09 Nisan 2014, Çarşamba 09:40:32

HAMDİ TOPÇU SANATÇILARI UÇURDU

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Türkiye'nin önde gelen sanatçılarını Turkish DO&CO tesislerinde ve Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanlığında misafir etti.
  • yüzlerce kez uçmuş insanları ağırlamak yerine yurdumuzun dört bir yanındaki fakir ama başarılı çocuklarımızı ağırlamak daha iyi olmaz mıydı?
  • Malesef ama malesef ; hamdi topçuyla birlikte sanatçıları taşıyan uçağın bakımlarını yapan habom personeli pegasus ile seyahat ediyor . Bu utanç verici birşey.
  • Flying ched arkadaşa ithafen; hayır android değilim buraya yorum yapan çoğu kişi kedi ciğer mundar ilişkisi çerçevesi içerisindr kalıyor. Çalışma saatinden tutun diğer her duruma kadar çok memnunuz beğenmeyen ayrılır kalanda kıstırır kuyruğunu kapar çenesini işini yapar.
  • Habom Yorumuna bakılırsa başınızdaki o başını kuma gömen böylelikle kendini kimsenin görmediğini sanan,hedef saptırmaya çalışanı kabul ediyorsun.Göreceğiz,milletini sevenleri,O ekmek yediğin THY'nı buralara taşıyana hırsız diyenleri.Önce başınızdaki o hedef şaşırtan kişi gidecek,sonra ekibi,sonra da sen....

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Türkiye'nin önde gelen sanatçılarını Turkish DO&CO  tesislerinde ve Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanlığında misafir etti.

Sanatçılara öğle yemeğinin ardından Uçuş Eğitim Başkanlığı’nda simülatörlerde uçuş keyfi yaşatıldı. Davetli sanatçılar Boeing 737-800, Airbus 320, Boeing 777 ve Airbus 330 tip uçaklarda kaptan koltuğuna oturarak simülatörler de uçuş gerçekleştirdiler. Oldukça eğlenceli, keyifli zaman geçiren sanatçılar simülatörde uçuş keyfinden sonra kabin eğitim merkezi olan mock-up alanında da kabin içi eğitimlere yönelik bilgilendirme ve tatbikatlara katıldılar.

Hamdi Topçu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen bu öğle yemeği davetine Emel Sayın, Cengiz Kurtoglu, Coskun Sabah, Emrah,Ahmet Selçuk İlkan, Bedia Akartürk,Neşe Karaböcek, Metin Şentürk, Seyyal Taner, Sami Aksu, Ege, Selçuk Ural, Ozan Doğulu, Ersan Erdura ve Ulus Müzik'in sahibi İskender Ulus katıldı.

Gerçekleştirilen öğle yemeği ve eğitim programını katılan sanatçılar, programdan çok memnun kaldıklarını Türk Hava Yolları’nın görünmeyen yüzünü gördükleri uçak içinde merak ettikleri kokpiti gördükleri için çok memnun olduklarını belirterek Hamdi Topçu’ya davet için teşekkür ettiler.

Program bitiminde sanatçılara Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu tarafından tanıtım uçuşu katılım sertifikaları ve hediyeleri takdim edildi.


 

HAMDİ TOPÇU SANATÇILARI UÇURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

eğitim ~ 4 yıl önce
yüzlerce kez uçmuş insanları ağırlamak yerine yurdumuzun dört bir yanındaki fakir ama başarılı çocuklarımızı ağırlamak daha iyi olmaz mıydı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habom ~ 4 yıl önce
Malesef ama malesef ; hamdi topçuyla birlikte sanatçıları taşıyan uçağın bakımlarını yapan habom personeli pegasus ile seyahat ediyor . Bu utanç verici birşey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Flying ched arkadaşa ithafen; hayır android değilim buraya yorum yapan çoğu kişi kedi ciğer mundar ilişkisi çerçevesi içerisindr kalıyor. Çalışma saatinden tutun diğer her duruma kadar çok memnunuz beğenmeyen ayrılır kalanda kıstırır kuyruğunu kapar çenesini işini yapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Habom Yorumuna bakılırsa başınızdaki o başını kuma gömen böylelikle kendini kimsenin görmediğini sanan,hedef saptırmaya çalışanı kabul ediyorsun.Göreceğiz,milletini sevenleri,O ekmek yediğin THY'nı buralara taşıyana hırsız diyenleri.Önce başınızdaki o hedef şaşırtan kişi gidecek,sonra ekibi,sonra da sen....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habom ~ 4 yıl önce
siz bademler ne kadar takıntılısınız paralel yapı (cömattan değilim diyorum) yalakalık yapmayın delikanlı olun...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000