15 Mayıs 2013, Çarşamba 14:04:04

HAMDİ TOPÇU’DAN FLAŞ AÇIKLAMA…

Türk Hava Yolları’nda bu gece yarısı başlayan ancak şu ana kadar beklenen etkiyi gösteremeyen greve ilişkin Hamdi Topçu’dan heyecan yaratan açıklama geldi.
  • Sayın Başkanım önce thy teknik taşeron itemsan v.b şirketleri ortadan kaldırıp şöyle TGS Gibi kaliteli şirket Adı altında toplarsanız seviniriz çünkü itemsanın verdiği adi kıyafetler bile yolcunun dikkatini çekiyor yırtık ve soluk çalışanına değer verilmiyor.Saygılar.
  • arkadaşlar sendikasız çalışmayı ne zannediyorsunuz acaba şu yaptığınız grev kırıcılığıyla geleceğinize ipotek koydurduğunuzu anlayacaksınız ama iş işden geçmiş olacak unutmayın hak verilmez alınır
  • hamdi bey sendikayla 305 hariç tüm şartları kabul ediyor...sendika 305 dayatıyor..sendikada haklı tabi; kendi yüzünden attırdı milleti...sendikanın geliri 305 kişiye her ay 2500 vermeye yetiyor giderlerden tasarruf etsin her ay 2500 versin atılanlara...9000 üyesi var.aylık verdiğiniz paraları siz biliyorsunuz ...hesaplayın ....
  • Size ve THY yönetiminin hiçbir kadrosuna inanmıyorum, güvenmiyorum ! Biz paraya satmadık onurumuzu,gururumuzu... Siz dahil kimsenin de kölesi değiliz ! Bizi satın alamayacaksınız !

Grev olasılığına karşın bir süredir stresli günler geçiren Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’nun keyfi, grevin beklenen düzeyde olmamasıyla yerine geldi. Greve ilişkin birçok medya kuruluşuna demeçler vererek kararlılığını dile getiren Topçu,  Airporthaber’e de özel açıklamalarda bulundu. Çalışanların greve itibar etmemesinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Topçu, “Şimdi personelimize karşı sorumluluğumuz iki kat arttı. Greve katılanlara adaletli greve katılmayanlara ise şefkatli olacağız” dedi.

GREV SONRASI SÜRPRİZ VAR

Hamdi Topçu, grevin kısa bir süre içerisinde tamamen biteceğini belirterek şunları kaydetti:“ Biz çalışanlarımızı kurumlarına gösterdikleri güven sebebiyle ödüllendireceğiz. Kurumuna sahip çıkan personel ancak ödüllendirilir. Şefkatimizi bütün dünya görecektir” dedi.

Öte yandan Airporthaber’i arayan çok sayıda grev karşıtı THY çalışanı ise THY yönetiminin motivasyonu sağlayacak önemli adımlar atarak bu krizi sona erdirmesini istedi.

©Airporthaber.com

HAMDİ TOPÇU’DAN FLAŞ AÇIKLAMA…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (217)

Recep ~ 5 yıl önce
Sayın Başkanım önce thy teknik taşeron itemsan v.b şirketleri ortadan kaldırıp şöyle TGS Gibi kaliteli şirket Adı altında toplarsanız seviniriz çünkü itemsanın verdiği adi kıyafetler bile yolcunun dikkatini çekiyor yırtık ve soluk çalışanına değer verilmiyor.Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir dost ~ 5 yıl önce
arkadaşlar sendikasız çalışmayı ne zannediyorsunuz acaba şu yaptığınız grev kırıcılığıyla geleceğinize ipotek koydurduğunuzu anlayacaksınız ama iş işden geçmiş olacak unutmayın hak verilmez alınır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 5 yıl önce
hamdi bey sendikayla 305 hariç tüm şartları kabul ediyor...sendika 305 dayatıyor..sendikada haklı tabi; kendi yüzünden attırdı milleti...sendikanın geliri 305 kişiye her ay 2500 vermeye yetiyor giderlerden tasarruf etsin her ay 2500 versin atılanlara...9000 üyesi var.aylık verdiğiniz paraları siz biliyorsunuz ...hesaplayın ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi ya !!! ~ 5 yıl önce
Size ve THY yönetiminin hiçbir kadrosuna inanmıyorum, güvenmiyorum ! Biz paraya satmadık onurumuzu,gururumuzu... Siz dahil kimsenin de kölesi değiliz ! Bizi satın alamayacaksınız !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000