30 Mart 2016, Çarşamba 10:12:49

Hamdi Topçu gitti Temel Kotil geldi

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, dün yapılan TAİ genel kurulunda yönetim kurulu üyeliğine getirildi.
  • Tabi ya az para kazanıo ya ordan da gelsin tabi ek gelir ihtiyacı var herkes daha nasıl götürürüm onun peşinde
  • Bu kadar insanın ne alıp veremediği var temel kotil ile ya. Neyi beğenmiyorsunuz maaşınız yatıyor thy büyüyor işiniz sağlam. Thy hepinizi işten çıkarsa ne iş yapabilirsiniz ? Şükredin biraz da genel müdürden çok biliyor olamazsınız demi herşey dışardan görüldüğü gibi değildir. Sizin değil şirket menfaati için hareket eder adam işi o çünkü. Sizin işinizde çalışmak işinize bakın. Herkes bildiği işi yapsın. Herkes genel müdür olmuş bi temel kotil olamamış çok komiksiniz çok cahilce..
  • Badem biyikli birakmaz bu thy yi somurdu yetmedi
  • Daha kaç sene THY

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, dün yapılan TAİ genel kurulunda yönetim kurulu üyeliğine getirildi.

Türk Hava Yolları'ndaki görevinden ayrılacağı şeklinde sık sık spekülasyonlar çıkan THY Genel Müdürü Temel Kotil, yeni bir görev daha üstlendi. Kotil, TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TAI)'nin dün yapılan olağan genel kurulunda yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

TAİ yönetim kuruluna Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcısı Celal Sami Tüfekçi de eski üye Süreyya Yiğit'in yerine girerken iki isim dışında diğer üyeler aynı kaldı.

THY Yönetim Kurulu eski Başkanı Hamdi Topçu'nun yerine bu göreve getirilen Kotil, genel müdürlük görevinin yanı sıra halen THY Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve İcra Komitesi Başkan Vekilliği görevlerini yürütüyor.

Kotil ayrıca, IATA Yönetim Kurulu Üyesi, THY Teknik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, THY Havacılık Ağır Bakım Onarım Merkezi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, THY Aydın Çıldır Havalimanı A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, P&W T.T. Uçak Bakım Merkezi Ltd. Şti. (TEC) Yönetim Kurulu Başkanı ve Avrupa Hava Yolları Birliği (AEA) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alıyor.

TAI'nin dün yapılan genel kurulunda iki ismin değiştiği yeni yönetim şöyle şekillendi:

Yönetim Kurulu Başkanı         Nejat Bilgin                
Yönetim Kurulu Başkan V.      Celal Sami Yiğit
Yönetim Kurulu Üyesi            Temel Kotil
Yönetim Kurulu Üyesi              Mehmet Kılıçlar
Yönetim Kurulu Üyesi              Semih Birdoğan
Yönetim Kurulu Üyesi              Ali Rıza Kuğu
Yönetim Kurulu Üyesi              Fuat Oktay

©AirportHaber

Hamdi Topçu gitti Temel Kotil geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

götür ~ 2 yıl önce
Tabi ya az para kazanıo ya ordan da gelsin tabi ek gelir ihtiyacı var herkes daha nasıl götürürüm onun peşinde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herkes işine baksın. ~ 2 yıl önce
Bu kadar insanın ne alıp veremediği var temel kotil ile ya. Neyi beğenmiyorsunuz maaşınız yatıyor thy büyüyor işiniz sağlam. Thy hepinizi işten çıkarsa ne iş yapabilirsiniz ? Şükredin biraz da genel müdürden çok biliyor olamazsınız demi herşey dışardan görüldüğü gibi değildir. Sizin değil şirket menfaati için hareket eder adam işi o çünkü. Sizin işinizde çalışmak işinize bakın. Herkes bildiği işi yapsın. Herkes genel müdür olmuş bi temel kotil olamamış çok komiksiniz çok cahilce..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
badem ~ 2 yıl önce
Badem biyikli birakmaz bu thy yi somurdu yetmedi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VATANDAŞ ~ 2 yıl önce
THY geçmişteki durumuna göre gayet başarılı bir konumda.Demek ki bazı istisnalar olsada en alt birimden en tepe birime kadar işini iyi yapan bir ekip var.Aynı başarı TAI de gözle görülür bir bir seviyeye gelecekse bu tantana niye? Oy vermez Yol verirsiniz giderler....
Adem ~ 2 yıl önce
Daha kaç sene THY

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000