20 Ekim 2012, Cumartesi 14:30:05

HAMDİ TOPÇU'DAN AĞIR CEVAP!

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Uğur Dündar'ın kendisi hakkındaki iddialarına sert bir cevap verdi...
  • Ona en iyi cevabı Baransu verdi zaten. Dündan olayı bitmiştir.
  • dert yanmanıza gerek yok dinleri immanları yok topçunun kotilin anlamazlar öbür dünyalık deille bu dünyalıklar rizelileri yerleştirdiler heryere yada ak partiden torpillileri bukadar yatıcak yeriniz yok hakkını helal eden yok burda o şirketleri koruyanlarında kesin bi çıkarı vardır yalakaığa gerek yok karadeniz bölegesinde birtane rize vardı zaten ikinciside hava yollarında oldu
  • slm arkadaşlar çok haklısınız benim bir arkadaşım torpilden dolayı sınava bile girmedi.boş yere dememiş cok doğru bir haber !!!!!!!!!!!!!!!
  • Hiçbir siyasi iktidarın hükümet olduğu zaman yoktur ki bu kadar torpilin tabana yayıldığı ve kul hakkının bu kadar aleni olarak yendiği bir zaman daha yoktur.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Gazeteci Uğur Dündar'ın Hamdi Topçu'nun akrabalarını Türk Hava Yolları'na yerleştirdiği iddialarına sert yanıt verdi.

İddialar üzerine Topçu, "Uğur Dündar'a cevap vermiyorum. Bitmiş bir adamı diriltmek istemiyorum. Uğur Dündar geçmişte yaptığı işlerin hesabını versin ondan sonra benim hakkımda yazsın" dedi. (Star)

HAMDİ TOPÇU'DAN AĞIR CEVAP!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (122)

Kabadayı ~ 5 yıl önce
Ona en iyi cevabı Baransu verdi zaten. Dündan olayı bitmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sıvrı ~ 5 yıl önce
dert yanmanıza gerek yok dinleri immanları yok topçunun kotilin anlamazlar öbür dünyalık deille bu dünyalıklar rizelileri yerleştirdiler heryere yada ak partiden torpillileri bukadar yatıcak yeriniz yok hakkını helal eden yok burda o şirketleri koruyanlarında kesin bi çıkarı vardır yalakaığa gerek yok karadeniz bölegesinde birtane rize vardı zaten ikinciside hava yollarında oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
doğru !!!!!!!! ~ 6 yıl önce
slm arkadaşlar çok haklısınız benim bir arkadaşım torpilden dolayı sınava bile girmedi.boş yere dememiş cok doğru bir haber !!!!!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KUL HAKKI ~ 6 yıl önce
Hiçbir siyasi iktidarın hükümet olduğu zaman yoktur ki bu kadar torpilin tabana yayıldığı ve kul hakkının bu kadar aleni olarak yendiği bir zaman daha yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000