,Başta olmak üzere daha öncede sendika ziyaretleri yapıldı.Bu bir ilk değildir bilgilerinize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rapor nedenı ıle ~ 4 yıl önce
rapor nedenı ıle ıs aktı fesh edılenler ıcınde bıseyler yapılsın..kac yıldır dogru duzgun bı ıs bulamadım perısan haldeyım..haksız yere 1 yılda 20 gun raporum var dıye ısten cıkarıldım sendıka sesımızı duy !!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000