21 Kasım 2012, Çarşamba 17:01:59

HAVA İŞ SENDİKASI'NDAN ANKARA ÇIKARMASI

Hava İş Sendikası işten çıkarılan 305 personel için Cumhurbaşkanı, TBMM Başkanı, Ulaştırma Bakanı, Sosyal Güvenlik Bakanı ve Muhalefet Partileriyle görüşme yapılacağını açıkladı...
  • Thy teknik Gn Md. Üzülerek bu kararı aldığını söylerken oğlu ve oğlunun arkadaşı Mehmet Gökhan Doğan'a Teknik gn md.lüğü tarafından para aktararak sonrada aynı şahsı 7,200 tl maaş ile Thy teknikte çalimasını sağlaması İSMAİL DEMİR'İN NE KADAR ÇIKARCI VE KİNDAR OLDUĞUNU ORTAYA KOYMAKTADIR. İŞCİLERE YAPTIĞI HAKSIZLIK ÖMÜR BOYU UNUTULMAYACAK. KARA BİR LEKE OLARAK ŞİRKET KAYITLARINA GİRECEKTİRRRRRRRRRRRRRRR.
  • Eee para tatlı tabi ağa bırakmaz o koltuğu.Zaten gururlu olsaydı 305 kişi kendi yüzünden atıldığında istifasını verirdi.Ama adam da utanma duygusu kalmamış.Birde gitmiş halay çekiyor heryerde..Bu kadar da olmaz ..
  • Aynen katılıyorum.Ayçin gitmeli.Bu iş inata döndü artık.Adamı kimse sevmiyor ve istemiyor..Gururlu olsun ve gitsin ya..YETERRR
  • atilay ayçin ve yönetimi istifa etsin,bu atılanlar direk işe alınır.bunu kesinlikle iddia ediyorum.akp hükümeti ve dolayısıyla thy yönetiminin en büyük düşmanı bu adam çünkü.bunu şahsen bakan çelik bile dile getirdi.ama ne yazık ki bu 305 arkadaş kendi kaderlerini tayin eden atilay ayçini gönderemedi bir türlü.ayçinin yapacağı en büyük hizmet istifadır bu arkadaşlara..

Hava İş Sendikası'ndan yapılan açıklamada:

Hava-İş Sendikası 19 Kasım tarihinden sonraki uygun tarihlerde Sayın Cumhurbaşkanı, TBMM Başkanı, Ulaştırma Bakanı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve Muhalefet partilerinden grev yasağına karşı çıktıkları için iş sözleşmeleri haksız ve hukuksuz olarak feshedilen 305 işçinin işe iadeleri ile ilgili, vatandaşlarımızdan toplanan işçilerin işe döndürülmesi talepli on binlerce imza ve konu ile ilgili ayrıntılı bir raporu sunmak için randevu talep etmişti.

Hava-İş sendikası ayrıca bu girişimi uluslararası üst kuruluşu ITF'de bildirmişti. İşçiler ilk görüşmelerini TBMM Başkanlığı ile 19 Kasım'da yaptılar. Hava-İş Sendikası Genel Başkanı sayın Atilay Ayçin ve işten çıkarılan THY işçileri bu randevu talepleri kapsamında 22 Kasım Perşembe günü saat 14.00 de CHP Genel Merkezinde Genel Başkan Sayın Kemal
Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceklerdir.

Kamuoyunu ve basınımıza saygıyla duyurulur.

HAVA İŞ SENDİKASI'NDAN ANKARA ÇIKARMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

ÖS ~ 6 yıl önce
Thy teknik Gn Md. Üzülerek bu kararı aldığını söylerken oğlu ve oğlunun arkadaşı Mehmet Gökhan Doğan'a Teknik gn md.lüğü tarafından para aktararak sonrada aynı şahsı 7,200 tl maaş ile Thy teknikte çalimasını sağlaması İSMAİL DEMİR'İN NE KADAR ÇIKARCI VE KİNDAR OLDUĞUNU ORTAYA KOYMAKTADIR. İŞCİLERE YAPTIĞI HAKSIZLIK ÖMÜR BOYU UNUTULMAYACAK. KARA BİR LEKE OLARAK ŞİRKET KAYITLARINA GİRECEKTİRRRRRRRRRRRRRRR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AĞA ~ 6 yıl önce
Eee para tatlı tabi ağa bırakmaz o koltuğu.Zaten gururlu olsaydı 305 kişi kendi yüzünden atıldığında istifasını verirdi.Ama adam da utanma duygusu kalmamış.Birde gitmiş halay çekiyor heryerde..Bu kadar da olmaz ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYÇİN'İN BORCU YAZANA ~ 6 yıl önce
Aynen katılıyorum.Ayçin gitmeli.Bu iş inata döndü artık.Adamı kimse sevmiyor ve istemiyor..Gururlu olsun ve gitsin ya..YETERRR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beleşe alışmış bırakır mı?? ~ 6 yıl önce
beleş hayata alışmış ağa ve yanındakiler bırakırlar mı makamlarını???her akşam rakı,kebap ,otel,tat,l paraları cebimizden çıkıyor yetmiyor adamlar evlerinin internet,oynadıkları bahis vs masraflarını bile sendikaya ödetiyorlar!!!!
ayçinin borcu ~ 6 yıl önce
atilay ayçin ve yönetimi istifa etsin,bu atılanlar direk işe alınır.bunu kesinlikle iddia ediyorum.akp hükümeti ve dolayısıyla thy yönetiminin en büyük düşmanı bu adam çünkü.bunu şahsen bakan çelik bile dile getirdi.ama ne yazık ki bu 305 arkadaş kendi kaderlerini tayin eden atilay ayçini gönderemedi bir türlü.ayçinin yapacağı en büyük hizmet istifadır bu arkadaşlara..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000