14 Şubat 2013, Perşembe 13:28:38

HAMDİ TOPÇU: "KİMSEYE PABUÇ BIRAKMAYIZ"

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, dün katıldığı bir televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
  • 23 dakikam boş a gitti izleyerek. Boşluğuma Geldi Bi daha olmaz İnşallah.
  • Son günlerde haberleri ve özellikle yorumları takip ediyorum. Gördüğüm o ki insanlar çok fazla hariçten gazel okuyorlar. Kısaca şu şekilde ifade edeyim; nedenlerden yola çıkarak karar vermekten çok karar verdikten sonra nedenler icat ediyorlar. Zaten bir nefret var, buldun mu bir açık vur abalıya. Yiğidi öldür, hakkını da ye, çekinme. İçki konusuna gelince, Türkiye'den çok daha ciddi bazı sınırlamaları olan batılı ülkeler var. Kimse gık demez. Burada lafını etseniz kıyamet kopar, laiklik tehlikeye girer, molla düzeni mi geliyor! diye basılır yaygara. Bu neyin korkusudur acaba? Korku neden kaynaklanır gerçekte? Suçluluk duygusundan olabilir mi? Aslında bu, ülkenin ciddi bir kısmını çağdaş değil diye hayatın bir köşesine atmış, ötelemiş olmanın suçluluğundan kaynaklanıyor olabilir mi? İşte böyle zincir gibi gider bu mevzu. Sonra denir ki; neden toplumsal olarak beraber yaşayamıyoruz...
  • kral badem.cemaat okullarina gecen sene kac bedava bilet verdin. kus ucmaz kervan gecmez yerlere bos ucak ucuyorsun.onlari acikla bakalim. sicak sicak ucak alim komisyonlarindan bahset.cokmu kendine 'yonttun' simdi kendini yarandirmak icin yok kiyafetti yok alkol ikramdi birden ataga kalktin.
  • Sıla o kıyafetleri giyebilir mi? Yemin ediyorum çok şişmanlamış. Acık kilo versin. Derdi ne bu kızın.

Geçtiğimiz hafta mikro blog sitesi Twitter'a Türk Hava Yolları'nın eskiz kıyafetlerinin sızdırılmasıyla başlayan ve uçakta alkol sınırlamasının da konulmasıyla had safhaya çıkan THY eleştirilerine Hamdi Topçu yanıt verdi.

Dün akşam katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, sosyal medyaya sızan ilk eskiz çalışmasının eleştirilmesinde art niyet olduğunu belirtti.

Alkol tartışmalarının da sürdüğü şu sıralarda Topçu, bazı uçuşlarda alkol olmamasını arz-talep dengesine göre belirlediklerini ifade etti.

HABOM projesiyle ilgili de açıkmalarda bulunan Topçu: "Önümüzdeki birkaç ay içerisinde ilk fazını açmış olacağız" dedi.

İŞTE HAMDİ TOPÇU'NUN AÇIKLAMARI

HAMDİ TOPÇU: "KİMSEYE PABUÇ BIRAKMAYIZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

boşşş ~ 5 yıl önce
23 dakikam boş a gitti izleyerek. Boşluğuma Geldi Bi daha olmaz İnşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İçki-Elbise ~ 5 yıl önce
Son günlerde haberleri ve özellikle yorumları takip ediyorum. Gördüğüm o ki insanlar çok fazla hariçten gazel okuyorlar. Kısaca şu şekilde ifade edeyim; nedenlerden yola çıkarak karar vermekten çok karar verdikten sonra nedenler icat ediyorlar. Zaten bir nefret var, buldun mu bir açık vur abalıya. Yiğidi öldür, hakkını da ye, çekinme. İçki konusuna gelince, Türkiye'den çok daha ciddi bazı sınırlamaları olan batılı ülkeler var. Kimse gık demez. Burada lafını etseniz kıyamet kopar, laiklik tehlikeye girer, molla düzeni mi geliyor! diye basılır yaygara. Bu neyin korkusudur acaba? Korku neden kaynaklanır gerçekte? Suçluluk duygusundan olabilir mi? Aslında bu, ülkenin ciddi bir kısmını çağdaş değil diye hayatın bir köşesine atmış, ötelemiş olmanın suçluluğundan kaynaklanıyor olabilir mi? İşte böyle zincir gibi gider bu mevzu. Sonra denir ki; neden toplumsal olarak beraber yaşayamıyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wetback ~ 5 yıl önce
kral badem.cemaat okullarina gecen sene kac bedava bilet verdin. kus ucmaz kervan gecmez yerlere bos ucak ucuyorsun.onlari acikla bakalim. sicak sicak ucak alim komisyonlarindan bahset.cokmu kendine 'yonttun' simdi kendini yarandirmak icin yok kiyafetti yok alkol ikramdi birden ataga kalktin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Favorimiz ~ 5 yıl önce
Sıla o kıyafetleri giyebilir mi? Yemin ediyorum çok şişmanlamış. Acık kilo versin. Derdi ne bu kızın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000