17 Nisan 2013, Çarşamba 16:41:48

HAMDİ TOPÇU'DAN 305 AÇIKLAMASI

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Hava İş Sendikası'nın grev kararını asması ile ilgili konuştu. Topçu, sendikanın 305 şartı nedeniyle görüşmelerin tıkandığını belirtti.
  • İşe iade kararı yargıtayda onandıktan sonra kişinin işten haksız çıkartıldığı kesinleşiyor ancak beyler kişileri tekrar işe almak yerine tazminat ödüyorlar tabii işlem kanuni de ödenen para nasılsa ceplerinden çıkmıyor. Hata varsa tazminatları hata yapandan alın da bakalım beyler bu kadar EFE olabilecekler mi?
  • At ölür meydan kalır,yiğit ölür şan kalır.
  • Kafası basmıyor işte..Bakkal zihniyeti..
  • hamdi efendi 305ten bin beter ol inşallah bu saatten sonra sana başka birşey denmez.

Türk sivil havacılık tarihinin en büyük uçak siparişi için Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası'nda düzenlenen imza töreninin ardından Cnbc-e televizyonunda canlı yayına bağlanan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, TİS ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Topçu; "Sendikanın kanunsuz eylemi neticesinde bu arkadaşlarla yolumuzu ayırdık. Yargı süreci devam ediyor. 24. Toplu İş Sözleşmesi (TİS) görüşmelerinde sendikaya gelin görüşelim, 16 bin kişinin problemini, haklarını konuşalım, bunu bitirelim. Bu yargıya intikal etmiş bir konudur. Yargının verdiği karar dışında, ona muhalif bir adım atmamız sözkonusu değildir" dedi.

İŞTE TOPÇU'NUN AÇIKLAMALARI;

HAMDİ TOPÇU'DAN 305 AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (59)

Misafir ~ 5 yıl önce
İşe iade kararı yargıtayda onandıktan sonra kişinin işten haksız çıkartıldığı kesinleşiyor ancak beyler kişileri tekrar işe almak yerine tazminat ödüyorlar tabii işlem kanuni de ödenen para nasılsa ceplerinden çıkmıyor. Hata varsa tazminatları hata yapandan alın da bakalım beyler bu kadar EFE olabilecekler mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
At ölür meydan kalır,yiğit ölür şan kalır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hamdinin ~ 5 yıl önce
Kafası basmıyor işte..Bakkal zihniyeti..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 5 yıl önce
hamdi efendi 305ten bin beter ol inşallah bu saatten sonra sana başka birşey denmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000