31 Mart 2015, Salı 17:11:30

HAMDİ TOPÇU'DAN 'KINALIADA' PAYLAŞIMI

Türk Hava Yolları'nın bugün filosuna dahil ettiği yeni Boeing B777'leri THY Yön. Krl Bşk. Hamdi Topçu da Twitter üzerinden paylaştı
  • Cozum surecinin ruhuna uygun olarak bir sonraki ucaga İmrali , ondn sonrada Serok Apo'nun dogum yeri Halfeti ismi verilmelidir. Yoksa cozum sureci biter eylemler baslar. İmza: Kandil.
  • bazı arkadaşların havacılıktan haberi yok galiba amacım 777 leri kötülemek değil tabi ki günümüz şartları için ideal bir uçak bir uçağın en az 30 yıl kullanımını düşünürsek 2025 li yıllarda acaba üst düzey hava yollarında 777 ler olur mu veya şu an itibari ile üst düzey hava yolları gelecekte filo larına 787 veya 350 serisi mi düşünür 777 mi düşünür
  • Isin'e geldigi zaman Hamdi Topcu nasil aciklama yapiyor ama. Katmandu'da Göbeklitepe'nin durumu ne? Türkiyeye ne zaman/nasil getirecekler, bu konuda THY yönetimi aciklama yapti mi? Bir yerde okudum, bu ucak Nepal'den getirilemesze THY'in kirim istatistik'ine girecek mis. Bu dogru mu?
  • Tum ucaklar 777 ile degismeli. Yil 2015

Türk Hava Yolları'nın bugün filosuna dahil ettiği yeni Boeing B777'leri THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu da Twitter üzerinden paylaştı

AirportHaber'in uçakların inişlerini anında okuyucularıyla paylaştığı Heybeliada ve Kınalıada uçaklarını Hamdi Topçu Twitter üzerinden resimli olarak takipçileriyle paylaştı.

Kınalıada uçağının görselini Twitine ekleyerek "Bugün filomuza Heybeliada ve Kınalıada ismini verdiğimiz Boeing 777 uçaklarımız katıldı ve filomuz 268 uçağa ulaştı" diyen Topçu, kabin içi yayına da vurgu yaptı. Topçu, yeni uçaklarla birlikte HD yayının da başladığı müjdesini verdi.

 

HAMDİ TOPÇU'DAN 'KINALIADA' PAYLAŞIMI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Cozum surecinin ruhuna uygun olarak bir sonraki ucaga İmrali , ondn sonrada Serok Apo'nun dogum yeri Halfeti ismi verilmelidir. Yoksa cozum sureci biter eylemler baslar. İmza: Kandil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
topgun ~ 3 yıl önce
bazı arkadaşların havacılıktan haberi yok galiba amacım 777 leri kötülemek değil tabi ki günümüz şartları için ideal bir uçak bir uçağın en az 30 yıl kullanımını düşünürsek 2025 li yıllarda acaba üst düzey hava yollarında 777 ler olur mu veya şu an itibari ile üst düzey hava yolları gelecekte filo larına 787 veya 350 serisi mi düşünür 777 mi düşünür

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B737 ~ 3 yıl önce
B737 ler neredeyse 50 yıldır kullanılıyor, çünkü sürekli geliştirilip yenileniyorlar.
Cologne ~ 3 yıl önce
Isin'e geldigi zaman Hamdi Topcu nasil aciklama yapiyor ama. Katmandu'da Göbeklitepe'nin durumu ne? Türkiyeye ne zaman/nasil getirecekler, bu konuda THY yönetimi aciklama yapti mi? Bir yerde okudum, bu ucak Nepal'den getirilemesze THY'in kirim istatistik'ine girecek mis. Bu dogru mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tum ucaklar 777 ile degismeli. Yil 2015

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000