23 Mayıs 2013, Perşembe 12:15:34

HAMDİ TOPÇU’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, SKYTürk 360 kanalında ‘Şimdi Söz Sizde’ programına katıldı. Topçu, özellikle grev sürecine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.
  • greve katilmayanlar, yalan makinesi yonetim kurulu baskaninizla mutluluklar, hic sikayeti yokmus kabinin kokpitin hallerinden 80 saat ustu ucustan dinlenmelerden memnunlarmis ,diger havayolu sirketlerinin dinlenme surelerini onermis hamdi hava is labul etmemis yalana bak,amerikan airlines ayda 60 saat ucuruyor kabini ve her ay radyasyon testi yapiyor ekiplere radyasyon yuksek cikarsa ucretli izin veriyor,emirates 7 Gunlugune singore melborne e gonderiyor,thy yonetimi ise ayda 3 Kere 24 saat yatisli ucuslara imza atiyor ôlene canin cikana kadar uc greve katilmayanlar sizi sevmeyen yonetimle yola devam
  • rizeli bademi nasa'ya mudur yapsinlar. dunya yetmedi uzay calismalarina baslasin. insanlik faydalansin senin vizyonundan.
  • Hamdiyi flash tv transfer etmeli, orada çok var böyle showlardan...
  • Bugun'e kadar dinledigim en kötü Yönetim kurulu baskani konusmasi!! Sorulara açik ve net cevap vermiyor!!!! Dünya da böyle bir sendika yoksa, dünya da boyle bir yönetim kurulu baskani da HIÇ görülmemistir!,, Sirkettinden attigi 305 kisi nin ve Hava is sendikasi düsmani oldugu açik açik ortada. Çalisanlari görüyoruz, uçak personelinin yüzlerindeki mutsuz ifadeler , yorgun ve bitkin olduklari her hallerinden belli....Sirket yalnis yönetiliyor...belliki birseylerin degisme zamani gelmis.....personelin daha verimli çalismalari için yönetim kurulu oturup çalisma sartlarini bir degerlendirsin....Personelin katki si olmadan hiç bir yere ilerleyemezsiniz, ödülde alamazsiniz Hamdi bey!!!

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY’deki grevle ilgili soruları cevapladı. Hilmi Hacaloğlu’nun sunduğu programa katılan Topçu, çarpıcı açıklamalar yaptı.

- THY’de grev var mı yok mu?
- Kaç kişi greve katıldı?
- Uçuşlar iptal edildi mi?
- THY hangi konuda yasal yollara başvuracak?
- Çalışanlara verilen zam oranları nasıl uygulanacak?
- 305 kişi işe dönebilecek mi?

İşte o programn tamamı;

HAMDİ TOPÇU’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Mutluluklar ~ 5 yıl önce
greve katilmayanlar, yalan makinesi yonetim kurulu baskaninizla mutluluklar, hic sikayeti yokmus kabinin kokpitin hallerinden 80 saat ustu ucustan dinlenmelerden memnunlarmis ,diger havayolu sirketlerinin dinlenme surelerini onermis hamdi hava is labul etmemis yalana bak,amerikan airlines ayda 60 saat ucuruyor kabini ve her ay radyasyon testi yapiyor ekiplere radyasyon yuksek cikarsa ucretli izin veriyor,emirates 7 Gunlugune singore melborne e gonderiyor,thy yonetimi ise ayda 3 Kere 24 saat yatisli ucuslara imza atiyor ôlene canin cikana kadar uc greve katilmayanlar sizi sevmeyen yonetimle yola devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a ~ 5 yıl önce
rizeli bademi nasa'ya mudur yapsinlar. dunya yetmedi uzay calismalarina baslasin. insanlik faydalansin senin vizyonundan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
insan ~ 5 yıl önce
Hamdiyi flash tv transfer etmeli, orada çok var böyle showlardan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Passenger ~ 5 yıl önce
Bugun'e kadar dinledigim en kötü Yönetim kurulu baskani konusmasi!! Sorulara açik ve net cevap vermiyor!!!! Dünya da böyle bir sendika yoksa, dünya da boyle bir yönetim kurulu baskani da HIÇ görülmemistir!,, Sirkettinden attigi 305 kisi nin ve Hava is sendikasi düsmani oldugu açik açik ortada. Çalisanlari görüyoruz, uçak personelinin yüzlerindeki mutsuz ifadeler , yorgun ve bitkin olduklari her hallerinden belli....Sirket yalnis yönetiliyor...belliki birseylerin degisme zamani gelmis.....personelin daha verimli çalismalari için yönetim kurulu oturup çalisma sartlarini bir degerlendirsin....Personelin katki si olmadan hiç bir yere ilerleyemezsiniz, ödülde alamazsiniz Hamdi bey!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000