17 Aralık 2009, Perşembe 16:28:25

HAMDİ TOPÇU'DAN İSTİFA YORUMU

Türk Hava Yolları, Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin’in sürpriz istifasıyla sarsıldı. İstifaya Başkanvekili Hamdi Topçu’nun ilk yorumu ne oldu?
  • Tanıdığım Kadarıyla Candan Karlıtekin Çok Yakın Zamanda Köşke Çıkar ve Siyasete Atılır. Demedi Demeyin. Kesinlikle Tahminim Doğrudur.
  • Bademler aşağıdaki yazıya kızmış galiba. İşte anlayamadığınız nokta tam burada. Şirketlere genel müdür olmak için her konuda çok tecrübeli ve özellikle modern altını çiziyorum çağdaş tekrar ediyorum çağdaş bir yapıya ve bilgiye ayrıca donanıma sahip olmak gerekir. Arap beyni taktik ve bilgileri ile bu işler olmaz. Olmadığını da gördünüz. Kesilen deveye acırım valla.
  • Kaç kişi gelecekte çalışacağı sektör ile ilgili detay bilgileri annesinin karnında aldı acaba??? Üst düzey yöneticilik yapmak için sektör dinamiklerini öğrenmek uzun zaman almaz. Sana uzun geliyorsa o ayrı!!!! Gerisi ortak finansal ve idarisel yönetim bilgisi konusuna girer.
  • Havacılıkla ilgin olmazsa böyle dünyadan birhaber yaşarsınız. Oralara gelirken düşünecektiniz. Torpil yapanlar utansın.

Türk Hava Yolları, akşam üzeri gelen istifa haberiyle şok yaşadı. 1 Ocak itibariyle 7 yıla yakın süredir devam eden THY macerasını sonlandıracak olan Candan Karlıtekin’in istifası, birçok çevre tarafından sürpriz olarak nitelendirildi. İstifanın sebebinin ne olduğu henüz netlik kazanmazken telefonla ulaştığımız THY Yönetim Kurulu Başkanvekili Hamdi Topçu, “ Yönetimsel hiçbir sorun yoktu” açıklamasını yaptı.

HAMDİ TOPÇU'DAN İSTİFA YORUMU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 8 yıl önce
Tanıdığım Kadarıyla Candan Karlıtekin Çok Yakın Zamanda Köşke Çıkar ve Siyasete Atılır. Demedi Demeyin. Kesinlikle Tahminim Doğrudur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bademler aşağıdaki yazıya kızmış galiba. İşte anlayamadığınız nokta tam burada. Şirketlere genel müdür olmak için her konuda çok tecrübeli ve özellikle modern altını çiziyorum çağdaş tekrar ediyorum çağdaş bir yapıya ve bilgiye ayrıca donanıma sahip olmak gerekir. Arap beyni taktik ve bilgileri ile bu işler olmaz. Olmadığını da gördünüz. Kesilen deveye acırım valla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kaç kişi gelecekte çalışacağı sektör ile ilgili detay bilgileri annesinin karnında aldı acaba??? Üst düzey yöneticilik yapmak için sektör dinamiklerini öğrenmek uzun zaman almaz. Sana uzun geliyorsa o ayrı!!!! Gerisi ortak finansal ve idarisel yönetim bilgisi konusuna girer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Havacılıkla ilgin olmazsa böyle dünyadan birhaber yaşarsınız. Oralara gelirken düşünecektiniz. Torpil yapanlar utansın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000