25 Haziran 2014, Çarşamba 09:49:13

HABOM'DA BÜYÜK GÜN BELLİ OLDU!

Türk Hava Yolları’nın Sabiha Gökçen Havalimanı’nda kurduğu uçak bakım ve modifikasyon merkezi HABOM’un açılış tarihi belli oldu. İşte o tarih...TH
  • habom da taşaron olarak çalışan şirketin elemanları bakır ve kabloları arabanın gizli yerine saklayıp dışarı çıkarıyorlar. demek istediğim çalışanlar işini yapsa hırsızlık olmaz. salla başını al maşını.
  • Hoş geldin Uzun adam; bende orada olacağım,
  • Eşit ışe eşit ücret .
  • ilk kazma 2008de vuruldu o kazma meyve verdi ve ilk kazık 2011 18 temmuzda çakıldı, hala da çakılmaya devam ediyor yazık bu teknisyenlere.

Türk Hava Yolları’nın Sabiha Gökçen Havalimanı’nda kurduğu uçak bakım ve modifikasyon merkezi HABOM’un açılış tarihi belli oldu.

Motor ve komponentte de bakım hizmetleri verilecek. Toplam 372 bin metre kare kapalı alandaki tesislerde 3 bin 500 kişiye istihdam sağlanacak


Türk Hava Yolları’nın Sabiha Gökçen Havalimanı’nda kurduğu dev hangarlar resmen açılıyor. Dünyanın en büyük 5. uçak bakım merkezinin açılışı 27 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek. 2005 yılında kurulma kararı alındıktan sonra ilk kazma 2008 yılında vurulan Turkish Habom, 3 yıllık gecikmenin sonunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı törenle resmen hizmete girecek.

Biri 9 uçaklık dar gövde biri 3 uçaklık geniş gövde olmak üzere iki hangara sahip olan Habom’da, THY dışındaki havayolu şirketlerine de bakım hizmeti verilecek.

©AirportHaber

HABOM'DA BÜYÜK GÜN BELLİ OLDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

habomda hırsızlık ~ 3 yıl önce
habom da taşaron olarak çalışan şirketin elemanları bakır ve kabloları arabanın gizli yerine saklayıp dışarı çıkarıyorlar. demek istediğim çalışanlar işini yapsa hırsızlık olmaz. salla başını al maşını.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzun adam ~ 4 yıl önce
Hoş geldin Uzun adam; bende orada olacağım,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cemil ~ 4 yıl önce
Eşit ışe eşit ücret .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilk kazma ~ 4 yıl önce
ilk kazma 2008de vuruldu o kazma meyve verdi ve ilk kazık 2011 18 temmuzda çakıldı, hala da çakılmaya devam ediyor yazık bu teknisyenlere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000