17 Aralık 2013, Salı 13:24:00

HAVA İŞ İLE THY İLK KEZ

THY ile Hava İş'in yeni yönetimi ilk kez bugün bir araya geliyor.
  • Thy sadece 305 ten ibaret olmamalı . 1800 kişi 3 yıldır teknik a.ş. de hangi şartlar altında çalışıyor bakıyorum kimsenin umrunda değil . Sarı sendika dediğiniz çelik-iş e başka alternatifimiz olmadığı için üye olduk ama bakıyorum ki kendi sendikanızı kendi ellerinizle sarı sendikaya dönüştürdünüz .
  • çelik iş de patladı
  • Happy end diyen kisi sanirim pilot a.ş daha uygun olur tasarruf anlamında kabinden once veya sonra insaallah gerçekleşir de Thy olarak giderleri bir okadar daha düşürebiliriz hep birlikte.herkese iyi aksamlar diliyorum
  • grevde canan diye biri varmış. ona ulaşmam gerek çok önemli lütfen yardım edin

Bugün saat 12:30'da THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, yeni sendika yönetimini makamında kabul etti. 

Yeni sendika yönetimi ile tanışan Hamdi Topçu'nun, özellikle grev ve 305 konusunda nasıl bir adım atacağı merakla bekleniyor. Görüşme masasında bu iki konunun bulunduğu kaydedilirken önümüzdeki günlerde her iki konu ile ilgili önemli adımlar atılacağı kaydediliyor.

 

HAVA İŞ İLE THY İLK KEZ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

hbm ~ 4 yıl önce
Thy sadece 305 ten ibaret olmamalı . 1800 kişi 3 yıldır teknik a.ş. de hangi şartlar altında çalışıyor bakıyorum kimsenin umrunda değil . Sarı sendika dediğiniz çelik-iş e başka alternatifimiz olmadığı için üye olduk ama bakıyorum ki kendi sendikanızı kendi ellerinizle sarı sendikaya dönüştürdünüz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çelik çomak ~ 4 yıl önce
çelik iş de patladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Happy end diyen kisi sanirim pilot a.ş daha uygun olur tasarruf anlamında kabinden once veya sonra insaallah gerçekleşir de Thy olarak giderleri bir okadar daha düşürebiliriz hep birlikte.herkese iyi aksamlar diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 4 yıl önce
Üstüne söz yok :)
söz sahibi ~ 4 yıl önce
grevde canan diye biri varmış. ona ulaşmam gerek çok önemli lütfen yardım edin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000