06 Nisan 2015, Pazartesi 14:44:22

HAMDİ TOPÇU İSTİFA MI ETTİ?

THY Olağan genel kuruluna katılmayan Hamdi Topçu'nun istifa ettiği kaydedildi.
  • THY yonetim kurulu baskanligi, milletvekilliginden daha etkin bir gorevdi. Sayin Topcu siyasete atiliyorsa bakanlik beklentisi olabilir.
  • Yönetime geldiği günden beri sadece Türkiye'nin zeki insanları Rize'den çıkıyormuş gibi şirkete tüm akraba ve hemşehrilerini doldurdu.Deneyimli ve birikimli insanlar paralel yaftalarıyla yada karşı görüştenmiş gibi gösterilerek ekmekleri ile oynandı.Başarı,deneyimsiz ve donanımsız yöneticilerin olurken başarısızlık da alt kadrolara layık görüldü.Bir çok insanın bu konuda ahını almıştır.Dünya da petrolün fiyatlarının düşüşü ile kar açıklayan şirketin başarılı yönetiliyormuş gibi gösterilmesi petrol fiyatları arttığında ne kadar başarılı yönetildiği görülecektir.Allah herşeyi görür ve bilir.Muvaffak olamayacaktır.
  • Yeni ulaştırma bakanı Hamdi topçu
  • Miletvekili aday adaylığı başvuruları için istifalar yapılırken,topçu etmedi...herkeste girmeyecek dedi...o bugünü bekliyordu...MERKEZ KONTENJANINDAN girecekti çünkü..siysete girmez diyenlere GÜNAYDIN...

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun görevinden istifa ettiği iddia edildi.

Hamdi Topçu Kimdir? 

1964 yılı Rize Çayeli doğumlu olan Hamdi Topçu Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden 1986 yılında mezun oldu.

Mali Müşavirlik unvanına sahip olan Hamdi Topçu halihazırda TUSAŞ Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Futbol Federasyonu Denetleme Kurulu Başkanlığı ve Ortaklık iştiraklerinden THY Teknik A.Ş., THY DOCO İkram Hizmetleri A.Ş., TGS Yer Hizmetleri A.Ş., THY Opet Havacılık Yakıtları A.Ş., THY HABOM A.Ş. ve THY Aydın Çıldır Havalimanı İşletme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Hamdi Topçu, evli ve 4 çocuk babasıdır.  

HAMDİ TOPÇU İSTİFA MI ETTİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
THY yonetim kurulu baskanligi, milletvekilliginden daha etkin bir gorevdi. Sayin Topcu siyasete atiliyorsa bakanlik beklentisi olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kul Hakkı ~ 3 yıl önce
Yönetime geldiği günden beri sadece Türkiye'nin zeki insanları Rize'den çıkıyormuş gibi şirkete tüm akraba ve hemşehrilerini doldurdu.Deneyimli ve birikimli insanlar paralel yaftalarıyla yada karşı görüştenmiş gibi gösterilerek ekmekleri ile oynandı.Başarı,deneyimsiz ve donanımsız yöneticilerin olurken başarısızlık da alt kadrolara layık görüldü.Bir çok insanın bu konuda ahını almıştır.Dünya da petrolün fiyatlarının düşüşü ile kar açıklayan şirketin başarılı yönetiliyormuş gibi gösterilmesi petrol fiyatları arttığında ne kadar başarılı yönetildiği görülecektir.Allah herşeyi görür ve bilir.Muvaffak olamayacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yeni ulaştırma bakanı Hamdi topçu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OLAYA BAKIN.. ~ 3 yıl önce
Miletvekili aday adaylığı başvuruları için istifalar yapılırken,topçu etmedi...herkeste girmeyecek dedi...o bugünü bekliyordu...MERKEZ KONTENJANINDAN girecekti çünkü..siysete girmez diyenlere GÜNAYDIN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000