18 Ocak 2010, Pazartesi 12:23:45

Hamdi Topçu müdürlerle bir araya geldi

Kopenhag’da bulunan THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Türk vatandaşlarını mağdur etmeyeceklerini ve her türlü kolaylığı göstereceklerini söyledi.
  • Yazık THY kimlere kalmış..... Çoook yazık. Sonra da gecikme vs herşey olur tabii. Adam müdürler toplantı yaptı diye haber olmuş baksanıza. Çağın ne kadar gerisinde olduğunu varın siz karar verin.
  • yorumlara bakıyorumda hamdi bey rize nedir ya bu hasetlik..rizelileri kıskanmayın bukadar yaa.. ayıp oluyor yaniii..yürü rizem ve hamdi bey ileriiii..
  • Personelden o kadar kopuklar ki, toplantı yapmaları bile haber oluyor. Ahhh ah. THY gibi nadide bir kuruluşun düştüğü hale bakın. Eskiden bu toplantılar yapılmasa haber olurdu. Şimdi de tam tersi. E geriye gidiyoruz ya. Özendiğimiz ülkeler gibi.
  • harbiden çok kalın kaçmış belli oluyor.birileri alamamış yan gelmiş.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, İskandinavya ve Almanya’da görev yapan THY müdürleriyle Kopenhag’da 2010’da izlenecek eylem planını için bir araya geldi.

Ev sahipliğini THY Kopenhag Müdürü İbrahim Şimşek’in yaptığı toplantıda, “Daha ucuz bilet fiyatları, daha fazla yolcu” anlayışı benimsendi.
THY’nin uçuş ağı bakımından Avrupa’da 4.sırada bulunduğunu ifade eden Hamdi Topçu, yeni uçakların filoya katılmasıyla uzak hatlara uçuşların başladığını söyledi.

Kopenhag’da müdürlerle yaptıkları toplantıda tüm konuları detaylı bir şekilde tartışma imkanı bulduklarını ifade eden Topçu, vatandaşlar için ne kadar kolaylık varsa sağlanması hususunda görüş birliğine vardıklarını belirtti.
“Yıllarca bizi tercih eden yolcularımızı özellikle yaz döneminde mağdur etmeyeceğiz” diyen THY Yönetim Kurulu Başkanı Topçu, talebe göre yaz sezonunda ek seferler konulacağını ifade etti.

Avrupa’da en pahalı bileti Danimarka’da yaşayanların aldığı yönündeki şikayetleri not ettiklerini belirten Hamdi Topçu şunları söyledi, “Keyfi bilet ücretleme dönemi sona ermiştir. Vatandaşlarımız hiçbir şekilde mağdur edilmeyecektir. Şu kadarını söyleyeyim, özellikle gece uçuşları çok uygun fiyatlarda olacaktır. Bunun için tüm çalışmalarımız devam ediyor. Zarar etmeden fedakarlık yaparak, özverili bir şekilde çalışıp vatandaşlarımızı memnun edeceğiz”.

(Haber.dk)

Hamdi Topçu müdürlerle bir araya geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yazık THY kimlere kalmış..... Çoook yazık. Sonra da gecikme vs herşey olur tabii. Adam müdürler toplantı yaptı diye haber olmuş baksanıza. Çağın ne kadar gerisinde olduğunu varın siz karar verin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yorumlara bakıyorumda hamdi bey rize nedir ya bu hasetlik..rizelileri kıskanmayın bukadar yaa.. ayıp oluyor yaniii..yürü rizem ve hamdi bey ileriiii..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Personelden o kadar kopuklar ki, toplantı yapmaları bile haber oluyor. Ahhh ah. THY gibi nadide bir kuruluşun düştüğü hale bakın. Eskiden bu toplantılar yapılmasa haber olurdu. Şimdi de tam tersi. E geriye gidiyoruz ya. Özendiğimiz ülkeler gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
harbiden çok kalın kaçmış belli oluyor.birileri alamamış yan gelmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000