01 Nisan 2014, Salı 17:03:23

HAT BAKIM RESMEN TEKNİK A.Ş'YE BAĞLANDI

Türk Hava Yolları bünyesindeki Hat Bakım Başkanlığı, bugünden itibaren Teknik A.Ş bünyesine katıldı.
  • Sayın yorumcular işi alınacak ücrete kadar getirdiler. Ücret konuşulunca başda yönetici kadrolarına getirilmiş kişilerden başlamak lazım. Yıllardır alınan ücretde bir adalet kavramı vardı; şimdi yenı aldığı kişiyi proje yönetcis altında yada yöneticilikde alt kadro olarak bilinen müdürlük kadrosu verilerek, diyet borçlarını ödüyorlar. GENEL MÜDÜR VE YARDIMCILARI meclisde görev yapan bakanların üzerinde maaş almaları, Başkan düzeyindeki yöneticiler Miletvekili maaşları üzerinde maaş almaları yaptıkları işle orantılı olarak değerlendirmenizi kamu oyu bilgisine sunuyorum. Endüşük yönetici konumundaki md ve prj. Yöneticisinin kuruma yıllık maliyeti 240,000.00 YTL'dir. Bu gerçekler kamu oynunu bilmesi THY TEKNİK AŞ. Genel müdürü kurumda rant kavkalarının tarafı olduğunu ortaya koymakdadır.
  • SEVGİLİ ARKADAŞLAR BIRAKIN GEÇENİ GEÇMEYENİ ŞİMDİ 2. GURUP İŞ AKİTLERİ FESİHLERİ BAŞLADI .DAHA ÖNCE İŞLERİNE SON VERİLEN ARKADAŞLAR DAVALARI KAZANDILAR .BUNUN ÜZERİNE AVUKATLAR ŞİMDİ YENİ BİR YAZILI İBRANAME DÜZENLEMİŞLER ONU BOŞ OLARAK İMZALATOYORLAR ALMADIĞINIZ HAKLARINIZI ALMIŞ GİBİ YAZMIŞLAR .KESİNLİKLE BUNU İMZALAMAYIN RED EDİN HER HAKKINIZI VERSİNLER ONDAN SONRA O EVRAKI İMZALAYIN .BU OLAY YARIN SİZLERİN BAŞINADA GELECEK UYANIK OLUN VE TÜRKİYEDE UÇAK TEKNİSYENLİĞİ MESLEĞİ YOK.
  • Bazı habom da çalışan arkadaşlar hat bakımda çalışan abilerine bu şekilde laf söylemesi beni üzdü. Eski bir thy çalışanı olarak sizlere havacılık kültürünü verememiş olmanın üzüntüsünü yaşadım. Hatayı sizde değil kendinde aradım açıkcası. Bizler yılların deneyimi çok kısa sürede sizlere aktarırken sizler emege saygısızlık yapıyorsunuz. Herkes alınmasın lütfen sözüm sadece saygısızlık yapan arkadaşlara. Aranızda çok saygılı ve eğitimli kardeşlerimizde var tabiki fazlasıyla. Bu yorumları yazan kişiler yorumları gibi kendileride boş insanlardır ve hayatı boyunca oldukları yerde kalacaklardır.
  • Şu zeka fukarası korkma titre, , sizi adam yerine koyan mı var tarzı idyot gibi yorum yazanlar kedi ciğer olayına döndü yaptıklarınız. Bu kadar açık bir şekilde hasetinizi ortaya koymaniz çok ilginç sadece şunu söyleyebilirim sen aramızda dolaşıp abi abi diye birşeyler öğrenmeye çalışanlardan birisin ve senin yüzünden tüm arkadaşların bundan sonra kötü muamele görecek. Bundan sonra size iyi niyet yok dostça davranmak yok.bu nefret tohumlarını sen ektin meyvelerini de hep beraber yiyecek siniz malesef.c Çalışmaya devam et çok küçük ihtimal ama belki sende birgün uçuşa gidersin

Türk Hava Yolları bünyesindeki Hat Bakım Başkanlığı, bugünden itibaren Teknik A.Ş bünyesine katıldı.

Yaklaşık 700 kadar THY çalışanı bugünden Teknik A.Ş bünyesine geçti. Çalışanların bir çoğunun itirazına rağmen yeni sözleşmeyi imzalayanlar bugün resmen Teknik A.Ş çalışanı oldu.

Teknik A.Ş sözkonusu katılımı, “ THY AO’ya bağlı Hat Bakım Başkanlığı ve alt birimleri, 01.04.2014 tarihi itibariyle genel müdür (işletme) yardımcılığına bağlı olarak şirketimiz organizasyonuna dahil edilmiştir” ifadeleriyle çalışanlara duyuruldu.

Teknik A.Ş bünyesine katılmak istemeyen bazı çalışanlar geçtiğimiz günlerde hak kaybına uğrayacaklarını öne sürerek istifa etmişlerdi.

HAT BAKIM RESMEN TEKNİK A.Ş'YE BAĞLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

OG ~ 4 yıl önce
Sayın yorumcular işi alınacak ücrete kadar getirdiler. Ücret konuşulunca başda yönetici kadrolarına getirilmiş kişilerden başlamak lazım. Yıllardır alınan ücretde bir adalet kavramı vardı; şimdi yenı aldığı kişiyi proje yönetcis altında yada yöneticilikde alt kadro olarak bilinen müdürlük kadrosu verilerek, diyet borçlarını ödüyorlar. GENEL MÜDÜR VE YARDIMCILARI meclisde görev yapan bakanların üzerinde maaş almaları, Başkan düzeyindeki yöneticiler Miletvekili maaşları üzerinde maaş almaları yaptıkları işle orantılı olarak değerlendirmenizi kamu oyu bilgisine sunuyorum. Endüşük yönetici konumundaki md ve prj. Yöneticisinin kuruma yıllık maliyeti 240,000.00 YTL'dir. Bu gerçekler kamu oynunu bilmesi THY TEKNİK AŞ. Genel müdürü kurumda rant kavkalarının tarafı olduğunu ortaya koymakdadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EMAKTAR HAVACI ~ 4 yıl önce
SEVGİLİ ARKADAŞLAR BIRAKIN GEÇENİ GEÇMEYENİ ŞİMDİ 2. GURUP İŞ AKİTLERİ FESİHLERİ BAŞLADI .DAHA ÖNCE İŞLERİNE SON VERİLEN ARKADAŞLAR DAVALARI KAZANDILAR .BUNUN ÜZERİNE AVUKATLAR ŞİMDİ YENİ BİR YAZILI İBRANAME DÜZENLEMİŞLER ONU BOŞ OLARAK İMZALATOYORLAR ALMADIĞINIZ HAKLARINIZI ALMIŞ GİBİ YAZMIŞLAR .KESİNLİKLE BUNU İMZALAMAYIN RED EDİN HER HAKKINIZI VERSİNLER ONDAN SONRA O EVRAKI İMZALAYIN .BU OLAY YARIN SİZLERİN BAŞINADA GELECEK UYANIK OLUN VE TÜRKİYEDE UÇAK TEKNİSYENLİĞİ MESLEĞİ YOK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Habom ?? ~ 4 yıl önce
Bazı habom da çalışan arkadaşlar hat bakımda çalışan abilerine bu şekilde laf söylemesi beni üzdü. Eski bir thy çalışanı olarak sizlere havacılık kültürünü verememiş olmanın üzüntüsünü yaşadım. Hatayı sizde değil kendinde aradım açıkcası. Bizler yılların deneyimi çok kısa sürede sizlere aktarırken sizler emege saygısızlık yapıyorsunuz. Herkes alınmasın lütfen sözüm sadece saygısızlık yapan arkadaşlara. Aranızda çok saygılı ve eğitimli kardeşlerimizde var tabiki fazlasıyla. Bu yorumları yazan kişiler yorumları gibi kendileride boş insanlardır ve hayatı boyunca oldukları yerde kalacaklardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Şu zeka fukarası korkma titre, , sizi adam yerine koyan mı var tarzı idyot gibi yorum yazanlar kedi ciğer olayına döndü yaptıklarınız. Bu kadar açık bir şekilde hasetinizi ortaya koymaniz çok ilginç sadece şunu söyleyebilirim sen aramızda dolaşıp abi abi diye birşeyler öğrenmeye çalışanlardan birisin ve senin yüzünden tüm arkadaşların bundan sonra kötü muamele görecek. Bundan sonra size iyi niyet yok dostça davranmak yok.bu nefret tohumlarını sen ektin meyvelerini de hep beraber yiyecek siniz malesef.c Çalışmaya devam et çok küçük ihtimal ama belki sende birgün uçuşa gidersin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000