15 Eylül 2013, Pazar 14:34:08

HABOM SAYFASI KAPANDI!

Türk Hava Yolları’nın en büyük projelerinden biri olarak bahsedilen HABOM’un ismi silinmeye başladı! İşte ayrıntılar...
  • Bunun yanında yaptığmız işin manevi sorumluluğuda var . Bir coğumuz yaptığımız işin farkında bile değiliz. GÜn gelicek ilerde içimizden cok iyi bilgili donanımlı insanlar cıkıcaktır eminim. Bize verilen değeri bizler belirleriz baskları deil bunu unutmayalım herkes kendi alternatiflerini oluşturmalı vede bu şirketten ayrılmanın yollarını bulmalı en azından çabalamalı çünkü bu saaten sonra burda bi gelecek yok kendi adma ve cevremde konustugum bi cok arkadasımda bu sekılde dusnuyor ve hareket ediyor insanlarda ne umut bıraktılar ne ögrenme istegi nede baska bişey yalanın bini bin para ama birgün öüyecekler bunu yapanlar ... ne bu dünyada ne öbür dünyada hakkımı hiç bir şekilde HELAL ETMİYORUM etmiyecemde ALLAH BÜYÜK...hepiniz salıcakla kalın HABOMCULAR.....
  • site kapandı diyorsunuz hala aktif nasıl bir haber bu?
  • arkadaşlar yok ben önce girdim yok ben sivil havacılık meznuyum yok ben mng de çalısyorm ...... uzarda uzar vede gereksiz saçma sapan seyler yönetimin oyununa gelmeyin lutfen!!! bende işe ilk başlayanlardanım ama önemi kalmadı artık thy teknik a.ş alcaklardı neler neler herkesinde başından geçmiştir bi dünya olay.İşin kısası hepimiz aynı yolun yolcusuyuz...Bu olaylara nerden bakarsanız bakınız insanlar hep birbiriyle didiştiğini göreceksiniz .Gönül isterdiki hepimiz iyi şartlarda çalışalım olmadı arkadas olmiyacakta !!! işçinin maaşından sosyal haklarından alıpda kara gecmeyi düşünen bir şirkette yerimiz nedirki? thy bir markamdır evet markadır peki neye göre? kime göre ?açıkcası bana göre artık hiç bi ... deil yanı bu paralara dışarda iş bulunur . çalıştığımız iş basit deil arkadaslar kimsenin canından kıymetli değil ne para ne pul hergün kimyasallara, ölüm tehlikesine maruz kalıyorz.Yağmur, çamur,kar,sıcak,soğuk demeden canımızı dişimize takıp çalıyoruz hepimiz.
  • topçu ve kotilden bir başarı daha

Türk Hava Yolları’nın en önemli projelerinden biri olarak gösterilen ve sermayesi yüzde 100 THY Anonim Ortaklığı ile kurulan Havacılık Bakım Onarım ve Modifikasyon Merkezi’nin (HABOM) internet sitesi faaliyetleri durduruldu.

Geçtiğimiz haftalarda MNG Teknik Uçak Bakım Hizmetleri A.Ş'nin isminin Türk Hava Yolları Bakım Onarım A.Ş olarak değiştirildiği ve bu değişiklikle beraber HABOM A.Ş'nin de bu şirkete katılarak yola devam edileceği duyulması üzerine şirket www.habom.com.tr adresini kullanıma kapattı.

İŞTE SİTENİN KAPATILMADAN ÖNCEKİ HALİ

SON HALİ

HABOM SAYFASI KAPANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

habom böceği-2 ~ 5 yıl önce
Bunun yanında yaptığmız işin manevi sorumluluğuda var . Bir coğumuz yaptığımız işin farkında bile değiliz. GÜn gelicek ilerde içimizden cok iyi bilgili donanımlı insanlar cıkıcaktır eminim. Bize verilen değeri bizler belirleriz baskları deil bunu unutmayalım herkes kendi alternatiflerini oluşturmalı vede bu şirketten ayrılmanın yollarını bulmalı en azından çabalamalı çünkü bu saaten sonra burda bi gelecek yok kendi adma ve cevremde konustugum bi cok arkadasımda bu sekılde dusnuyor ve hareket ediyor insanlarda ne umut bıraktılar ne ögrenme istegi nede baska bişey yalanın bini bin para ama birgün öüyecekler bunu yapanlar ... ne bu dünyada ne öbür dünyada hakkımı hiç bir şekilde HELAL ETMİYORUM etmiyecemde ALLAH BÜYÜK...hepiniz salıcakla kalın HABOMCULAR.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habom ~ 5 yıl önce
site kapandı diyorsunuz hala aktif nasıl bir haber bu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habom böceği-1 ~ 5 yıl önce
arkadaşlar yok ben önce girdim yok ben sivil havacılık meznuyum yok ben mng de çalısyorm ...... uzarda uzar vede gereksiz saçma sapan seyler yönetimin oyununa gelmeyin lutfen!!! bende işe ilk başlayanlardanım ama önemi kalmadı artık thy teknik a.ş alcaklardı neler neler herkesinde başından geçmiştir bi dünya olay.İşin kısası hepimiz aynı yolun yolcusuyuz...Bu olaylara nerden bakarsanız bakınız insanlar hep birbiriyle didiştiğini göreceksiniz .Gönül isterdiki hepimiz iyi şartlarda çalışalım olmadı arkadas olmiyacakta !!! işçinin maaşından sosyal haklarından alıpda kara gecmeyi düşünen bir şirkette yerimiz nedirki? thy bir markamdır evet markadır peki neye göre? kime göre ?açıkcası bana göre artık hiç bi ... deil yanı bu paralara dışarda iş bulunur . çalıştığımız iş basit deil arkadaslar kimsenin canından kıymetli değil ne para ne pul hergün kimyasallara, ölüm tehlikesine maruz kalıyorz.Yağmur, çamur,kar,sıcak,soğuk demeden canımızı dişimize takıp çalıyoruz hepimiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yok ~ 5 yıl önce
topçu ve kotilden bir başarı daha

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000