18 Aralık 2014, Perşembe 09:49:07

HAMDİ TOPÇU VEKİLDEN TAZMİNAT KAZANDI

AK Parti’den istifa ettikten sonra THY aleyhine sık sık demeçler vererek karalama kampanyası başlatmasından ötürü upgrade hakkı elinden alınan Muhammed Çetin, Hamdi Topçu’ya hakaretten mahkum edildi.
  • Para akiyor, gule gule harca
  • hahahha 3-5 atma baskan 10 at yaww :))
  • Thy nin jesti batsin. Biz o kadar catir catir paramizla 150000 bin mil ucalim ucakta yer yok diye bize en arkalara atsin ama ucaga binince vip ye ozel diye en ondeki 3-5 sira bos bos ucurt. Her seferinde basima geliyor. Zaten Thy calisani inisiyatif alma konusunda korkudan ne yapacagini sasiriyor.Bu ne korkakliktir oyle.Satistakiler korkudan once sana en dezavantajli kurallari kafalarina sana dayatmaya calisiyorlar baktin bilet kurallarini taniyorsun bu isten anliyorsub, yine kendi yapmiyor, gidip illahaki sefine danisiyor oyle islemi yaptirabiliyorsun. Bu kafayla durmak yok yola devam
  • e bize atarsin 3 5 bisi

AK Parti eski milletvekili Muhammed Çetin, Türk Hava Yolları aleyhine demeçler verip, yöneticilerine de hakaret edince THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu tarafından mahkemeye verilmişti.

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’ndaki 28. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan tazminat davası milletvekili Muhammed Çetin’in aleyhine sonuçlandı. Mahkeme, milletvekilinin 3 bin 500 TL tazminat ödemesine hükmetti. Olayın gerçekleştiği 18 Şubat 2014 tarihinden sonraki yasal faiz de eklenerek ödenecek tazminatın 5 bin TL üzerinde olması bekleniyor.

Milletvekilinin Yargıtay nezdinden karara itiraz hakkı bulunuyor.

Olay şöyle gerçekleşmişti:

18.02.2014 tarihinde milletvekili Muhammed Çetin 13.00 İstanbul-Ankara seferi için VIP kontuara müracaatı esnasında, upgrade hakkı sistemde görünmediği için sinirlenmiş ve olay çıkarmıştı. Muhammed Çetin, THY Başkanı Hamdi Topçu’yu hedef alan hakaretamiz ifadelerde bulunmuş ve ayrıca olay esnasında görevi başında bulunan THY personeline de tehdit ve hakaretlerde bulunmuştu.

Olayın akabinde, Muhammed Çetin’in bu hakaret ve tehditlerine bizzat maruz kalan ve ayrıca Hamdi Topçu’ya yönelik hakarete de tanık olan THY personeli tarafından tutanak tutularak olay kayıt altına alınmıştı.

 ©AirportHaber.com ÖZEL 

HAMDİ TOPÇU VEKİLDEN TAZMİNAT KAZANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Akiyor ~ 4 yıl önce
Para akiyor, gule gule harca

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
hahahha 3-5 atma baskan 10 at yaww :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ~ 4 yıl önce
Thy nin jesti batsin. Biz o kadar catir catir paramizla 150000 bin mil ucalim ucakta yer yok diye bize en arkalara atsin ama ucaga binince vip ye ozel diye en ondeki 3-5 sira bos bos ucurt. Her seferinde basima geliyor. Zaten Thy calisani inisiyatif alma konusunda korkudan ne yapacagini sasiriyor.Bu ne korkakliktir oyle.Satistakiler korkudan once sana en dezavantajli kurallari kafalarina sana dayatmaya calisiyorlar baktin bilet kurallarini taniyorsun bu isten anliyorsub, yine kendi yapmiyor, gidip illahaki sefine danisiyor oyle islemi yaptirabiliyorsun. Bu kafayla durmak yok yola devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ooo baskan ~ 4 yıl önce
e bize atarsin 3 5 bisi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000